yarro
07.10.05, 03:02
Luki, halo... co to znaczy?
Ja rozumiem, można nie aktualizowac, ale żeby od razu zamykać? :(
Może chociaż na pamiątkę egzemplarze stronki na CD, co?
W każdym razie i tak dzięki za to co robiłeś :) Należę do tych osób, w których
właśnie dzięki Twojej stronie rozbudziła się chęć poznawania historii łódzkiej
komunikacji i miłość do tramwaju :)
Pozdrówki.