Dodaj do ulubionych

Autobusowe cmentarzysko

11.04.08, 23:16
Czy może mi jakiś znawca tematu przybliżyć gdzie to się mieści:

www.gtlodz.eu/img12076.search.htm
I czemu wycofywane autobusy nie są złomowane (vide: "cięte na żyletki"), tylko wywożone na "cmentarz"?
Obserwuj wątek
    • bogdan28 Re: Autobusowe cmentarzysko 11.04.08, 23:36
      Wszystko jest napisane :)
      • wichrzyciel Re: Autobusowe cmentarzysko 11.04.08, 23:44
        bogdan28 napisał:

        > Wszystko jest napisane :)

        Gdzie? Bo jeśli w komentarzach to nie jestem zarejestrowany, a tym samym ich nie widzę. W kluczowych przeczytałem, że w Koluszkach. OK, ale dalej nie wiem dlaczego tam i po co tam i na jakich zasadach MPK się ich pozbywa?
        • Gość: Dziki Re: Autobusowe cmentarzysko IP: *.132.rev.vline.pl 12.04.08, 09:49
          A po co ci to wiedzieć. Szukasz taniej sensacji podrzędny
          redaktorzyno?

          MPK rozpisało przetrag na złomowanie pojazdów i znalazł się
          przedsiębiorca który je kupił aby je zezłomowac. I tyle. po co ci
          więcej?
          • wichrzyciel Re: Autobusowe cmentarzysko 12.04.08, 14:43
            Gość portalu: Dziki napisał(a):

            > A po co ci to wiedzieć. Szukasz taniej sensacji podrzędny
            > redaktorzyno?

            No cóż Panie Dziki, dzikość przez Pana przemawia... To się nazywa nerwica natręctw (zwana kiedyś manią prześladowczą), wiesz? Nie jestem żadną redaktorzyną, a tym bardziej podrzędną. Tym samym nie powinienem się czuć dotknięty, ale... nie lubię być niedoceniany ;P

            A co do meritum - pytam bo się interesuję. Mam nadzieję, że mi to wybaczysz...
            • Gość: Dziki Re: Autobusowe cmentarzysko IP: *.132.rev.vline.pl 13.04.08, 01:19
              Niestety nie wybaczę.
    • studi001 Re: Autobusowe cmentarzysko 25.04.08, 10:06
      Gdzie to jest - przeca wyraźnie jest napisane w jakiej to miejscowości.

      Czemu nie są cięte na żyletki - przecież to sporo kosztuje, jakby nie patrzeć
      ileś etatów. W końcu pracownik zamiast robić potrzebne prace zajmuje się
      rozbieraniem wycofanego pojazdu. Do tego zużycie materiałów - czymś to trzeba
      pociąć....

      A jak sie znalazł ktoś kto to wziął to czemu nie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka