Dodaj do ulubionych

Widzew podejmuje Koronę

IP: *.centertel.pl 15.09.06, 23:15
FORZA WIDZEW!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: S.N.W. Kocham Widzew.. IP: *.toya.net.pl 15.09.06, 23:21
      Tylko niech Probi podzieli się jeszcze tymi spostrzezeniami z kopaczami..=)
    • Gość: weekend_player Re: Widzew podejmuje Koronę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.06, 07:26
      Koniec fartownych remisow / zwyciestw Widzewa. Korona wygra conajmniej 3ema
      bramkami!
      • Gość: Bleeeeeeeee Re: Widzew podejmuje Koronę IP: *.48.115.131.ltv.pl 16.09.06, 10:11
        Ta.... zejdź na ziemię człowieku bo tylko pusty śmiech wzbudzasz.... wygra
        lepszy (oby my), ale na pewno nie 3 bramkami....
        • Gość: Korona Widzew0-Koronka2 IP: *.dworek.eu.org 16.09.06, 12:05
          Korona wrzeszcie właczy swój prawidłowy bieg-skuteczności. Dwójka to
          najmneijszy wymiar kary dla defensywnego Widzewa. BYŁA BĘDZIE I JEST KORONECZKA
          MKS!!!!!!!!
          • Gość: bleeeeeeeeee Re: Widzew0-Koronka2 IP: *.48.115.131.ltv.pl 16.09.06, 12:48
            Taaa Korupter jak włączy wsteczny tak się "rozpędzi" - faktycznie, więcej jak
            dwójki nie dostaniecie....
            • Gość: max Re: Widzew0-Koronka2 IP: *.4web.pl 18.09.06, 09:41
              i kto dostał w d_pę?
    • Gość: piastblaszki.prv.p Widzew podejmuje Koronę IP: 212.191.78.* 16.09.06, 13:02
      Kaczmarek pochodzi z Szadku?? co za kretyn to pisał??? Marcin pochodzi z
      Błaszek, jest wychowankiem Piasta Błaszki, całe Błaszki są z niego dumne, dziś
      może strzelić gola ale pod warunkiem, że Widzew wygra:)
      • Gość: 1910* Re: Widzew rządzi w Łodzi! IP: *.toya.net.pl 16.09.06, 14:22
        no niestety dziennikarze z Łódzkiej GW są lekko niedouczeni i dotyczy to nie
        tylko redakscji sportowej
    • Gość: bazarowy podmiejscy kontra gazeciarze 1:2 IP: *.4web.pl 16.09.06, 17:18
    • Gość: MezpiM Re: Widzew podejmuje Koronę IP: *.toya.net.pl 16.09.06, 20:35
      Widzew podjął Korone ale nie podjął walki.
      Uwaga napastnicy !!! : Sokalski 0 strzałów , Grzelak 0 strzałów.
      Beznadziejny mecz w wykonaniu całej druzyny - to co wyprawiał bramkarz wespół z
      obrońcami to parodia gry w piłke. Pomoc dno . Atak jak wyzej- choc Grzelak
      próbował szarpac ( ładny strzał z powietrza tyle tylko ,że po gwizdku - pozycja
      spalona ).
      0:1 to najmniejszy wymiar kary

      Kto nie skacze ten z galery ???? czy dobrze słyszałem ???

      • Gość: Czytelnik uważny Re: Widzew podjął Koronę IP: *.toya.net.pl 16.09.06, 22:09
        Po obejrzeniu frgmentów II połowy okazuje się że Grzelak bez podań na linię
        obrońców nie istnieje,jeśli ma sam walczyć. Sokalskiego nie zauważyłem. Dość
        brutalna gra jednych i drugich
      • Gość: 1908 Re: Widzew podejmuje Koronę IP: *.chello.pl 16.09.06, 23:17
        kto nie skacze ten z toitoia i nikt nie skakal...
    • Gość: 1908 Re: Widzew podejmuje Koronę IP: *.chello.pl 16.09.06, 23:20
      forza o qrwa moj pies do tej pory sie zwija ze smiechu hehe holewinski bohater
      bron jak najdluzej w tym klubiku, przynajmniej jako jedyny nie byl nijaki z
      druzyny widzewa:))) pieknie cofnal lapki przy bramce jak gosc z podworka, ktory
      sie pilki boi:)) ja bym go do ataku wystawial i tak nie macie zadnych strzalow
      na bramke, to co za roznica a nie bedzie wam nikt bramek zawalal:))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka