catherinablondie
11.03.06, 21:26
ja jestem bardzo szczesliwa absolwentka tej szkoly i wszystkim ja
polecam.obecnie studiuje na politechnice i wszystko zawdzieczam nauczycielom
ktorzy opiekuja sie kazdym uczniem.wszystkim polecam ta szkile.bezstresowa z
ambicjami.