adikk 13.06.06, 17:03 Jak dotrzec (komunikacja miejska) w nocy z Lodzi do Zgierza ?? Kiedys kursowal 46bus, ktory chyba zostal zliwidowany. MPK niestety nie podaja na swojej stronie numeru pod ktorym moznaby sie czegos dowiedziec. help Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aaa202 Chyba kursują jakieś prywatne autobusy 13.06.06, 18:11 zresztą obsługa połączeń ze Zgierzem i innymi od wieeeelu lat należy do innej niż MPK Łódź spółki. Ostatecznie zostaje stop, lub własne nogi. (bo rozumiem że rower nie?) Odpowiedz Link Zgłoś
more.words Re: Noca do Zgierza 13.06.06, 18:19 1. mozna taryfa wracac ;) nie jest az tak drogo ;) 2. jest bus 46 z placu wolnosci... Odpowiedz Link Zgłoś
adikk Re: Noca do Zgierza 14.06.06, 16:10 46Bus jak napisalem wyzej nie jezdzi. Dzieki za link do podforum. Odpowiedz Link Zgłoś
szprota zajrzyj jeszcze tu: 13.06.06, 18:23 forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=391 tam się tak znają, że ci wyliczą, czym się bardziej opłaca ;) Odpowiedz Link Zgłoś
wredna.suka Re: zajrzyj jeszcze tu: 14.06.06, 16:32 BUS 46 jeździ bo ja sama nim jeżdzę. Z pl. kilińskiego do Łodzi odjeżdza np 0:48, 2:48. A z pl. Wolności 1:15, 3:15. Odpowiedz Link Zgłoś
adikk Re: zajrzyj jeszcze tu: 14.06.06, 20:20 Dziwne, na stronie MPK w rozkladach juz 46BUS nie widnieje. Odpowiedz Link Zgłoś
wredna.suka Re: zajrzyj jeszcze tu: 14.06.06, 20:31 Może i nie widnieje. Poszukam, ale jeżdze, zaufaj mi w obie strony jeździ. Odpowiedz Link Zgłoś
wredna.suka Re: zajrzyj jeszcze tu: 14.06.06, 20:38 Proszę bardzo, znalazłam: www.muk.zgierz.pl/46BUS/46BUS001.htm Odpowiedz Link Zgłoś