Dodaj do ulubionych

Z cyklu: idęspać

27.06.07, 21:51
a w zasadzie poczytać coś mniej rozwątkowanego. A nawet jeśli nie mniej, to przynajmniej mającego bardziej linearną strukturę. I namacalny koniec.

Przy okazji: czytacie coś oprócz forum?;)
Obserwuj wątek
    • evonka tak, 27.06.07, 21:55
      ksiażki dla dzieci najczęściej.
      • miejskie_narty Ale dla siebie? 27.06.07, 21:59
        • evonka dla siebie, 27.06.07, 22:01
          polecam. naprawdę fajna lektura.
          • miejskie_narty Ale literatura dla dzieci w wieku jakim? 27.06.07, 22:06
            Bo jak jeden trzy, to chyba jednak już wyrosłem:)
      • zamek Re: tak, 27.06.07, 22:10
        evonka napisała:

        > ksiażki dla dzieci najczęściej.
        Zależy. "Cyryl, gdzie jesteś?" Woroszylskiego czytałaś?
    • markus.kembi Re: Z cyklu: idęspać 27.06.07, 22:01
      Ja kiedyś czytałem różne gazety lub czasopisma, czasem nawet (choć dzisiaj
      trudno mi w to uwierzyć) xiążki w formacie pdf. Ale z czasem stopniowo zacząłem
      głupieć i jak czytam jakiś artykuł, to nie może on być za długi, bo więcej mój
      rozum nie jest w stanie ogarnąć.
      • miejskie_narty Re: Z cyklu: idęspać 27.06.07, 22:07
        To się od internetu ma, obawiam się. Ja już nawet postów całych nie czytam, tylko początek i koniec...
        • lavinka Re: Z cyklu: idęspać 27.06.07, 22:32
          Daje się zauważyć. Nie tylko po Tobie. Z myślą o tym staram się wyrażać
          maksymalnie zwięźle. Zauważyłam,że jak napiszę więcej niż trzy zdania to
          większość czyta tylko to pierwsze... )
          lav
          • miejskie_narty Re: Z cyklu: idęspać 28.06.07, 21:46
            Nie no, to akurat był żart. Czytam więcej niż 3 linijmi na raz. Tyle że rozumiem tylko 3 pierwsze:)
    • breblebrox Czytam. 27.06.07, 22:05
      I to niestety mój czwarty nałóg (po paleniu, spaniu i jedzeniu).
      Obecnie - John Irving "Zanim Cię znajdę": dobra książka, liczę że zajmie mi jakieś trzy tygodnie.
      • miejskie_narty Re: Czytam. 27.06.07, 22:09
        to gruba pewnie jest?
        • breblebrox Re: Czytam. 28.06.07, 21:57
          Tak, będzie ze 4 cm.
          • miejskie_narty Dobra? 28.06.07, 22:02
            Czy dużo seksu i przemocy?
            • breblebrox Dobra. 28.06.07, 22:12
              Trochę przemocy i poza tym sam seks.
              Nie, cofam - sam seks. W różnych konfiguracjach.
              • miejskie_narty Kurde, zawsze wiem, kiedy bedzie dobra książka, 28.06.07, 22:14
    • longeta owszem 27.06.07, 22:06
      Teraz, Telefrenia.
      • miejskie_narty dobre? 27.06.07, 22:10
    • aaa202 Ja ostatnio musiałam 27.06.07, 22:10
      "Platformę" tego zbola na H.
      Poza tym nie.
      • miejskie_narty na U chyba 27.06.07, 22:13
        No i sakramentalne pytanie: dobre?:) Tyle, że on zbolem nie jest. On ma rację:)
        • aaa202 Czy dobre? A bo ja wiem? 27.06.07, 22:17
          Oglądam i czytam wszystko. Kryterium dobre/złe nie istnieje.
          Zazdroszczę mu paru cynicznych uwag, wyjął mi je z ust, zanim odważyłam się je
          powiedzieć.
          • miejskie_narty Więc dobre, 27.06.07, 22:21
            Bo skoro czujesz, że autor wyprzedził Twoją intuicję, to świadczy to o tym, że trafił tam, gdzie chciał trafić. A poza tym mu zazdrościsz:)
            • aaa202 Generalnie mam go jednak za wała 27.06.07, 22:25
              co oczywiście nie przeszkadza mu zazdrościć tego czy owego.
              • miejskie_narty Tym gorzej dla Ciebie:) 28.06.07, 21:53
                Bo wiesz, że wyrażenie "zazdrościć cynizmu" jest mocno oksymoroniczne?
                :)

    • misiomis Re: Z cyklu: idęspać 27.06.07, 22:27
      Ja mam taką zasadę, że jak piszę, to nie czytam. No, czasem czytam to, co
      napisałem. A że teraz już nie piszę, to mógłbym coś przeczytać.
      Jakieś propozycje?
    • lavinka ja czytam sobie na wieczór zapiski maszynisty... 27.06.07, 22:30
      Jak dobrą książkę...
      1435mm.bloog.p
      oraz zapiski motorniczego
      tramwajowy.bloog.pl
      Polecam na oderwanie sie od szarej rzeczywistości...
    • brite Re: Z cyklu: idęspać 27.06.07, 22:57
      skończyłem właśnie "Kubusia fatalistę i jego pana" Diderota i zachciało mi się
      innych francuskich sprośności.
      • nett1980 Re: Z cyklu: idęspać 27.06.07, 23:07
        Mecze "Snieg" przed snem i mysle o roznicach kulturowych. Z tej okazji
        zaatakowalam Rozmowy kontrolowane pytaniem o zalozenie chusty ,gdyby przyszlo
        jej mieszkac w kraju arabskim.
        • miejskie_narty I jakie są róźnice kulturowe? 28.06.07, 21:55
          I międzt kim a kim?
      • miejskie_narty Że Markiz? 28.06.07, 21:54

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka