Gość: micin IP: *.zelow.sdi.tpnet.pl 23.11.02, 21:31 Czy mi odświażacz nie działa? pzdr m Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: łażej Re: 2 godziny bez postu?? IP: *.retsat1.com.pl / 172.16.48.* 23.11.02, 21:49 Gość portalu: micin napisał: > Czy mi odświażacz nie działa? To Ty nic nie wiesz?? Dziś jest akcja pomidor-noc-osioł. Ciiiiiiiichoooo Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto Re: 2 godziny bez postu?? 24.11.02, 17:10 No bo cześć w Zapiecku siedziała :) Odpowiedz Link Zgłoś
saper_ Re: 2 godziny bez postu?? 24.11.02, 17:30 I bujała się w rytm rock'a i blues'a :) A pewien Basista szalał na scenie :D Odpowiedz Link Zgłoś
szprota1 Odmeldowuję się:) 24.11.02, 17:43 Włoczyłam się po Dziuplach i Rezerwatach, ale już jestem i poszczę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blenda Re: 2 godziny bez postu?? IP: *.lodz-piaski.sdi.tpnet.pl 24.11.02, 17:54 Ale dzisiaj nie lepiej. Tez aktywnosc nie wielka echhh. Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto Re: 2 godziny bez postu?? 24.11.02, 17:56 Blendzik, ja już jestem. Zabieram się do czytania bo mam zaległości z 2 dni!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: micin Re: 2 godziny bez postu?? IP: *.zelow.sdi.tpnet.pl 24.11.02, 18:15 Ixik, sprawdź swoją pocztę w GW:) pzdr m PS. Chodziło mi oczywiście o odświeżacz, nie odświażacz:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: micin Re: (Ixik) IP: *.zelow.sdi.tpnet.pl 24.11.02, 18:56 Dzięki:))) Tylko myślałam, że uda Ci się to wrzucić w ten mój nieszczęsny wątek, bo Med_max chciał zobaczyć, co to za marzenie kobiet, ale może znajdzie. Dostałam też dzisiaj trochę kociaków i wysłałam Ci- może jeszcze takich nie masz:) pzdr m Odpowiedz Link Zgłoś
maclorcan Re: (micin) 24.11.02, 20:21 Wyborne :))) Ale cóż... nie wszystkie marzenia się spełniają :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto Re: (micin) 24.11.02, 20:28 hehhe... facet się odezwał. Specjalnie dla Ciebie zamieszczę inne marzenie kobiety... :) Odpowiedz Link Zgłoś
maclorcan Re: Nic z tego 24.11.02, 20:50 Teraz działa. Ten obrazek znam, siostra dostała kilka tego typu na m@il od koleżanki :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ixtlilto Re: Nic z tego IP: *.tvsat364.lodz.pl 24.11.02, 20:52 Hih.. wiem że teraz dizła. Mój błąd na początku, ale teraz jest już ok :) [ www.ixik.xu.pl ]->[od Ixtlilto] (coś dla Facetów!) Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto Re: Nic z tego 24.11.02, 21:11 Saper... zapytaj się Saperki czy nie chciałaby, zebyś prasował :)P Odpowiedz Link Zgłoś
saper_ Re: Nic z tego 24.11.02, 21:25 Ja nie mówię o prasowaniu tylko o reklamie ;)P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: micin Re: Nic z tego IP: *.zelow.sdi.tpnet.pl 24.11.02, 20:54 Rewelacja:))) Pomarzyć sobie zawsze można:) pzdr m Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ixtlilto Re: Nic z tego IP: *.tvsat364.lodz.pl 24.11.02, 20:57 Ale o cyzm? Takim facecie czy takiej sytuacji? :)P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: micin Re: Nic z tego IP: *.zelow.sdi.tpnet.pl 24.11.02, 21:01 Chyba raczej o takiej sytuacji:))) Bo facet nie w moim typie, ale fotka świetna. A juz o jednym i o drugim razem... to chyba nierealne:))) pzdr m Odpowiedz Link Zgłoś
maclorcan Re: Nic z tego 24.11.02, 21:21 Hahaha!!!! Skoro ostatnio było wyborne, to to jest wyśmienite. Ideałów może nie ma, ale "kręci się" paru doskonałych ;))))) Odpowiedz Link Zgłoś
micin Re: Nic z tego 24.11.02, 21:36 Hehe:))) I w tym miejscu powinnaś Ixik zamieścić swoją starą sygnaturkę, pozwolisz, że zacytuję: Gdzie ci mężczyźni?? Prawdziwi tacy... Orły sokoły herosy! Gdzie ci męzczyźni?? Na miarę czasów... Gdzie te chłopy, jeeeee!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto Re: Nic z tego 24.11.02, 21:54 micin napisała: > Gdzie ci mężczyźni?? Prawdziwi tacy... > Orły sokoły herosy! > Gdzie ci męzczyźni?? Na miarę czasów... > Gdzie te chłopy, jeeeee!!! Buhahahaha :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blenda Re: 2 godziny bez postu?? IP: *.lodz-piaski.sdi.tpnet.pl 24.11.02, 18:23 W takim wypadku powinnas sie cieszyc ze nie bylo za aktywnie bo bys nie miala szans ;) powodzenia:)) blenda Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto Re: 2 godziny bez postu?? 24.11.02, 18:35 Blendziek: spokojnie, dałabym sobie radę :) Odpowiedz Link Zgłoś
blenda Re: 2 godziny bez postu?? 24.11.02, 18:41 Alez ja nie watpie:) Przeciez wszyscy wiedza ze z Ciebie zdolna bestia:)) Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto Re: 2 godziny bez postu?? 24.11.02, 18:43 Że zdolna to tak, ale bestia? :)P Odpowiedz Link Zgłoś