hubar
04.06.08, 21:43
Nie w tym rzecz aby te budy likwidować, pozbawiając pracujących tam ludzi
źródeł dochodu. Chodzi o JAKOŚĆ i ESTETYKĘ tych budek. I niech nikt nie stara
się przestawić toru rozmowy na to, że przeciwnicy bud chcą zabrać komuś pracę!
Chodzi jedynie o zmianę wyglądu tych szkaradztw.
Jakiś pomysł?
Miasto samo ogłasza konkurs na estetyczne, pasujące do śródmieścia kioski
wielofunkcyjne.
Następnie samo kupuje takie budy.
A na koniec dzierżawi, na podstawie umów, w których szczegółowo określa
warunki użytkowania - czyszczenie, konserwacja, itd.