Gość: Liriann IP: *.retsat1.com.pl 01.11.05, 02:19 jedno pytanko: jeżeli jest sie studentem zaocznie uczęszczającym i pracuje się, umowa jest na czas nieokreślony to czy jeżeli pójdzie sie na taki kurs to czy pracodawca musi nas znów przyjąć?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: oczywiscie Re: Studenci do wojska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.05, 06:27 nie dosc ze musi przyjac to jeszcze na to samo badz rownorzedne stanowisko (o takiej samej pensji) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: al_ Re: Studenci do wojska IP: *.toya.net.pl 29.11.05, 08:11 Mnie tylko interesuje. Po co do licha to wojsko jest... Mnie tam nic nie ciągnie. Całkowite MARNOTRASTWO!! czasu. Wojsko powinno być zawodowe. Kto chce niechaj idzie, kto nie to nie musi... Ja np. nie mam zamiaru iść do wojska. Jest to jedna z najbardziej idiotycznych instytucji w naszym kraju a jedyne czego uczy to krętactwa i złodziejstwa... Zabierają człowiekowi część życia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mikołaj czy na takim przeszkoleniu strzygą włosy? (n/t) IP: *.toya.net.pl 29.11.05, 12:06 Odpowiedz Link Zgłoś
dominiqus Rezerwa 29.11.05, 13:10 Gdzie mozna oficjalnie sprawdzic, ktore roczniki absolwentow zostaly przeniesione do rezerwy? Odpowiedz Link Zgłoś