Dodaj do ulubionych

Pogrom GKS w stolicy

IP: *.icm.edu.pl 28.09.07, 22:53
Zduńska Wola i Łęczyca to Widzewa klub kibica! To my, kibice ze wsi robimy
doping na Widzewie! Gdyby nie my, frekwencja byłaby niziutka bo w samym
mieście Widzew w ogóle kibiców nie ma!
Obserwuj wątek
    • Gość: crisbi no to "państwowe" klubiki dzisiaj 2 razy w plecy IP: *.4web.pl 28.09.07, 23:03
      tak trzymać!
    • Gość: g Pogrom GKS w stolicy IP: *.toya.net.pl 29.09.07, 00:38
      No i w Pucharze Polski mamy dwa mecze przyjaźni:Legia-Łks i Ruch-Widzew :)
      • Gość: olee Re: Pogrom GKS w stolicy IP: *.toya.net.pl 29.09.07, 01:49
        czyli niech jude szykuje usta ! bedzie duzo roboty na trybunie ;d
    • Gość: 1910* Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi!!! IP: *.toya.net.pl 29.09.07, 07:10
      Przykład BOTu PGE coś tam Bełchatów wykazuje że nasze pieniądze żle
      zostały zainwestowane :-(
      • Gość: 1977 Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi!!! IP: *.dolsat.pl 30.09.07, 14:56
        Widze zazdrosc podmiejskich hehe ,
        Pamietaj nei zawsze mozna wygrywac , ciesz sie tylko ze rudy wykombinowal wam
        pierwsza lige , bo tak byscie ciuali sie teraz gdzies po okregowce...
        GKS przespal okno transferowe i teraz widac tego efekty niestety , ale miejmy
        nadzieje ze w rundzie wiosennej bedzie duzo lepiej!!!
        Wam nie poszostaje nic innego jak podziekowac nam za Zuba!

        Dumni po zwyciestwie , Wierni Po Porazce ...GKS 1977 Bełchatów
        • Gość: 1910* Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi!!! IP: *.toya.net.pl 30.09.07, 16:19
          a kogo nazywasz podmiejskim i z jakiego powodu???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka