yavorius 30.01.02, 10:00 Yavoriusy na razie mają SIEMENSA S11 (model obronny), ale przymierzają się do zmiany na Nokię 3310. A Wy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
p8 Re: Yavorius pyta: jaki macie telefon komórkowy? 30.01.02, 13:11 yavorius napisał(a): > Yavoriusy na razie mają SIEMENSA S11 (model obronny), ale przymierzają się do > zmiany na Nokię 3310. A Wy? Odradzam ten model Nokii. S11 - to zabójcza broń:). Bozie korzystają z Sony CMD-J5 i są zadowolone. Odpowiedz Link Zgłoś
perry. Re: Yavorius pyta: jaki macie telefon komórkowy? 30.01.02, 13:14 Ericsson T28s a już niedługo T39m, jak tylko będzie w Plusie :-) Greetz - Perry Odpowiedz Link Zgłoś
just_ja Re: Yavorius pyta: jaki macie telefon komórkowy? 30.01.02, 14:22 Teraz używam Ericssona T20e i jest ok, ma wap i fax, a to lubie :-). Ale Nokia 6250 jest bossska.....Polecam:-) Pozdrawiam, J. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pepe Re: Yavorius pyta: jaki macie telefon komórkowy? IP: 217.97.160.* 30.01.02, 14:23 ja mam od dwóch lat tę samš srebrnš cegłę panasonica a pamiętam, że na poczštku chciałem się z jednš pannš zamienic na 2 razy większego benefona :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kostas Re: Yavorius pyta: jaki macie telefon komórkowy? IP: 10.0.212.* 30.01.02, 14:31 philips azalis 288. generalnie jest fajny, a najfajniejszy, jak mi się wap w kieszeni włącza (blokada klawiatury tylko jednym przyciskiem jest tak sobie skuteczna) Odpowiedz Link Zgłoś
yaa Re: Yavorius pyta: jaki macie telefon komórkowy? 30.01.02, 14:39 Yaa ma Ericssona R320s. Do obrony nie nadaje się zupełnie. Przedtem miałem alcatela one touch club - i to była cegła obronna że hej ! Pozdrawiam Yaa Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: Yavorius pyta: jaki macie telefon komórkowy? 30.01.02, 15:47 Oj yavorius chyba się pogniewamy!!! Wiesz jak działa przeglądarka? Nie? To się naucz i na drugi raz nie kopiuj wątków! Jeśli nie wiesz o czym mówie to wklej sobie ten link!: www.gazeta.pl/alfa/home.jsp? dzial=0511&forum=63&wid=454327&aid=473038&pole=tytul&sort=data&nrFor=63&furl=on&fh ost=on&fabs=on&tekst=kom%F3&col=met&max=50%20target= Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius Re: Yavorius pyta: jaki macie telefon komórkowy? 31.01.02, 11:04 Ojejku, Yavoriusy nie zauważyły Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia ______________________NOKIA, NOKIA, NOKIA IP: *.pai.net.pl 30.01.02, 17:09 Wsród moich znajomych funkcjonuje zaszczepiony przeze mnie slogan nazywany SŁYNNYM AKSJOMATEM KASI, że "telefony komórkowe dzielą się na Nokie i reszte, przy czym reszty nie należy kupować" Bardzo kochałam 6110- bo to był przyjaciel. Ale 7110 jest czyms zupełnie odlotowym. On jest mądrzejszy niż ustawa przewiduje. Ale 6250 - to tez jest pyszność. I gdyby nie wymyslono 7110 to pewnie bym sie na nią zdecydowała.Ale 7110 przerasta wszystko... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prawy Re: ______________________NOKIA, NOKIA, NOKIA IP: *.Astral.Lodz.PL 31.01.02, 00:35 Zgadzam sie z tym twierdzeniem NOKIA RULEZ !!! Ja od zawsze mialem NOKIE Najpierw jeszcze starego Centertela 0-90 Nokie 450... ojej ile to wazylo Potem sławnego banana (8148i) Kolejny model to moj ukochany 6150 a od kilku tygodni przyzwyczajam sie do 6210. Ale racja 6250 jest boski... Choc ja czekam na 7650 (ten z cyfrowym aparatem fotograficznym) Prawy Odpowiedz Link Zgłoś
por_borewicz Re: ______________________NOKIA, NOKIA, NOKIA 01.02.02, 21:35 Gość portalu: Kasia napisał(a): > SŁYNNYM AKSJOMATEM KASI, że "telefony komórkowe dzielą się na Nokie i reszte, > przy czym reszty nie należy kupować" Ja bym jeszcze rozwinal ten aksjomat o jedna pozycje.... sa jeszcze Motorole, ktorych tez nie nalezy kupowac, chyba ze wrogowi :-)) Pozdrowionko Odpowiedz Link Zgłoś
por_borewicz Re: Yavorius pyta: jaki macie telefon komórkowy? 01.02.02, 21:37 NOKIA, NOKIA i tylko NOKIA, ale polecam 3330 zamiast 3310. Ma dodatkowo wap, ktory okazuje sie przydatny w wielu sytuacjach a usluga wap nie jest jakos drastycznie kosztowna (przynajmniej w idei, nie wiem jak w erze czy plusie) Pozdrawiam 07 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Por. B. cos mi sie wydaje, ze watek sie powtarza (no txt.) IP: *.lodz-piaski.sdi.tpnet.pl 02.06.02, 14:39 Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius Re: cos mi sie wydaje, ze watek sie powtarza (no txt.) 02.06.02, 14:42 Oczywiście że się powtarza, ale to nie powód by go wywlekać na światło dzienne... :) Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: cos mi sie wydaje, ze watek sie powtarza (no txt.) 02.06.02, 14:44 Tym bardziej że pierszeństwo ma ten starszy!! Nie ze względu na to że mój, ale to takie niepisane prawo! Poruczniku wrócić do szeregu pozdrowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P.B. Re: cos mi sie wydaje, ze watek sie powtarza (no txt.) IP: *.lodz-piaski.sdi.tpnet.pl 02.06.02, 15:31 Jak zapewne wiecie, taki juz jestem niesubordynowany..... do zadnego szeregu nie wracam... ide na piwo. see ya ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mlody Re: Yavorius pyta: jaki macie telefon komórkowy? IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 02.06.02, 16:17 Mlody nie ma i nie bedzie mial tego urzadzenia... Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: Yavorius pyta: jaki macie telefon komórkowy? 02.06.02, 18:32 hahahahah wiele osob takich znam, ale to już przeszłość!! A może Wam na ŁyKySy... hihi żartowałem! pozdrowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasiaprim ______do JASAMA i wszystkich posiadaczy Nokii 7110 IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 02.06.02, 18:22 Trzy tyg temu padla mi moja ukochana Nokia 7110. Stracilam : ponad 700 (!) numerow. Dziesiątki notatek (imieniny, urodziny, spotkania) w kalendarzu. Ponad 50 waznych SMS-ów ! Wprawdzie kiedys znalazlam w necie program do archiwizaccji danych, ale nie bylo w Łodzi stosownego kabelka, a nie dzialam na podczerwien, bo mam stacjonarnego kompa.Teraz kabelki są, ale ja nie mam juz co ocalic ! Teraz -madra po szkodzie- odtwarzam dane, ale ok. 50 (scisle tajnych i nigdzie nie zapisanych poza komorką) nie odtworze tak latwo ! Poza tym awaria jest na tyle powazna, ze telefon powinien pojechac do Warszawy i naprawa moze kosztowac nawet 500 zł! Zrezygnowalam. Zamowilam w ramach promocji,co bedzie tansze niz naprawa-NOKIĘ (!) 6310.Przyjedzie za 9 dni. Nie moge sie doczekac- ech , ten nałóg ! Zatem dobra rada: NIE POPEŁNIJCIE MEGO BŁĘDU. Archiwizujcie dane. Bo odtworzyc -to jedno, a przepisac je na nowo do telefonu- to drugie. I to jest prawdziwy horror !!! Jesli jeszcze nie znacie oprogramowania dla Nokii podaje adres: www.oxygensoftware.com A poza tym - to bardzo przydatna stronka dla wszystkich NOKII pzdr.-K Odpowiedz Link Zgłoś