Dodaj do ulubionych

Noca do Zgierza

13.06.06, 17:03
Jak dotrzec (komunikacja miejska) w nocy z Lodzi do Zgierza ?? Kiedys kursowal
46bus, ktory chyba zostal zliwidowany. MPK niestety nie podaja na swojej
stronie numeru pod ktorym moznaby sie czegos dowiedziec.
help
Obserwuj wątek
    • aaa202 Chyba kursują jakieś prywatne autobusy 13.06.06, 18:11
      zresztą obsługa połączeń ze Zgierzem i innymi od wieeeelu lat należy do innej
      niż MPK Łódź spółki.
      Ostatecznie zostaje stop, lub własne nogi. (bo rozumiem że rower nie?)
    • more.words Re: Noca do Zgierza 13.06.06, 18:19
      1. mozna taryfa wracac ;) nie jest az tak drogo ;)
      2. jest bus 46 z placu wolnosci...
      • adikk Re: Noca do Zgierza 14.06.06, 16:10
        46Bus jak napisalem wyzej nie jezdzi. Dzieki za link do podforum.
      • jolbla Re: Noca do Zgierza 14.06.06, 16:11
        A to nie zamykają bramy na noc????
        • adikk Re: Noca do Zgierza 14.06.06, 20:20
          Nie, widac tylko u was tak robia.
    • szprota zajrzyj jeszcze tu: 13.06.06, 18:23
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=391
      tam się tak znają, że ci wyliczą, czym się bardziej opłaca ;)
      • wredna.suka Re: zajrzyj jeszcze tu: 14.06.06, 16:32
        BUS 46 jeździ bo ja sama nim jeżdzę.
        Z pl. kilińskiego do Łodzi odjeżdza np 0:48, 2:48.
        A z pl. Wolności 1:15, 3:15.
        • adikk Re: zajrzyj jeszcze tu: 14.06.06, 20:20
          Dziwne, na stronie MPK w rozkladach juz 46BUS nie widnieje.
          • wredna.suka Re: zajrzyj jeszcze tu: 14.06.06, 20:31
            Może i nie widnieje. Poszukam, ale jeżdze, zaufaj mi w obie strony jeździ.
            • wredna.suka Re: zajrzyj jeszcze tu: 14.06.06, 20:38
              Proszę bardzo, znalazłam:
              www.muk.zgierz.pl/46BUS/46BUS001.htm
              • wredna.suka Malutka poprawka. 14.06.06, 20:39
                www.muk.zgierz.pl/46BUS/46BUS.htm

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka