Dodaj do ulubionych

Yavorius pyta: jaki macie telefon komórkowy?

30.01.02, 10:00
Yavoriusy na razie mają SIEMENSA S11 (model obronny), ale przymierzają się do
zmiany na Nokię 3310. A Wy?
Obserwuj wątek
    • p8 Re: Yavorius pyta: jaki macie telefon komórkowy? 30.01.02, 13:11
      yavorius napisał(a):

      > Yavoriusy na razie mają SIEMENSA S11 (model obronny), ale przymierzają się do
      > zmiany na Nokię 3310. A Wy?

      Odradzam ten model Nokii. S11 - to zabójcza broń:).
      Bozie korzystają z Sony CMD-J5 i są zadowolone.

      • perry. Re: Yavorius pyta: jaki macie telefon komórkowy? 30.01.02, 13:14
        Ericsson T28s a już niedługo T39m, jak tylko będzie w Plusie :-)

        Greetz - Perry
    • just_ja Re: Yavorius pyta: jaki macie telefon komórkowy? 30.01.02, 14:22
      Teraz używam Ericssona T20e i jest ok, ma wap i fax, a to lubie :-). Ale Nokia
      6250 jest bossska.....Polecam:-)
      Pozdrawiam, J.
    • Gość: pepe Re: Yavorius pyta: jaki macie telefon komórkowy? IP: 217.97.160.* 30.01.02, 14:23
      ja mam od dwóch lat tę samš srebrnš cegłę panasonica a pamiętam, że na poczštku chciałem się z jednš pannš zamienic na 2 razy większego benefona :))
    • Gość: kostas Re: Yavorius pyta: jaki macie telefon komórkowy? IP: 10.0.212.* 30.01.02, 14:31
      philips azalis 288. generalnie jest fajny, a najfajniejszy, jak mi się wap w
      kieszeni włącza (blokada klawiatury tylko jednym przyciskiem jest tak sobie
      skuteczna)
    • yaa Re: Yavorius pyta: jaki macie telefon komórkowy? 30.01.02, 14:39
      Yaa ma Ericssona R320s. Do obrony nie nadaje się zupełnie. Przedtem miałem alcatela one touch
      club - i to była cegła obronna że hej !
      Pozdrawiam
      Yaa
    • hubar Re: Yavorius pyta: jaki macie telefon komórkowy? 30.01.02, 15:47
      Oj yavorius chyba się pogniewamy!!!
      Wiesz jak działa przeglądarka? Nie? To się naucz i na drugi raz nie kopiuj
      wątków!

      Jeśli nie wiesz o czym mówie to wklej sobie ten link!:

      www.gazeta.pl/alfa/home.jsp?
      dzial=0511&forum=63&wid=454327&aid=473038&pole=tytul&sort=data&nrFor=63&furl=on&fh
      ost=on&fabs=on&tekst=kom%F3&col=met&max=50%20target=

      • yavorius Re: Yavorius pyta: jaki macie telefon komórkowy? 31.01.02, 11:04
        Ojejku, Yavoriusy nie zauważyły
    • Gość: Kasia ______________________NOKIA, NOKIA, NOKIA IP: *.pai.net.pl 30.01.02, 17:09
      Wsród moich znajomych funkcjonuje zaszczepiony przeze mnie slogan nazywany
      SŁYNNYM AKSJOMATEM KASI, że "telefony komórkowe dzielą się na Nokie i reszte,
      przy czym reszty nie należy kupować"

      Bardzo kochałam 6110- bo to był przyjaciel.
      Ale 7110 jest czyms zupełnie odlotowym. On jest mądrzejszy niż ustawa
      przewiduje.
      Ale 6250 - to tez jest pyszność.
      I gdyby nie wymyslono 7110 to pewnie bym sie na nią zdecydowała.Ale 7110
      przerasta wszystko...

      • Gość: Prawy Re: ______________________NOKIA, NOKIA, NOKIA IP: *.Astral.Lodz.PL 31.01.02, 00:35
        Zgadzam sie z tym twierdzeniem
        NOKIA RULEZ !!!

        Ja od zawsze mialem NOKIE
        Najpierw jeszcze starego Centertela 0-90 Nokie 450... ojej ile to wazylo
        Potem sławnego banana (8148i)
        Kolejny model to moj ukochany 6150 a od kilku tygodni przyzwyczajam sie do
        6210.
        Ale racja 6250 jest boski...
        Choc ja czekam na 7650 (ten z cyfrowym aparatem fotograficznym)

        Prawy
      • por_borewicz Re: ______________________NOKIA, NOKIA, NOKIA 01.02.02, 21:35
        Gość portalu: Kasia napisał(a):
        > SŁYNNYM AKSJOMATEM KASI, że "telefony komórkowe dzielą się na Nokie i reszte,
        > przy czym reszty nie należy kupować"

        Ja bym jeszcze rozwinal ten aksjomat o jedna pozycje.... sa jeszcze Motorole,
        ktorych tez nie nalezy kupowac, chyba ze wrogowi :-))

        Pozdrowionko
    • por_borewicz Re: Yavorius pyta: jaki macie telefon komórkowy? 01.02.02, 21:37
      NOKIA, NOKIA i tylko NOKIA, ale polecam 3330 zamiast 3310. Ma dodatkowo wap,
      ktory okazuje sie przydatny w wielu sytuacjach a usluga wap nie jest jakos
      drastycznie kosztowna (przynajmniej w idei, nie wiem jak w erze czy plusie)
      Pozdrawiam
      07
    • Gość: Por. B. cos mi sie wydaje, ze watek sie powtarza (no txt.) IP: *.lodz-piaski.sdi.tpnet.pl 02.06.02, 14:39
      • yavorius Re: cos mi sie wydaje, ze watek sie powtarza (no txt.) 02.06.02, 14:42
        Oczywiście że się powtarza, ale to nie powód by go wywlekać na światło
        dzienne... :)
        • hubar Re: cos mi sie wydaje, ze watek sie powtarza (no txt.) 02.06.02, 14:44
          Tym bardziej że pierszeństwo ma ten starszy!! Nie ze względu na to że mój, ale
          to takie niepisane prawo!

          Poruczniku wrócić do szeregu

          pozdrowy
          • Gość: P.B. Re: cos mi sie wydaje, ze watek sie powtarza (no txt.) IP: *.lodz-piaski.sdi.tpnet.pl 02.06.02, 15:31
            Jak zapewne wiecie, taki juz jestem niesubordynowany..... do zadnego szeregu
            nie wracam... ide na piwo. see ya ;-)
    • Gość: Mlody Re: Yavorius pyta: jaki macie telefon komórkowy? IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 02.06.02, 16:17
      Mlody nie ma i nie bedzie mial tego urzadzenia...
      • hubar Re: Yavorius pyta: jaki macie telefon komórkowy? 02.06.02, 18:32
        hahahahah wiele osob takich znam, ale to już przeszłość!! A może Wam na
        ŁyKySy... hihi żartowałem!

        pozdrowy
    • Gość: kasiaprim ______do JASAMA i wszystkich posiadaczy Nokii 7110 IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 02.06.02, 18:22
      Trzy tyg temu padla mi moja ukochana Nokia 7110.
      Stracilam :
      ponad 700 (!) numerow.
      Dziesiątki notatek (imieniny, urodziny, spotkania) w kalendarzu.
      Ponad 50 waznych SMS-ów !
      Wprawdzie kiedys znalazlam w necie program do archiwizaccji danych, ale nie
      bylo w Łodzi stosownego kabelka, a nie dzialam na podczerwien, bo mam
      stacjonarnego kompa.Teraz kabelki są, ale ja nie mam juz co ocalic !
      Teraz -madra po szkodzie- odtwarzam dane, ale ok. 50 (scisle tajnych i nigdzie
      nie zapisanych poza komorką) nie odtworze tak latwo !
      Poza tym awaria jest na tyle powazna, ze telefon powinien pojechac do Warszawy
      i naprawa moze kosztowac nawet 500 zł!
      Zrezygnowalam.
      Zamowilam w ramach promocji,co bedzie tansze niz naprawa-NOKIĘ (!)
      6310.Przyjedzie za 9 dni. Nie moge sie doczekac- ech , ten nałóg !

      Zatem dobra rada: NIE POPEŁNIJCIE MEGO BŁĘDU.
      Archiwizujcie dane.
      Bo odtworzyc -to jedno, a przepisac je na nowo do telefonu- to drugie. I to
      jest prawdziwy horror !!!
      Jesli jeszcze nie znacie oprogramowania dla Nokii podaje adres:
      www.oxygensoftware.com
      A poza tym - to bardzo przydatna stronka dla wszystkich NOKII
      pzdr.-K
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka