cassani
27.09.05, 13:07
Niestety nie udało się dostac PD do parlamentu. Ponadto nie udało sie
przekroczyć 3% progu zwrotu kosztów kampanii z budżetu i PD ma prawdziwe
kłopoty gdyż musi spłacic kilka milionów zł do BISE Banku (bodajże).
Tak więc prawdziwi zwolennicy - nie ukrywam iż mam nadzieję zobaczyć to wielu
z Was z siostrzanego wątku "Wszyscy, co chcecie wybrać Partię Demokratyczną" -
pomóżcie PD i deklarujcie jakimi kwotami możecie wspomóc Partię
Demokratyczną. Wszak chyba nie zostawicie jej w potrzebie!
Chętnie teraz zobaczę ilu w tym tłumku było P R A W D Z I W Y C H
zwolenników:)
zachęcam do wpisywania się i deklarowania kwot:)