Gość: student IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 17.07.03, 00:40 mimo ze reprezentuje SLD to ma chlop 100% racji! Wybraliscie sobie Kropiwnickiego i masz babo placek! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hubar Re: DLA GAZETY - Krzysztof Jagiełło, były prezyde 17.07.03, 01:11 Brawo! Zgadzam się z panem!! Nawet nie wiem jak opisać to jak się teraz czuję! Co za ludzie teraz objęli stery Łodzi!!!!!! Moraliści pi.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: INCOGNITO Re: DLA GAZETY - Krzysztof Jagiełło, były prezyde IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.07.03, 09:09 Nie lubię SLD ale tutaj facet ma całkowitą rację. Nikt na siłę nie zaciągnie ludzi do Kościoła jeśli nie mają na to ochotę. Kościół musi starać się o wyznawców, przyciągać młodych ludzi a nie zamykać się w twierdzy. Prawicowi politycy są największymi szkodnikami Kościoła w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
teufel Gazeto!!! - link jest do innego arykułu 17.07.03, 09:53 Gazeto!!! - link jest do innego arykułu Odpowiedz Link Zgłoś
border Re: Gazeto!!! - link jest do innego arykułu 17.07.03, 17:26 WYPOWIEDZ JAGIEŁŁY, bo GW podala nie ten link: W ubiegłym roku objąłem paradę honorowym patronatem, dlatego teraz jest mi szczególnie przykro. Rezygnacja z tej imprezy cofa Łódź do czasów średniowiecza. Przypomnijmy, że bawiła się na niej nie tylko polska młodzież. Obecny zarząd miasta robi z miasta wioskę. Co to ma wspólnego z tolerancją, której chcemy uczyć młodzież? Swoboda, którą cechowała ta impreza, nie przynosiła strat dla Łodzi. Wręcz przeciwnie: zarabiały na niej łódzkie puby i restauracje. Każdy powinien mieć prawo wyboru, czy chce się bawić na paradzie, czy Przystanku Jezus. Odpowiedz Link Zgłoś
teufel Re: DLA GAZETY - Krzysztof Jagiełło, były prezyde 17.07.03, 09:57 Oczywiście, że Jagiełło ma rację. Za rządów SLD nikt nie robił żadnych przeszkód. Kropiwnicki obiecywał współpracę z młodzieżą i co?? Olewa nas totalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grzes Jagiełło gada głupoty. IP: *.lodz.mm.pl 17.07.03, 14:13 Patronat nad imprezą która jest oceniana przez wielu Łodzian negatywnie nie wystawia byłemu prezydentowi dobrej oceny. Proszę nie wmawić mi że miernikiem tolerancji i postępu jest pozytywny stosunek do takich imprez jak parada techno. Nie każdy musi akceptować ekscesy i wulgarne zachowania uczestników parady techno.Parada techno nie poprawia wizernku miasta . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rzaba Do grzesia IP: *.ab.com.pl 17.07.03, 16:55 Gość portalu: Grzes napisał(a): > Patronat nad imprezą która jest oceniana przez wielu Łodzian > negatywnie nie wystawia byłemu prezydentowi dobrej oceny. > Proszę nie wmawić mi że miernikiem tolerancji i postępu jest > pozytywny stosunek do takich imprez jak parada techno. > Nie każdy musi akceptować ekscesy i wulgarne zachowania > uczestników parady techno.Parada techno nie poprawia wizernku > miasta . A moim zdaniem wystawia, to że kilka osób ocenia paradę negatywnie nie oznacza że jest ona zła. Parada powodowała że Łódź była znana w całej europie. Przepraszam ale ja wolę usłyszeć "Łódź? - a to tam gdzie jest parada" niż "Łódź? - a gdzie to jest?" Napisz co w/g Ciebie jest miernikiem tolerancji? I co może promować Łódź? Tylko nie pisz że sport bo to p.Kropiwnicki i jego poplecznicy też niszczą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tip Re: do grzesia IP: *.2.12.vie.surfer.at 17.07.03, 15:45 moze w oczach milosnikow radia maryja i kilku pensionistow jest to impreza nieporzadana, ale co do wizerunku to moze byc dobra reklama dla miasta o ktorym poza ktytyka nic w polsce sie nie mowi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: flip Re: skrot myslowy IP: *.p.lodz.pl 17.07.03, 20:41 Co innego zamykanie parady, a co innego robienie z miasta wioski. Zadziwiajacy skrot myslowy tego pana, skoro sam chcial zrobic z Lodzi przedmiescie. Odpowiedz Link Zgłoś