Dodaj do ulubionych

2 godziny bez postu??

IP: *.zelow.sdi.tpnet.pl 23.11.02, 21:31
Czy mi odświażacz nie działa?

pzdr
m
Obserwuj wątek
    • Gość: łażej Re: 2 godziny bez postu?? IP: *.retsat1.com.pl / 172.16.48.* 23.11.02, 21:49
      Gość portalu: micin napisał:

      > Czy mi odświażacz nie działa?

      To Ty nic nie wiesz?? Dziś jest akcja pomidor-noc-osioł. Ciiiiiiiichoooo
    • ixtlilto Re: 2 godziny bez postu?? 24.11.02, 17:10
      No bo cześć w Zapiecku siedziała :)
      • saper_ Re: 2 godziny bez postu?? 24.11.02, 17:30
        I bujała się w rytm rock'a i blues'a :) A pewien Basista szalał na scenie :D
    • szprota1 Odmeldowuję się:) 24.11.02, 17:43
      Włoczyłam się po Dziuplach i Rezerwatach, ale już jestem i poszczę.
    • Gość: blenda Re: 2 godziny bez postu?? IP: *.lodz-piaski.sdi.tpnet.pl 24.11.02, 17:54
      Ale dzisiaj nie lepiej. Tez aktywnosc nie wielka echhh.
      • ixtlilto Re: 2 godziny bez postu?? 24.11.02, 17:56
        Blendzik, ja już jestem. Zabieram się do czytania bo mam zaległości z 2 dni!!
        • Gość: micin Re: 2 godziny bez postu?? IP: *.zelow.sdi.tpnet.pl 24.11.02, 18:15
          Ixik, sprawdź swoją pocztę w GW:)

          pzdr
          m

          PS. Chodziło mi oczywiście o odświeżacz, nie odświażacz:)
          • ixtlilto (micin) 24.11.02, 18:20
            Wiem wiem... napiszę coś i już to wrzucam...
            • ixtlilto Re: (micin) 24.11.02, 18:36
              Juz wrzucone!
              • Gość: micin Re: (Ixik) IP: *.zelow.sdi.tpnet.pl 24.11.02, 18:56
                Dzięki:)))
                Tylko myślałam, że uda Ci się to wrzucić w ten mój nieszczęsny wątek, bo
                Med_max chciał zobaczyć, co to za marzenie kobiet, ale może znajdzie.
                Dostałam też dzisiaj trochę kociaków i wysłałam Ci- może jeszcze takich nie
                masz:)

                pzdr
                m
              • maclorcan Re: (micin) 24.11.02, 20:21
                Wyborne :))) Ale cóż... nie wszystkie marzenia się spełniają :))))
                • ixtlilto Re: (micin) 24.11.02, 20:28
                  hehhe... facet się odezwał. Specjalnie dla Ciebie zamieszczę inne marzenie
                  kobiety... :)
                  • maclorcan Nic z tego 24.11.02, 20:39
                    Niestety nie znaleziono dokumentu :(((
                    • maclorcan Re: Nic z tego 24.11.02, 20:50
                      Teraz działa. Ten obrazek znam, siostra dostała kilka tego typu na m@il od
                      koleżanki :))
                      • Gość: ixtlilto Re: Nic z tego IP: *.tvsat364.lodz.pl 24.11.02, 20:52
                        Hih.. wiem że teraz dizła. Mój błąd na początku, ale teraz jest już ok :)

                        [ www.ixik.xu.pl ]->[od Ixtlilto] (coś dla Facetów!)
                        • saper_ Re: Nic z tego 24.11.02, 20:58
                          No nie! Co za seksistowska reklama! ;)
                          • ixtlilto Re: Nic z tego 24.11.02, 21:11
                            Saper... zapytaj się Saperki czy nie chciałaby, zebyś prasował :)P
                            • saper_ Re: Nic z tego 24.11.02, 21:25
                              Ja nie mówię o prasowaniu tylko o reklamie ;)P
                      • Gość: micin Re: Nic z tego IP: *.zelow.sdi.tpnet.pl 24.11.02, 20:54
                        Rewelacja:)))
                        Pomarzyć sobie zawsze można:)

                        pzdr
                        m
                        • Gość: ixtlilto Re: Nic z tego IP: *.tvsat364.lodz.pl 24.11.02, 20:57
                          Ale o cyzm? Takim facecie czy takiej sytuacji? :)P
                          • Gość: micin Re: Nic z tego IP: *.zelow.sdi.tpnet.pl 24.11.02, 21:01
                            Chyba raczej o takiej sytuacji:))) Bo facet nie w moim typie, ale fotka
                            świetna. A juz o jednym i o drugim razem... to chyba nierealne:)))

                            pzdr
                            m
                        • maclorcan Re: Nic z tego 24.11.02, 21:00
                          Ależ Wy macie marzenia, panie :)))))
                          • ixtlilto Re: Nic z tego 24.11.02, 21:18
                            Bo my czekamy na ideał!
                            • maclorcan Re: Nic z tego 24.11.02, 21:21
                              Hahaha!!!! Skoro ostatnio było wyborne, to to jest wyśmienite.
                              Ideałów może nie ma, ale "kręci się" paru doskonałych ;)))))
                            • micin Re: Nic z tego 24.11.02, 21:36
                              Hehe:)))
                              I w tym miejscu powinnaś Ixik zamieścić swoją starą sygnaturkę, pozwolisz, że
                              zacytuję:
                              Gdzie ci mężczyźni?? Prawdziwi tacy...
                              Orły sokoły herosy!
                              Gdzie ci męzczyźni?? Na miarę czasów...
                              Gdzie te chłopy, jeeeee!!!
                              • ixtlilto Re: Nic z tego 24.11.02, 21:54
                                micin napisała:

                                > Gdzie ci mężczyźni?? Prawdziwi tacy...
                                > Orły sokoły herosy!
                                > Gdzie ci męzczyźni?? Na miarę czasów...
                                > Gdzie te chłopy, jeeeee!!!
                                Buhahahaha :)
                                • maclorcan Ixtlilto sprawdź m@il :))) (nt) 24.11.02, 22:59

        • Gość: blenda Re: 2 godziny bez postu?? IP: *.lodz-piaski.sdi.tpnet.pl 24.11.02, 18:23
          W takim wypadku powinnas sie cieszyc ze nie bylo za aktywnie bo bys nie miala
          szans ;)

          powodzenia:))
          blenda
          • ixtlilto Re: 2 godziny bez postu?? 24.11.02, 18:35
            Blendziek: spokojnie, dałabym sobie radę :)
            • blenda Re: 2 godziny bez postu?? 24.11.02, 18:41
              Alez ja nie watpie:) Przeciez wszyscy wiedza ze z Ciebie zdolna bestia:))
              • ixtlilto Re: 2 godziny bez postu?? 24.11.02, 18:43
                Że zdolna to tak, ale bestia? :)P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka