Dodaj do ulubionych

Studenci do wojska

IP: *.retsat1.com.pl 01.11.05, 02:19
jedno pytanko: jeżeli jest sie studentem zaocznie uczęszczającym i pracuje
się, umowa jest na czas nieokreślony to czy jeżeli pójdzie sie na taki kurs to
czy pracodawca musi nas znów przyjąć??
Obserwuj wątek
    • Gość: oczywiscie Re: Studenci do wojska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.05, 06:27
      nie dosc ze musi przyjac to jeszcze na to samo badz rownorzedne stanowisko (o takiej samej pensji)
    • Gość: al_ Re: Studenci do wojska IP: *.toya.net.pl 29.11.05, 08:11
      Mnie tylko interesuje. Po co do licha to wojsko jest... Mnie tam nic nie
      ciągnie. Całkowite MARNOTRASTWO!! czasu. Wojsko powinno być zawodowe. Kto chce
      niechaj idzie, kto nie to nie musi... Ja np. nie mam zamiaru iść do wojska.
      Jest to jedna z najbardziej idiotycznych instytucji w naszym kraju a jedyne
      czego uczy to krętactwa i złodziejstwa... Zabierają człowiekowi część życia...
    • Gość: mikołaj czy na takim przeszkoleniu strzygą włosy? (n/t) IP: *.toya.net.pl 29.11.05, 12:06
    • dominiqus Rezerwa 29.11.05, 13:10
      Gdzie mozna oficjalnie sprawdzic, ktore roczniki absolwentow zostaly
      przeniesione do rezerwy?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka