maciekzy
20.12.05, 02:31
No ale ten kto nagral powinien dostac nagrode.
Chyba dobrze zrobil. Byla to wyjatkowa sytuacja
w jakiej trzeba bylo uzywac komorki.
Dziwne ze wnioskiem z tego nie jest ze wspaniale ze
uczniowie maja komorki bo latwiej jest udowodnic takie
nieprawidlowosci, a za to kontempluje sie zakazy.