axx611 25.12.07, 02:41 Uwaznie czytajac posty o nowej montowni "Dell" nie widze zadnych nowych informacji.Po prostu nikt nie pisze czy moze jest to objete cenzura? A temat jest przeciez chyba ciekawy jak sie pracuje i ile sie zarabia. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zenon Re: Dell praca i placa IP: 83.2.141.* 25.12.07, 11:55 Myślę że założenie nowego wątku pomoże Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: Dell praca i placa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.12.07, 12:58 Masz coś konkretnego w tej sprawie do powiedzenia, czy po raz kolejny postanowiłeś pobełkotać? Swoje durnowate przemyślenia zamieszczaj na forum Częstochowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alan Re: Dell praca i placa IP: *.icm.edu.pl 05.01.08, 14:04 Sam gó.. dodałeś, więc morda w kubeł, cieciu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pafni Re: Dell praca i placa IP: *.lodz.mm.pl 25.12.07, 12:45 to kolosalne monstrum Dell płaci niewiele , myśleli zapewne ,że jak Chińczycy za miche ryżu robic bedziemy, teraz natomiast dożucili troche grosza bo chetnych brakowało ale to i tak za mało aby tam dojeżdżac. Odpowiedz Link Zgłoś
axx611 Re: Dell praca i placa 29.12.07, 14:22 Prawdopodobnie spelni sie jeden z pierwszych cudow Tuska. Irlandia bedzie w Polsce. No moze nie cala ale fabryka Della jest juz za droga w tym kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
axx611 Re: Dell praca i placa 05.01.08, 13:51 Widze bardzo malo publikacji na temat tej nowej firmy. A przeciez jest to renomowana firma amerykanska z amerykanska wydajnoscia. Czy wynagrodzenie za prace jest niskie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robotnik Re: Dell praca i placa IP: *.lec.vectranet.pl 05.01.08, 15:41 Hehe kazdy niechce mowic o zarobkach bo wstyd sie przyznac ale jestesmy "ELITA" zarabiajaca tyle a czasem nawet mniej niż w reszcie łódzkich firm. Co gorsze nawet niemozemy mowic ze tam pracujemy. Wymagania duze zarobki mizerne pozostaje tylko sie cieszyc ze narazie nie musimy wyrabiac norm. Ale ogolnie porazka. Odpowiedz Link Zgłoś
axx611 Re: Dell praca i placa 06.01.08, 13:44 Wierze Ci na slowo ze to co piszesz jest prawda. Ale jest to naprawde renomowana swiatowa firma a nie jakies male firmy koreanskie czy hinduskie. Zatem ich obowiazuja chyba standarty amerykanskie no moze nie w pelni ale chociaz z 50%. Amerykanie zawsze mowia ze musi byc sprawiedliwie i my przestrzegamy praw czlowieka zawsze i wszedzie a taka fabryka jest nasza wizytowka. Wizytowka naszego sukcesu i naszej demokracji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wilk Te firmy tokrwiopijcy IP: *.gprs.plus.pl 06.01.08, 22:08 Tak mamz demokracje, e te firmz tzlko eruj na taniej sile robocyej to s krwiopijcz Ł s20.bitefight.onet.pl/c.php?uid=47582 Odpowiedz Link Zgłoś
doodster Re: Te firmy tokrwiopijcy 07.01.08, 00:49 Przeczytaj co napisałeś i napisz jeszcze raz. I won z bitefight'em. Odpowiedz Link Zgłoś