Dodaj do ulubionych

DLA GAZETY - Krzysztof Jagiełło, były prezydent...

IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 17.07.03, 00:40
mimo ze reprezentuje SLD to ma chlop 100% racji! Wybraliscie
sobie Kropiwnickiego i masz babo placek!
Obserwuj wątek
    • hubar Re: DLA GAZETY - Krzysztof Jagiełło, były prezyde 17.07.03, 01:11
      Brawo! Zgadzam się z panem!!
      Nawet nie wiem jak opisać to jak się teraz czuję! Co za ludzie
      teraz objęli stery Łodzi!!!!!!
      Moraliści pi....
    • Gość: INCOGNITO Re: DLA GAZETY - Krzysztof Jagiełło, były prezyde IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.07.03, 09:09
      Nie lubię SLD ale tutaj facet ma całkowitą rację. Nikt na siłę
      nie zaciągnie ludzi do Kościoła jeśli nie mają na to ochotę.
      Kościół musi starać się o wyznawców, przyciągać młodych ludzi a
      nie zamykać się w twierdzy.
      Prawicowi politycy są największymi szkodnikami Kościoła w Polsce.
    • teufel Gazeto!!! - link jest do innego arykułu 17.07.03, 09:53
      Gazeto!!! - link jest do innego arykułu
      • border Re: Gazeto!!! - link jest do innego arykułu 17.07.03, 17:26
        WYPOWIEDZ JAGIEŁŁY, bo GW podala nie ten link:
        W ubiegłym roku objąłem paradę honorowym patronatem, dlatego teraz jest mi
        szczególnie przykro. Rezygnacja z tej imprezy cofa Łódź do czasów
        średniowiecza. Przypomnijmy, że bawiła się na niej nie tylko polska młodzież.
        Obecny zarząd miasta robi z miasta wioskę. Co to ma wspólnego z tolerancją,
        której chcemy uczyć młodzież? Swoboda, którą cechowała ta impreza, nie
        przynosiła strat dla Łodzi. Wręcz przeciwnie: zarabiały na niej łódzkie puby i
        restauracje. Każdy powinien mieć prawo wyboru, czy chce się bawić na paradzie,
        czy Przystanku Jezus.

    • teufel Re: DLA GAZETY - Krzysztof Jagiełło, były prezyde 17.07.03, 09:57
      Oczywiście, że Jagiełło ma rację. Za rządów SLD nikt nie robił żadnych
      przeszkód. Kropiwnicki obiecywał współpracę z młodzieżą i co?? Olewa nas
      totalnie.
    • Gość: Grzes Jagiełło gada głupoty. IP: *.lodz.mm.pl 17.07.03, 14:13
      Patronat nad imprezą która jest oceniana przez wielu Łodzian
      negatywnie nie wystawia byłemu prezydentowi dobrej oceny.
      Proszę nie wmawić mi że miernikiem tolerancji i postępu jest
      pozytywny stosunek do takich imprez jak parada techno.
      Nie każdy musi akceptować ekscesy i wulgarne zachowania
      uczestników parady techno.Parada techno nie poprawia wizernku
      miasta .
      • Gość: Rzaba Do grzesia IP: *.ab.com.pl 17.07.03, 16:55
        Gość portalu: Grzes napisał(a):

        > Patronat nad imprezą która jest oceniana przez wielu Łodzian
        > negatywnie nie wystawia byłemu prezydentowi dobrej oceny.
        > Proszę nie wmawić mi że miernikiem tolerancji i postępu jest
        > pozytywny stosunek do takich imprez jak parada techno.
        > Nie każdy musi akceptować ekscesy i wulgarne zachowania
        > uczestników parady techno.Parada techno nie poprawia wizernku
        > miasta .

        A moim zdaniem wystawia, to że kilka osób ocenia paradę
        negatywnie nie oznacza że jest ona zła. Parada powodowała że
        Łódź była znana w całej europie. Przepraszam ale ja wolę
        usłyszeć "Łódź? - a to tam gdzie jest parada" niż "Łódź? - a
        gdzie to jest?"
        Napisz co w/g Ciebie jest miernikiem tolerancji? I co może
        promować Łódź? Tylko nie pisz że sport bo to p.Kropiwnicki i
        jego poplecznicy też niszczą.
    • Gość: tip Re: do grzesia IP: *.2.12.vie.surfer.at 17.07.03, 15:45
      moze w oczach milosnikow radia maryja i kilku pensionistow jest
      to impreza nieporzadana, ale co do wizerunku to moze byc dobra
      reklama dla miasta o ktorym poza ktytyka nic w polsce sie nie
      mowi
    • Gość: flip Re: skrot myslowy IP: *.p.lodz.pl 17.07.03, 20:41
      Co innego zamykanie parady, a co innego robienie z miasta
      wioski. Zadziwiajacy skrot myslowy tego pana, skoro sam chcial
      zrobic z Lodzi przedmiescie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka