Gość: rwt IP: *.centertel.pl 15.09.06, 23:15 FORZA WIDZEW!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: S.N.W. Kocham Widzew.. IP: *.toya.net.pl 15.09.06, 23:21 Tylko niech Probi podzieli się jeszcze tymi spostrzezeniami z kopaczami..=) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: weekend_player Re: Widzew podejmuje Koronę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.06, 07:26 Koniec fartownych remisow / zwyciestw Widzewa. Korona wygra conajmniej 3ema bramkami! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bleeeeeeeee Re: Widzew podejmuje Koronę IP: *.48.115.131.ltv.pl 16.09.06, 10:11 Ta.... zejdź na ziemię człowieku bo tylko pusty śmiech wzbudzasz.... wygra lepszy (oby my), ale na pewno nie 3 bramkami.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Korona Widzew0-Koronka2 IP: *.dworek.eu.org 16.09.06, 12:05 Korona wrzeszcie właczy swój prawidłowy bieg-skuteczności. Dwójka to najmneijszy wymiar kary dla defensywnego Widzewa. BYŁA BĘDZIE I JEST KORONECZKA MKS!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bleeeeeeeeee Re: Widzew0-Koronka2 IP: *.48.115.131.ltv.pl 16.09.06, 12:48 Taaa Korupter jak włączy wsteczny tak się "rozpędzi" - faktycznie, więcej jak dwójki nie dostaniecie.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: Widzew0-Koronka2 IP: *.4web.pl 18.09.06, 09:41 i kto dostał w d_pę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piastblaszki.prv.p Widzew podejmuje Koronę IP: 212.191.78.* 16.09.06, 13:02 Kaczmarek pochodzi z Szadku?? co za kretyn to pisał??? Marcin pochodzi z Błaszek, jest wychowankiem Piasta Błaszki, całe Błaszki są z niego dumne, dziś może strzelić gola ale pod warunkiem, że Widzew wygra:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1910* Re: Widzew rządzi w Łodzi! IP: *.toya.net.pl 16.09.06, 14:22 no niestety dziennikarze z Łódzkiej GW są lekko niedouczeni i dotyczy to nie tylko redakscji sportowej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MezpiM Re: Widzew podejmuje Koronę IP: *.toya.net.pl 16.09.06, 20:35 Widzew podjął Korone ale nie podjął walki. Uwaga napastnicy !!! : Sokalski 0 strzałów , Grzelak 0 strzałów. Beznadziejny mecz w wykonaniu całej druzyny - to co wyprawiał bramkarz wespół z obrońcami to parodia gry w piłke. Pomoc dno . Atak jak wyzej- choc Grzelak próbował szarpac ( ładny strzał z powietrza tyle tylko ,że po gwizdku - pozycja spalona ). 0:1 to najmniejszy wymiar kary Kto nie skacze ten z galery ???? czy dobrze słyszałem ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czytelnik uważny Re: Widzew podjął Koronę IP: *.toya.net.pl 16.09.06, 22:09 Po obejrzeniu frgmentów II połowy okazuje się że Grzelak bez podań na linię obrońców nie istnieje,jeśli ma sam walczyć. Sokalskiego nie zauważyłem. Dość brutalna gra jednych i drugich Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1908 Re: Widzew podejmuje Koronę IP: *.chello.pl 16.09.06, 23:17 kto nie skacze ten z toitoia i nikt nie skakal... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1908 Re: Widzew podejmuje Koronę IP: *.chello.pl 16.09.06, 23:20 forza o qrwa moj pies do tej pory sie zwija ze smiechu hehe holewinski bohater bron jak najdluzej w tym klubiku, przynajmniej jako jedyny nie byl nijaki z druzyny widzewa:))) pieknie cofnal lapki przy bramce jak gosc z podworka, ktory sie pilki boi:)) ja bym go do ataku wystawial i tak nie macie zadnych strzalow na bramke, to co za roznica a nie bedzie wam nikt bramek zawalal:)))))) Odpowiedz Link Zgłoś