Dodaj do ulubionych

Dell praca i placa

25.12.07, 02:41
Uwaznie czytajac posty o nowej montowni "Dell" nie widze zadnych
nowych informacji.Po prostu nikt nie pisze czy moze jest to objete
cenzura? A temat jest przeciez chyba ciekawy jak sie pracuje i ile
sie zarabia.
Obserwuj wątek
    • Gość: zenon Re: Dell praca i placa IP: 83.2.141.* 25.12.07, 11:55
      Myślę że założenie nowego wątku pomoże
      • Gość: as Re: Dell praca i placa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.12.07, 12:58
        Masz coś konkretnego w tej sprawie do powiedzenia, czy po raz kolejny
        postanowiłeś pobełkotać?
        Swoje durnowate przemyślenia zamieszczaj na forum Częstochowa.
        • Gość: alan Re: Dell praca i placa IP: *.icm.edu.pl 05.01.08, 14:04
          Sam gó.. dodałeś, więc morda w kubeł, cieciu.
    • Gość: pafni Re: Dell praca i placa IP: *.lodz.mm.pl 25.12.07, 12:45
      to kolosalne monstrum Dell płaci niewiele , myśleli zapewne ,że jak Chińczycy za miche ryżu robic bedziemy, teraz natomiast dożucili troche grosza bo chetnych brakowało ale to i tak za mało aby tam dojeżdżac.
      • axx611 Re: Dell praca i placa 29.12.07, 14:22
        Prawdopodobnie spelni sie jeden z pierwszych cudow Tuska. Irlandia
        bedzie w Polsce. No moze nie cala ale fabryka Della jest juz za
        droga w tym kraju.
        • axx611 Re: Dell praca i placa 05.01.08, 13:51
          Widze bardzo malo publikacji na temat tej nowej firmy.
          A przeciez jest to renomowana firma amerykanska z amerykanska
          wydajnoscia. Czy wynagrodzenie za prace jest niskie?
          • Gość: robotnik Re: Dell praca i placa IP: *.lec.vectranet.pl 05.01.08, 15:41
            Hehe kazdy niechce mowic o zarobkach bo wstyd sie przyznac ale jestesmy "ELITA"
            zarabiajaca tyle a czasem nawet mniej niż w reszcie łódzkich firm. Co gorsze
            nawet niemozemy mowic ze tam pracujemy. Wymagania duze zarobki mizerne pozostaje
            tylko sie cieszyc ze narazie nie musimy wyrabiac norm. Ale ogolnie porazka.
            • axx611 Re: Dell praca i placa 06.01.08, 13:44
              Wierze Ci na slowo ze to co piszesz jest prawda. Ale jest to
              naprawde renomowana swiatowa firma a nie jakies male firmy
              koreanskie czy hinduskie. Zatem ich obowiazuja chyba standarty
              amerykanskie no moze nie w pelni ale chociaz z 50%. Amerykanie
              zawsze mowia ze musi byc sprawiedliwie i my przestrzegamy praw
              czlowieka zawsze i wszedzie a taka fabryka jest nasza wizytowka.
              Wizytowka naszego sukcesu i naszej demokracji.
              • Gość: wilk Te firmy tokrwiopijcy IP: *.gprs.plus.pl 06.01.08, 22:08


                Tak mamz demokracje, e te firmz tzlko eruj na taniej sile robocyej
                to s krwiopijcz Ł
                s20.bitefight.onet.pl/c.php?uid=47582
                • doodster Re: Te firmy tokrwiopijcy 07.01.08, 00:49
                  Przeczytaj co napisałeś i napisz jeszcze raz.
                  I won z bitefight'em.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka