Dodaj do ulubionych

Donald Tusk w Łodzi

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.05, 22:48
Donald jest kompletnie niewiarygodny!!!Niedawno był za likwidacją Senatu,
choć jak był wicemarszałkiem tej Izby jakos nic ku temu nie robił..jako KLD
obalił Rzad Olszewskiego bo nie chciał ujawnienia teczek..był za
aborcją..ślub wziął pod publikę..po 30 latach małżeństwa..a dziadek jednak
był w Wehrmachcie..ehh Donald .. Donald
Obserwuj wątek
    • Gość: Jypli Re: Donald Tusk w Łodzi IP: *.tvsat364.lodz.pl 15.10.05, 00:56
      a babka Tuska ukradła bułkę ze sklepu, wujek za to poszedł na kacu do kościoła i używał brzydkich wyrazów.

      Kurcze czy kolejne wybory znowu musi wygrać drzewo genealogiczne?
    • jerry.uk Re: Donald Tusk w Łodzi 15.10.05, 04:08
      Donald Tusk byl wicemarszalkiem Sejmu a nie Senatu. W odchodzacym Sejmie, to SLD
      miala wiekszosc. Teraz karty rozdaje PiS, ktory ma w Senacie ponad 50% wiec,
      żeby zachowac pelnie wladzy na pewno nie zlikwiduja Senatu.
      Mysle ze pretensje powinnas miec przede wszystkim do zachlannych na wladze
      Kaczynskich.
      --
      wojtek
      • Gość: edi Re: Donald Tusk w Łodzi IP: 194.42.117.* 15.10.05, 12:41
        niestety tak to jest jak wypowiadaja się ludzie, którzy maja blade pojecie o
        tym o czym mówią. Tysk był wicemarszałkiem senatu w latach 1997-2001 i wtedy
        jego aktywnośc to 3 (w ciagu 4 lat) wystapienia. Bez komentarza.
        • Gość: itsahardtask Re: Donald Tusk w Łodzi IP: *.lodz.dialog.net.pl 15.10.05, 14:58
          Gość portalu: edi napisał(a):

          > niestety tak to jest jak wypowiadaja się ludzie, którzy maja blade pojecie o
          > tym o czym mówią. Tysk był wicemarszałkiem senatu w latach 1997-2001 i wtedy
          > jego aktywnośc to 3 (w ciagu 4 lat) wystapienia. Bez komentarza.

          lepper byl za to bardzo aktywny :]
    • damndogu Re: Donald Tusk w Łodzi 15.10.05, 13:29
      a kaczynscy juz za mlodu ukradli ksiezyc! a teraz maja chec pewnie na slonce! ;)
      • Gość: abstynent Re: Donald Tusk w Łodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.05, 18:29
        Tusk był aktywny przy barku.
    • Gość: incomp Opakowanie na Prezydenta IP: *.dip.t-dialin.net 17.10.05, 19:55
      Pan Tusk, to chodzące chciejstwo na prezydenturę, czasem zachowuje się jak
      dziecko któremu ktoś chce odebrać zabawkę. PREZYDENTEM POLSKI MOZE ZOSTAC TYLKO
      POLAK Z DZADA-PRADZIADA. Jako Polacy mamy do tego prawo, tak jak i mamy prawo,
      by Niemcy dokonały zadośćuczynienia za zniszczenia jakich dokonali w czasie
      wojny. Pan TUSK nie stanowi żadnej gwarancji na takie twarde lecz przyjazne
      stosunki z Niemcami. Po kilku próbnych występach w spotkaniach z Panią Merkel i
      Panią Steinbach Pan Tusk pokazał, że jest mięki i bojaźliwi i liczyć możemy
      tylko na politykę potakiwań i głaskań Niemców i Rosjan. Poparcie obcego
      mocarstwa jakim są Niemcy dla Pana Tuska w wyborach prezydenckich chyba daje
      wystarczający dowód kto jest gwarantem czyich interesów. Nie chcę byś też żłym
      prorokiem, ale uważam, że Pan Tusk tak będzie przeszkadzał jako prezydent
      rządom PiS'u aż doprowadzi do upadku gabinetu Pisowskiego i będzie dążył do
      przejęcia incjatywy przez PO. Rządy PO - to dalsze gwarancje na nietykalność
      przestępców postkomuny, gwarancje na dalsze dziwne prywatyzacje, preferencje
      dla dużych i bogatych, a na końcu może i ci bezrobotni, biedni i głodni coś
      sobie poprawią jeśli Panu Tuskowi starczy czasu i energi by nimi się zająć.
      Już widzę nową energię przekształcania pewnych instytucji dla swoich potrzeb
      pod egidą PO, no i przy fachowym wsparciu Pana Wałęsy który w Tusku widzi
      tranpolinę dla swojego syna. Powodzenia Polsko - otwórz oczy i wybierz Lecha
      Kaczyńskiego - człowieka uczciwego i sprawiedliwego, ale i dzielnego Napoleona
      naszych czasów. Na takiego prezydenta jak Pan Lech Kaczyński Polska czekała od
      czasów zrywu solidarnościowego. Przewijali się różni prezydenci a jacy wiemy
      sami z autopsji - byli silniejsi i lepiej umieli przepychać się łokciami. Nie
      kto głośniejszy ma rację, lecz ten kto uczciwie i sprawiedliwie chce rządzić
      Polską.
      • podpisanym znaczy zdziadziały dziad może tylko zostać ? 19.10.05, 01:40
        a zbabiała baba to już nie ?
        sexistowskie teksty popuszczasz...
    • Gość: koza Re: Donald Tusk w Łodzi IP: *.lodz.msk.pl 18.10.05, 15:26
      Ale ten dziadek to najwazniejszy, co? Pewnie sam Tusk go namówił na ten
      Wehrmacht, na pewno tak było, mówię Ci! ;)
      Ech ludzie, ludzie, zastanówcie się, zanim cos napiszecie, my to czytamy i
      oczom uwierzyć nie możemy :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka