Dodaj do ulubionych

Czy Łódź straci Se-ma-fora?

IP: *.toya.net.pl 22.04.08, 20:52
Jak zwykle - kolejne zaniedbanie Jaśnie Pana Prezydenta.. Szkoda
słów..
Obserwuj wątek
    • Gość: kinoman Czy Łódź straci Se-ma-fora? IP: 194.88.245.* 22.04.08, 21:37
      Marszłki myśłą wyłacznie o obsadzaniu stanowisk swoimi kolesiami reszta im wisi
      to kolejny przykład pustosłowia Fisiaka i spolki
    • hubar Czy Łódź straci Se-ma-fora? 22.04.08, 21:51
      Jeśli Se-ma-for wyprowadzi się z Łodzi, będzie to kolejny sukces Pana pRezydenta
      Kropiwnickiego...

      Kiedy doczekamy się gospodarza Łodzi?
    • Gość: Lupus Czy Łódź straci Se-ma-fora? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.08, 21:59
      Zapraszamy :)
    • Gość: łodzianin Czy Łódź straci Se-ma-fora? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.08, 22:49
      Panią Hibner pragnę poinformować, że istnieje możliwość, która tej
      pani wydaje się niemożliwa :)

      Nie wiem, na ile piśmienna jest pani Hibner, ale jeśli umie czytać,
      to niech sięgnie do unijnych przepisów o pomocy publicznej dla
      przedsiębiorców. Proponuję sprawdzenie regulacji dotyczącej pomocy
      przeznaczonej na zachowanie dziedzictwa kulturowego.

      Generalnie, jeśli chodzi o panią Hibner, to proponuję mniej
      siedzenia w kościele, a więcej przy książkach. O ile oczywiście
      prawdziwe jest w przypadku pani Hibner założenie, że jest to osoba
      piśmienna. W przeciwnym razie siedzenie przy książkach byłoby równie
      pożyteczne w jej wykonaniu, co siedzenie w kościele.
      • Gość: joachim mierzwa Re: Czy Łódź straci Se-ma-fora? IP: *.4web.pl 23.04.08, 03:01
        przykro mi to mowic - ale musze Ci powiedziec ze niejaka p. hibner 'pismienna'
        ani "czytata' specjalnie nie jest. wolny czas dzieli miedzy - jak trafnie to
        zauwazyles - kosciol - a kiedys i pokazy mody - lecz tylko łódzkie - teraz jako
        ze mniej tego - raczej chyba sledzi 'mode na sukces'
        nie liczylbym na zbyt wiele
      • Gość: K Re: Czy Łódź straci Se-ma-fora? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.08, 14:35
        Zanim przystapisz następnym razem do krytyki kogokolwiek, zapoznaj
        się dokładnie z dziedzina, ktoej dotyczy komentowany artykuł.
        Otóż w omawianej sprawie, o ty czy nieruchomość może, czy tez nie
        może by oddana w posiadanie zależne spółce takiej jak Se-ma-for
        decydują przepisy zawarte w ustawie o gospodarce nieruchomościami!!!!
        Nie wyskakuj więc Koleś z krytyka Pani Hibner...bo nie dorastasz jej
        do stóp. A takie pseudofachowe komentarze o prawie unijnym to
        możesz "sprzedawać" swoim niedouczonym znajomym. pozdrawiam
    • Gość: Edziu Cala prawda ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.08, 23:29
      Moi drodzy komentatorzy. Prawda jest zupelnie inna niz opisuje to ta
      gazecina ! Se-ma-for jest spolka handlowa i moze sobie sama znalezc
      miejsce w kt bedzie prowadzila swoja badz co badz dochodowa
      dzialalnosc. A nie z zadaniami do wladz miasta wystepuja zeby im
      siedzibe znalezli !!! Co to ma znaczyc ! To kazdemu przedsiebiorcy
      ma prezydent siedzibe znalezc i jeszcze za darmo oddac ! To ja tez
      chce, pewnie sklepikarze z remontowanej zachodniej tez by chcieli i
      kupcy z Barlickiego.Zarabiaja naprawde niezle pieniadze i stac ich
      na wynajecie sobie siedziby ! Niech Pan Zmudzki ruszy dupe a nie
      warunki miastu stawia !
      • wirusx Re: Cala prawda ! 23.04.08, 01:58
        Edziu napisał(a):
        To ja tez
        > chce,
        -----------------------------------------------
        Edziu, a zrobiłeś jakiś oskarowy film? Nie? To odstaw piwko, rusz
        dupę sprzed telewizora i spróbuj wypromować jakoś to zapyziałe
        miasteczko zamiast bigota, który tu rządzi i wtedy pogadamy, bo na
        razie to tylko robisz obciach i nic nie rozumiesz...
        • Gość: To chyba żart Re: Cala prawda ! IP: *.profiline.pl 23.04.08, 08:50
          Nie przesadzaj z tym Oskarem, którego dostali anglicy a nie Wy Polacy.
          Wy Polacy byliście tylko wyrobnikami czyli chińczykami, w tym całym
          interesie.Przypomnij sobie dowpciśnisiu w jakich warunkach pracowaliscie, jak
          byliście poniżani.Krótka masz pamięć człowieku.I jeszcze raz proszę nie
          przesadzaj z tym oskarem.
        • Gość: Edziu Re: Cala prawda ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 08:51
          Wirusie drobny ! Widze, ze Ty nie wiele rozumiesz. Zmudzki to
          nieudacznik i obudzil sie z reka w nocniku jak mu wypowiedzieli
          lokal na Pabianickiej. Stawia warunki miastu bo ma Oskara w reku i
          to jest jego mocna karta przetargowa. Co to za szef co sam
          doprowadzil firme do takiego stanu ze moze pomieszczen nie miec. A
          podmioty prywatne traktujmy na rowni. Jest wielu kt to miasto
          wypromowali i potrafili zalatwic tak banalna rzecz jak siedzibe dla
          swojej firmy. Zmudzki jest zenujacy...
          • vazz Re: Cala prawda ! 23.04.08, 09:06


            Gość portalu: Edziu napisał(a):
            >Co to za szef co sam
            > doprowadzil firme do takiego stanu ze moze pomieszczen nie miec.

            Hmm, co z niego za szef, że Semafor jest współtwórcą oskarowego filmu?

            Głupoty piszesz chcąc równo traktować np.manufakture i sklep biedronka.

            Przyznaj się, pracujesz w magistracie? Bo prezentujesz typ myślenia jak rasowy
            urzędas (dużo ładnie gada,ale tak naprawdę sa to pierdoły).
      • Gość: o własnie Re: Cala prawda ! IP: *.profiline.pl 23.04.08, 08:46
        I to jest bardzo mądra i sensowna wypowiedź.Nareszcie ktoś sensownie
        wpowiedział sie w kwestii p.Zmudzkiego.
        P.Żmudzki weź się pan do roboty,pan nie ma żadnej inicjatywy, pan ciągle wyciąga
        rękę do władz, a niby z jakiejh racji prywatnej spółce władze miasta mają dać
        pomieszczenia.Miał pan bardzo dużo czasu i należło o lokalizacji i innych
        sprawach związanych z zarządzaniem studia myśleć cały czas.Pan jest
        nieudacznikiem i ja się nie zgadzam,aby Pan otrzymywał za darmo lokal na studio.
    • Gość: darek Na pierdoły jest na Se-ma-fora nie. IP: *.toya.net.pl 23.04.08, 00:14
      Władze Łodzi mają kase na winansowanie pomników zmian nazw ulic
      wycieczki,plakaty i inne pierdoły ale żeby pomagać takim perłkom jak
      Se-ma-for to nie.Jak przemówic do rozumu tym decyzyjnym debilom?
    • Gość: bankrut Re: Czy Łódź straci Se-ma-fora? IP: *.lodz.mm.pl 23.04.08, 06:37
      bo ten wieczny opie..cz zwany prezydentem miasta łodzi niejaki
      kropiwnicki swego dupska nie ruszy z krzesła aby coś zdziałać. i co
      gorsza za swe zaśmiergłe lenistwo pobiera wynagrodzenie z naszych
      podatków. kiedy wreszcie mieszkańcy łodzi usuną tego obiboka ze
      stołka prezydenta miasta?
      • Gość: literka_m Re: Czy Łódź straci Se-ma-fora? IP: 81.15.180.* 23.04.08, 07:15
        i bardzo dobrze. nie bardzo rozumiem, dlaczego mieliby dostawac jakas pomoc od
        miasta ? z jakiej paki. ze co, ze oskar ? dla brytyjczykow o ole dobrze
        pamietam. a pabianice to co gorsze od Lodzi ? tredowate ?
    • Gość: op Czy Łódź straci Se-ma-fora? IP: *.toya.net.pl 23.04.08, 08:01
      nie no, to Potockiej zalatwili "raz dwa" a tutaj takie problemy ...

    • Gość: Ingo Czy Łódź straci Se-ma-fora? IP: 212.160.240.* 23.04.08, 08:31
      K... czy władze w tym mieście zaczną wreszcie coś robić i myśleć.
      Czy marszałek województwa robi to specjalnie. Skąd ta bezmyślność i
      indolencja łódzkich urzędników!!!! Wszędzie trzeba ich prowadzić za
      ręke i pilnowac, zero własnej inicjatywy czy jest wreszci esposób na
      tych ćwoków!!!
    • Gość: asia Czy Łódź straci Se-ma-fora? IP: *.me.entel.pl 23.04.08, 08:49
      Nie rozumiem jakim prawem miasto ma pomagac prywatnej spolce
      (np.przekazujac siedzibe za symboliczna zlotowke!) niezaleznie od
      tego czy dostala oskara czy nie. Ten Pan szef Se-ma-fora to chyba za
      bardzo oglada sie w tyl pamietajac czasy kiedy wszystko mial za
      darmo. Panie Zmudzki czasy sie zmienily a Pan kieruje prywatna firma
      wiec jako prywatna firma niech Pan radzi sobie sam tak jak tysiace
      innych. Ja nie rozumiem jak mozna w taki sposob szantazowac
      miasto...bo to dla mnie szantaz jest
      • Gość: Brawo Re: Czy Łódź straci Se-ma-fora? IP: *.profiline.pl 23.04.08, 08:52
        Brawo słuszna wypowiedź , w pełni popieram
      • vazz Re: Czy Łódź straci Se-ma-fora? 23.04.08, 09:32
        Nie uważasz,że Łódz ma coś z tego,że Semafor jest tutaj? To ty sie patrzysz za
        bardzo w tył i nie rozumiesz zasad promocji PR i wolnego rynku.Dla Łodzi koszt
        lokalu z pewnością jest mniejszy niż koszt ewentualnej wyprowadzki Semafora
        (tak,tak wizerunek można przeliczać na pieniądze).

        Poczytaj dokładnie kto sie zgłosił żeby dac lokal Semaforowi- Wrocław moim
        zdaniem miasto z najlepszym PR w Polsce, wiedza co robią. Potem będzie tylko
        narzekanie "uu Wrocław może, a my nie"
        • wirusx Re: Czy Łódź straci Se-ma-fora? 23.04.08, 09:52
          vazz napisał:

          nie rozumiesz zasad promocji PR
          ---------------------------------------------
          Daj spokój, te "edzie" i "asie" WIEDZą LEPIEJ, jak promować
          miasto... To jest właśnie elektorat Kropy, to samo (nie)myślenie...
          a potem zdziwienie, że tu zadupie wszechświata a inni czymś się
          mogą pochwalić.
          Łódzkie przygłupy, dalej głosujcie na Kropę i kropopodobnych! Do
          zobaczenia w Pabianicach, w Se - Ma - Forze!
          • Gość: asia Re: Czy Łódź straci Se-ma-fora? IP: *.me.entel.pl 23.04.08, 09:55
            wirusx czy ja ciebie obrazam w dyskusji? Nie rozumiem troche takiego
            poziomu wymiany pogladow.
        • Gość: asia Re: Czy Łódź straci Se-ma-fora? IP: *.me.entel.pl 23.04.08, 09:52
          Po pierwsze semafor jest firma prywatna wiec jako firma prywatna,
          ktora ma swoje wlasne dochody niech sobie te dochody wyda na nowa
          siedzibe. Po drugie o tym ze semafor nie ma siedziby slyszalam juz
          rok temu. Dlaczego szef tak "preznie" dzialajacego przedsiebiorstwa
          prywatnego przez rok nie znalazl miejsca dla siebie??? A to bylo
          jeszcze przed Piotrusiem i wilkiem wiec gadanie o oskarze w
          kontekscie siedziby jest dla mnie nie na miejscu. Po trzecie
          wyprowadzka samemu Semaforowi sie nie przysluzy. Semafor ma tutaj
          baze ludzi po asp ktorzy od lat z nim wspolpracuja i szef Zmudzki
          zdaje sobie z tego swietnie sprawe ze tych ludzi moze stracic. Wiec
          jak dla mnie starszenie przeprowadzka to pic na wode zeby wyludzic
          siedzibe za darmo.
          • vazz Re: Czy Łódź straci Se-ma-fora? 23.04.08, 10:10
            Gość portalu: asia napisał(a):

            > Po pierwsze semafor jest firma prywatna wiec jako firma prywatna,
            > ktora ma swoje wlasne dochody niech sobie te dochody wyda na nowa
            > siedzibe.

            Której obecność w miecie dodaje prestiżu temu miastu,a wyprowadzka jest dla
            miasta promocyjna/PRowską klęską.

            Po drugie o tym ze semafor nie ma siedziby slyszalam juz
            > rok temu. Dlaczego szef tak "preznie" dzialajacego przedsiebiorstwa
            > prywatnego przez rok nie znalazl miejsca dla siebie???

            Bo to nie jest Bank nastawiony głównie na zysk, może Semafor miałby kase gdyby
            wyprodukowało kilka reklam, ale wtedy nie było by oscara- cos za cos.

            >A to bylo
            > jeszcze przed Piotrusiem i wilkiem wiec gadanie o oskarze w
            > kontekscie siedziby jest dla mnie nie na miejscu.

            Nie było oscar, a teraz jest w czym problem? Przedtem o Semaforze mniej osób
            wiedziało,a teraz wie więcej (tak samo jak o Łodzi), przedtem Semafor nie był
            tak cenny dla miasta jak jest teraz itp itd

            Po trzecie
            > wyprowadzka samemu Semaforowi sie nie przysluzy. Semafor ma tutaj
            > baze ludzi po asp ktorzy od lat z nim wspolpracuja i szef Zmudzki
            > zdaje sobie z tego swietnie sprawe ze tych ludzi moze stracic. Wiec
            > jak dla mnie starszenie przeprowadzka to pic na wode zeby wyludzic
            > siedzibe za darmo.

            Może tak może nie, uważam, że nawet dla prestiżu miasta dobrym by było gdyby to
            miasto same z siebie zaproponowałyby lokal, wtedy idzie jasny sygnał do innych,
            że miasto wspiera filmowców.
    • Gość: roosevelt5 Czy można pogodzić jedno z drugim? IP: *.toya.net.pl 23.04.08, 10:53
      Jedni piszą, że to firma prywatna. Inni dodają, że tworzy kulture
      idt.
      Wskazanie lokalu na działalność taką jaką zajmuje się Se-ma-for,
      wydaje mi się logiczne.
      Jednak czym innym jest typowy biznes a czym innym jest nietypowy.
      Se-ma-for robi biznes tworząc lub współtworząc kulture, a więc
      biznes nietypowy.
      Bez urazy, ale zwykły pojedyńczy biznes zarobkowy nie promuje miasta.
      Tworzenie warunków do rozwoju małego, średniego i dużego biznesu
      jest wizytówką miasta lub regionu.
      Wszystkie razem firmy mogą być przykładem tej wizytówki.
      Jednak Se-ma-for, może być jedną z tych firm, która pojedyńczo może
      promować nasze miasto.
      Jednak. Znam przypadek, w którym właśnie sklepikarz jest w sytuacji
      (w niedalekiej przyszłości) wyprowadzki (nie z własnej potrzeby).
      Proponowano tej osobie wybrać coś z oferty lokali do wynajęcia od
      miasta.
      Jednak czym innym jest wyszukać odpowiedni lokal, a czym innym na
      jakich warunkach będzie wynajmowany, kupiony*
      * - niepotrzebne skreślić.
      Jeśli urząd miasta ma problem z wyszukaniem, szef Se-ma-fora szuka
      na własną rękę. Co też właśnie robi.
      Po sukcesie jakim jest nagroda Oskara, Se-ma-for jest wizytówką
      miasta i jak to któś określił. Oskar jest kartą przetargową.
      Nie przypadkiem urzędnicy innych miast proponują przeprowadzkę.
      Można zgodzić się ze mną lub nie (każdy ma do tego prawo), ale
      wydaje mi się, że przeprowadzka do innego miasta będzie raczej
      antywizytówką.
    • Gość: velzak Czy Łódź straci Se-ma-fora? IP: *.alians.lodz.pl 23.04.08, 12:00
      sadze, ze jest proste rozwiazanie! Semafor nalezy przeniesc do W-wy. Pracownicy
      beda dojezdzac "szybkim pociagiem", a lokomotywe beda prowadzic urzednicy z UMŁ,
      a po drodze moge ogladac filmy dlugometrazowe... Gadac sie nie chce, a do UM nie
      wchodzcie bo bedziecie mieli slome nawet w kieszeniach!
    • netineti Firma prywatna 23.04.08, 15:17
      Do wszystkich kretynów którzy pieprzą, że to firma prywatna i dlatego UM nie
      powinien się o nią martwić: no jak to, to wg. was od czego jest UM jak nie od
      przyciągania korzystnych inwestycji? Inne miasta jakoś tę "firmę prywatną"
      zapraszają z otwartymi ramionami. Ale nie, tu jest Łódź, tu się trzeba
      urzędników i włodarzy prosić i jeszcze znajdą się kretyni ktorzy się z tego cieszą.
      • Gość: literka_m Re: Firma prywatna IP: *.sttb.pl 23.04.08, 20:40
        macie racje. dajcie mu za darmoche jakis pofbryczna ruine o przepraszam zabytek,
        niech wyremontuje i urzadzi sobie prawdziwe studio filmowe.
        za darmo. serio
        ps
        tylko przypilnujcie, zeby odrestaurowal zgodnie z arkanami sztuki :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka