Gość: Widzew gol! IP: *.icm.edu.pl 28.09.07, 22:53 Zduńska Wola i Łęczyca to Widzewa klub kibica! To my, kibice ze wsi robimy doping na Widzewie! Gdyby nie my, frekwencja byłaby niziutka bo w samym mieście Widzew w ogóle kibiców nie ma! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: crisbi no to "państwowe" klubiki dzisiaj 2 razy w plecy IP: *.4web.pl 28.09.07, 23:03 tak trzymać! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: g Pogrom GKS w stolicy IP: *.toya.net.pl 29.09.07, 00:38 No i w Pucharze Polski mamy dwa mecze przyjaźni:Legia-Łks i Ruch-Widzew :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olee Re: Pogrom GKS w stolicy IP: *.toya.net.pl 29.09.07, 01:49 czyli niech jude szykuje usta ! bedzie duzo roboty na trybunie ;d Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1910* Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi!!! IP: *.toya.net.pl 29.09.07, 07:10 Przykład BOTu PGE coś tam Bełchatów wykazuje że nasze pieniądze żle zostały zainwestowane :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1977 Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi!!! IP: *.dolsat.pl 30.09.07, 14:56 Widze zazdrosc podmiejskich hehe , Pamietaj nei zawsze mozna wygrywac , ciesz sie tylko ze rudy wykombinowal wam pierwsza lige , bo tak byscie ciuali sie teraz gdzies po okregowce... GKS przespal okno transferowe i teraz widac tego efekty niestety , ale miejmy nadzieje ze w rundzie wiosennej bedzie duzo lepiej!!! Wam nie poszostaje nic innego jak podziekowac nam za Zuba! Dumni po zwyciestwie , Wierni Po Porazce ...GKS 1977 Bełchatów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1910* Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi!!! IP: *.toya.net.pl 30.09.07, 16:19 a kogo nazywasz podmiejskim i z jakiego powodu??? Odpowiedz Link Zgłoś