a_co_ty_na_to 02.02.03, 09:26 Do czego mozna ją wykorzystać...? Mi kiedyś posłużyła jako tkz. STEP do czegoś co się nazywało Step Aerobic... A Wam ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj