Dodaj do ulubionych

12-latka kradnie na potęgę. Jest bezkarna

IP: *.lodz.msk.pl 29.07.09, 16:21
Złapać gó...arę i porządnie złoić pasem tyłek.
W razie potrzeby powtórzyć kilkakrotnie.
Obserwuj wątek
    • Gość: LAUPUNKT Re: 12-latka kradnie na potęgę. Jest bezkarna IP: *.cplus.com.pl 29.07.09, 16:36
      "Z samochodu stojącego przy ulicy Dąbrowskiego ukradła portfel z
      dokumentami i 3 tysiącami złotych."

      Jak to możliwe?! Gdybym ja miał 3 koła w portfelu to bym go na
      sekundę z ręki nie wypuszczał!
      • cillian1 Re: 12-latka kradnie na potęgę. Jest bezkarna 29.07.09, 16:39
        > sekundę z ręki nie wypuszczał!

        samochodu i portfela? Hmmmm
        • p4nther Re: 12-latka kradnie na potęgę. Jest bezkarna 29.07.09, 16:41
          O portfel chodzi -.-
          Tylko czy zwykły szarak nosi w portfelu 3k?
          No i jak się dostała do samochodu? Otwarty, albo powinna dostać jakąś nagrodę.
          Co do pasa - ci, którzy by jej wtłukli, mogli by zostać posądzeni o znęcanie się
          nad małoletnią chyba. Jak tłuc, to w kominiarce i gumowych rękawiczkach:p
          • nessie-jp Re: 12-latka kradnie na potęgę. Jest bezkarna 29.07.09, 17:53
            > Tylko czy zwykły szarak nosi w portfelu 3k?

            Ach, no jasne, bo jak niezwykły szarak, to już go można okradać i w ogóle sam
            sobie winien, po co miał 3 tysiące złotych? Wiadomo, że nie powinien nic mieć, a
            najlepiej to sam powinien ukraść...
            • laksmana A w USA 12-latka została skazana za pedofilię. 29.07.09, 21:02
              To ja już nie wiem gdzie lepiej, tam czy u nas.
              • manhu Re: A w USA 12-latka została skazana za pedofilię 30.07.09, 15:39
                Jasne, że tam (a tamta pewnie się wybroni ostatecznie)

                "Praktycznie do 13 roku życia nic jej nie można zrobić. Takie jest prawo. Ani ukarać schroniskiem, ani poprawczakiem."
                A rodzice to co?
                Wyobraźmy sobie, że 3 letnie dziecko wyrzuca z okna doniczkę, która spada komuś na głowę i zabija. Karać to dziecko? Nie! Ale rodziców tak - oboje po 25 lat.

                W tym przypadku (z artykułu) prawo jest chore, ale skoro takie jest to przynajmniej ukarać rodziców 2x 10 lat więzienia. Wtedy przyszli opiekunowie już ją przypilnują.
      • ziggyskydive cale szczescie, ze nie wszyscy sa jednakowi... 29.07.09, 16:44
        nie powiem, ze mi zwisaja 3 kola, ale jakbym mial caly czas tylko myslec ile
        jestem w przod lub w plecy, to wolalbym sie poszwedac jako kloszardzina. dzis
        np. zjadlem obiad za darmo - okazalo sie, ze wczoraj w tej knajpie zapomnialem
        reszty wziac, a bylo jej akurat na obiad i maly napiwek. pozdrawiam
        niestresujacych sie pieniedzmi - jak trzeba, to sie zarobi, a jak nie trzeba, to
        sie mysli o innych, przyjemniejszych rzeczach
      • senseiek To tylko dowodzi, ze jestes biedny.. ;) 29.07.09, 17:36

        > Jak to możliwe?! Gdybym ja miał 3 koła w portfelu to bym go na
        > sekundę z ręki nie wypuszczał!

        To tylko dowodzi, ze jestes biednym czlowiekiem.. ;)
        • Gość: sprawiedliwy Re: To tylko dowodzi, ze jestes biedny.. ;) IP: *.wroclaw.mm.pl 30.07.09, 05:58
          senseiek napisał:

          >
          > > Jak to możliwe?! Gdybym ja miał 3 koła w portfelu to bym go na
          > > sekundę z ręki nie wypuszczał!
          >
          > To tylko dowodzi, ze jestes biednym czlowiekiem.. ;)

          To akurat niczego nie dowodzi.
          nie napisał, że nie ma 3 koła, tylko że nie ma ich w portfelu. I nie ma ich
          teraz. Wczoraj mógł mieć, i może mieć jutro. Ja wiem, że niektórzy nie potrafią
          czytać ze zrozumieniem, ale na szczęście są inni, mądrzejsi, którzy im wytłumaczą.
          • miken1200 Re: To tylko dowodzi, ze jestes biedny.. ;) 30.07.09, 08:46
            Prawda, tylko przydałoby Ci się odrobiny pokory :-)
          • senseiek twoja wypowiedz dowodzi, ze nie umiesz czytac ;) 30.07.09, 13:33
            > > > Jak to możliwe?! Gdybym ja miał 3 koła w portfelu to bym go na
            > > > sekundę z ręki nie wypuszczał!
            > >
            > > To tylko dowodzi, ze jestes biednym czlowiekiem.. ;)
            >
            > To akurat niczego nie dowodzi.
            > nie napisał, że nie ma 3 koła, tylko że nie ma ich w portfelu. I nie ma ich
            > teraz. Wczoraj mógł mieć, i może mieć jutro. Ja wiem, że niektórzy nie potrafią
            > czytać ze zrozumieniem, ale na szczęście są inni, mądrzejsi, którzy im wytłumac
            > zą.

            Hahaha! Ty mi mowisz ze nie rozumiem tekstu? Przeciez to twoja wypowiedz najlepiej dowodzi, ze nie umiesz czytac.. Przeciez nawet zacytowalem mojego przedmowce!

            Tu nie chodzi o to czy ma czy nie ma, tylko o to jak TRAKTUJE..

            Jak masz w banku tylko np 10 tys zl, to jak traktujesz 10 zl? Z pogarda, bo to nic nie znaczaca kwota.. Jak zgubisz to bedziesz plakal i sie martwil? Watpie.

            A jakbys mial w banku 3 mln to jak bys traktowal 3 tys? Tez NIC nie beda znaczyly..

            I w jednym i w drugim wypadku chodzi o dokladnie taki sam procent tzn 0.1%.. Jeden promil twoich oszczednosci..

            Przez to jak ktos traktuje dana kwote pieniedzy, z czcia, czy z pogarda, mozna mniej wiecej poznac czy jest biedny czy bogaty..
            Jak ktos zarabiajacy 1200 na miesiac by wygral w totolotka to by byl w siodmym niebie. Ale gdyby wygral to Kulczyk, Bill Gates itp miliarder to by to potraktowal tylko z usmiechem na twarzy, i pewnie oddal calosc na cele charytatywne.

            > ale na szczęście są inni, mądrzejsi, którzy im wytłumac
            > zą.

            Akurat swoja wypowiedzia zaprzeczyles temu, ze jestes madra osoba.. ;)
            I upewniles ludzi czytajacych, ze grzeszysz pycha i zarozumialstwem..
      • szyderczy_szyderca Re: 12-latka kradnie na potęgę. Jest bezkarna 29.07.09, 18:47
        > Jak to możliwe?! Gdybym ja miał 3 koła w portfelu to bym go na
        > sekundę z ręki nie wypuszczał!

        Może ukradła z ręką?
      • meltbigson zupelnie jak kosciol katolicki 29.07.09, 20:10
        BESTIA


        Nie zabraknie bestii zeru:
        Ciemny narod - zer dla kleru
        • Gość: psychiatra biedaku IP: *.chello.pl 29.07.09, 21:34
          manię prześladowczą i paranoję da się leczyć z powodzeniem. Zapraszam na kozetkę.
    • zdzisiomisio 12-latka kradnie na potęgę. Jest bezkarna 29.07.09, 16:41
      Co za brednie. Przecież wystarczy za każdą kradzież wlepić rodzicom słoną
      grzywnę. Od razu zaczną pilnować bachora.
      • Gość: es Re: 12-latka kradnie na potęgę. Jest bezkarna IP: *.chello.pl 29.07.09, 16:42
        >Co za brednie. Przecież wystarczy za każdą kradzież wlepić rodzicom słoną
        grzywnę. Od razu zaczną pilnować bachora.

        Niby jak mają "pilnować bachora"? Zwolnić się z pracy i więzić w domu?
        • annajustyna Re: 12-latka kradnie na potęgę. Jest bezkarna 29.07.09, 16:43
          Do 12. roku zycia nie wolno pozostawiac dziecka bez opieki.
          • Gość: titta Re: 12-latka kradnie na potęgę. Jest bezkarna IP: *.botany.gu.se 29.07.09, 16:52
            Chyba w stanach. Zreszta w praktyce sie nikt do tego nie stosuje.
            Widzialas piatoklasistow odprowadzanuch do szkoly? Albo opiekunke do
            10-letniego dziecka?
            • Gość: anya Re: 12-latka kradnie na potęgę. Jest bezkarna IP: *.acn.waw.pl 30.07.09, 00:09
              > Chyba w stanach. Zreszta w praktyce sie nikt do tego nie stosuje.

              W USA wszyscy się do tego stosują.
              Głównie dlatego, że 12latek nie potrafi sobie wody do szklanki nalać i się napić
              (widziałam na własne oczy)
        • util Re: 12-latka kradnie na potęgę. Jest bezkarna 29.07.09, 16:45
          No tak, albo będzie kradła, albo będą ją więzić na bezrobociu. A ty
          nie wiesz co to zdrowy rozsądek?
        • Gość: mixer To są właśnie absurdy poprawności poitycznej IP: *.icpnet.pl 30.07.09, 21:30
          Czyli panującej obecnie wszechwładnej ideologii. Dawniej po
          prostu pas byłby w robocie i było by po sprawie...
      • Gość: dodo Re: 12-latka kradnie na potęgę. Jest bezkarna IP: 89.238.40.* 29.07.09, 18:50
        I co zrobią?Uderzyć dziecka nie wolno.Na prośby i grożby jest odporne i oporne.
    • maciekzy A gdzie zwolennicy kary smierci? 29.07.09, 16:44
      • cillian1 Re: A gdzie zwolennicy kary smierci? 29.07.09, 16:48
        ona już się urodziła. tylko kościół o nie zapomniał, o... może sukienkowi się
        nią zajmą, pokażą jak i co się robi.. . czy już nie mają na to czasu? Muszą
        pilnować brzuchów kobiet?
    • Gość: Opax Złoić d-pę pasem to zapamięta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.09, 16:44
      Ten sposób napędzania rozumu przez tyłek był znany od pokoleń. Tylko dzisiejsi
      idealiści uważają, że jest to kara uwłaczająca godności. Oświadczam, że nie
      uwłacza i nie jest okrucieństwem. Dziś mam 77 lat i pamiętam, że gdy było trzeba
      ojciec nie szczędził pasa. W niczym mi to nie przeszkodziło a wręcz pomogło stać
      się szanowanym obywatelem.
      • rosa_de_vratislavia Re: Złoić d-pę pasem to zapamięta 29.07.09, 16:57
        Gość portalu: Opax napisał(a):

        > Ten sposób napędzania rozumu przez tyłek był znany od pokoleń.

        I taki skuteczny,że oczywiscie nie było dzieci - złodziei.
        Otóż byli zawsze. Poczytaj choćby bardzo realistycznego "Oliwiera
        Twista". W dziewiętnastowiecznym Londynie były całe szajki złodziei-
        dzieci, którym dorośli odbierali łup i lali okrutnie, gdy łupu nie
        było.

        Podobnie w Polsce. Zapisy Policji warszawskiej, łodzkiej etc.
        dowodzą,że dzieci pracowały jako kieszonkowcy.
        A lanie było powszechną karą.

        Poza tym rodzice tej dziewczynki pewnie ją tłukli od maleńkości,
        sami nie pracują etc. Bo skąd czerpałaby wzorce?


        > Tylko dzisiejsi
        > idealiści uważają, że jest to kara uwłaczająca godności.

        Óświadczam,że mój ociec nie był bity i wyrósł na profesora, choć
        jego tat miał 5 klas podstawówki. Ja też nie byłam bita i jestem
        uczciwym człowiekiem. Dzieci nie biję i jakoś nie znoszą mi do
        domu "fantów".
        • cillian1 Re: Złoić d-pę pasem to zapamięta 29.07.09, 17:00
          Ale przyznaj, że nie na wszystkie dzieci działa rozmowa z ojcem profesorem,
          albo tylko ojcem. Nie każdy zrozumie co się do niego mówi. Część potrzebuje
          silniejszego bodźca, za który nie można karać rodzica. Oczywiście nie
          mówię/myślę o katowaniu.
          • rosa_de_vratislavia Re: Złoić d-pę pasem to zapamięta 29.07.09, 17:09
            cillian1 napisał:

            > Ale przyznaj, że nie na wszystkie dzieci działa rozmowa z ojcem
            profesorem,
            > albo tylko ojcem. Nie każdy zrozumie co się do niego mówi.

            Ale przyznaj,że ta dziewczynka ( i cała jej rodzina) nie potrzebują
            lania i przywiązania do pręgierza, tylko pracyz osobą, która ich
            przekona,że nie warto kraść, że trzeba chodzić do szkoły/pracy i to
            jest sposób na życie.
            Coz tego,że jej stłuczesz tyłek za to,ćo robi źle, jak nie pokażesz,
            jak się normalnie i "dobrze" żyje?
            • cillian1 Re: Złoić d-pę pasem to zapamięta 29.07.09, 17:19
              > Ale przyznaj,że ta dziewczynka ( i cała jej rodzina) nie potrzebują

              słusznie, policja powinna z miejsca powiadomić opiekę społeczną. :) Jak jest
              wiemy, przychodzą do biura i piszą sprawozdania z głowy ;)

              > przekona,że nie warto kraść,

              z tym to różnie bywa. Czasami warto, ale tylko miliony ;)

              > Coz tego,że jej stłuczesz tyłek

              na mnie kiedyś podziałało manto przy kolegach i koleżankach. Ale się wstydziłem,
              ło matko!!!! Już więcej nie poszedłem do sklepu po nie swoje. Ale jak pisałem,
              to zależy od dzieciaka i jego otoczenia.
              • Gość: BK72 Re: Złoić d-pę pasem to zapamięta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.09, 21:30
                cillian1 napisał:

                > > Ale przyznaj,że ta dziewczynka ( i cała jej rodzina) nie potrzebują
                >
                > słusznie, policja powinna z miejsca powiadomić opiekę społeczną. :) Jak jest
                > wiemy, przychodzą do biura i piszą sprawozdania z głowy ;)
                >
                > > przekona,że nie warto kraść,
                >
                > z tym to różnie bywa. Czasami warto, ale tylko miliony ;)
                >
                > > Coz tego,że jej stłuczesz tyłek
                >
                > na mnie kiedyś podziałało manto przy kolegach i koleżankach. Ale się wstydziłem
                > ,
                > ło matko!!!! Już więcej nie poszedłem do sklepu po nie swoje. Ale jak pisałem,
                > to zależy od dzieciaka i jego otoczenia.

                Pierwszy raz muszę się zgodzić z tym co piszesz, bo piszesz konkretnie.
            • Gość: jachu Re: Złoić d-pę pasem to zapamięta IP: *.aster.pl 29.07.09, 19:08
              tylko jak na razie kradzież poplaca, a od pracy to garba mozna sie
              dorobic...
            • Gość: opax Re: Złoić d-pę pasem to zapamięta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.09, 19:11
              Prze wielu laty (50 lub więcej) gdy byłem szefem Bazy Transportowej jeden z
              kierowców wspominał jak dostał pałą od granatowego policjanta. Mówił, że przez
              kilka dni czuł się tak, jakby nosił worek kartofli na plecach. I to było jego
              jedyne wspomnienie z tego przypadku. Nie miał żadnych pretensji do policjanta bo
              uważał, że na tę pałę zasłużył. Był to jeden z najlepszych kierowców w tej Bazie.
            • Gość: mikke Re: Złoić d-pę pasem to zapamięta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.07.09, 21:40
              >Ale przyznaj,że ta dziewczynka ( i cała jej rodzina) nie
              potrzebują lania i przywiązania do pręgierzatylko pracyz osobą,
              która ich przekona,że nie warto kraść, że trzeba chodzić do
              szkoły/pracy i to jest sposób na życie.

              Tak naiwnej,żeby nie powiedzieć głupiej wypowiedzi dawno nie
              czytałem.Porównaj tylko wskaźniki przestępczości obecnie z tymi
              sprzed np. 40 lat. Wówczas była znacznie większa bieda nie tylko u
              nas ale i w całej Europie a i sytem wychowania był bardziej
              restrykcyjny. I co z tych wskaźników wynika? Ano to, że
              przestępczość zwłaszcza wśród nieletnich nie tylko nie spadła, ale
              wzrosła i nie o parę procent, ale wielokrotnie. I jaka jest
              przyczyna tego zjawiska. BEZKARNOŚĆ.
              • Gość: ktoś Re: Złoić d-pę pasem to zapamięta IP: *.adsl.inetia.pl 29.07.09, 23:07
                Tak naiwnej i głupiej wypowiedzi dawno nie czytałem. Może cofniemy się do
                starożytności ? Tam zrzucali ze skarpy...

                Takie uproszczenia są oznaką głupoty czy naiwności ?
          • ogionek Re: Złoić d-pę pasem to zapamięta 31.07.09, 13:34
            A o czym myslisz? 3 razy pasem po tyłku? Klaps może? Albo kabel, i tylko raz, żeby katowaniem nie było?
            Mój ojciec był bity, mnie się też kilka razy dostało. Mówię z punktu widzenia już dorosłego człowieka - nadal mam do niego o to żal, nadal w głębi siedzi we mnie zastraszony dzieciak, który ma ochotę oddać, żeby ojciec również sobie przypomniał ten strach.
            Każde bicie zostawia ślad. Im mniejsze dziecko które obrywa, tym ślad bardziej głęboki.
            Nie wiem czy kiedyś z nim o tym porozmawiam... może...
            Ale ŻADNA kara upokarzająca w ten sposób człowieka nie powinna być stosowana na dziecku. To zostawia ślad na całe życie, a ludzie mówiący lekceważąco o swoich razach za mlodu, poprostu bardzo głęboko schowali te rany. Ale nigdy ich nie wyleczyli.
        • Gość: ja Re: Złoić d-pę pasem to zapamięta IP: *.chello.pl 29.07.09, 21:20
          W dziewiętnastowiecznym Londynie były całe szajki złodziei-
          > dzieci, którym dorośli odbierali łup i lali okrutnie, gdy łupu nie
          > było.

          czyli dzieci które nie chciały kraść i były bite zaczęły kraść?
          wiec kary cielesne powodowały ze dzieci sie słuchały rodziców (w tym przypadku
          złych rodziców) dałaś argument za kara cielesną

          "Poza tym rodzice tej dziewczynki pewnie ją tłukli od maleńkości,
          > sami nie pracują etc. Bo skąd czerpałaby wzorce?"

          na jakiej podstawie uważasz że ja tłukli? bo ci sie wydaje?
          wzorce mogla czerpać zewsząd z domu szkoły ulicy telewizji
        • Gość: liki Re: Złoić d-pę pasem to zapamięta IP: *.85-237-171.tkchopin.pl 29.07.09, 22:05
          >Poza tym rodzice tej dziewczynki pewnie ją tłukli od maleńkości,
          sami nie pracują etc. Bo skąd czerpałaby wzorce?

          co za stereotypowe myślenie! Chyba nie sądzisz że gdybyś była bita - nie udałoby
          Ci się wyedukować tak, jak Ci się udało, chyba też nie sądzisz, że każde dziecko
          wychowywane w odpowiednich warunkach, wyrasta na profesora?
          Człowiek to złożone stworzonko, żyjące w kulturze, społeczeństwie i różnych
          warunkach materialnych - bardzo łatwo osądzać ludzi i sypać rozwiązywaniami
          problemów z rękawa
    • Gość: gosc 12-latka kradnie na potęgę. Jest bezkarna IP: *.dsl.chcgil.sbcglobal.net 29.07.09, 16:49
      a moze powinno sie zaczac od rodzicow, od grzywny po pozbawienie praw do opieki
    • rosa_de_vratislavia A opieka społeczna?! Trzeba resocjalizacji! 29.07.09, 16:50
      Po co ta "rozmowa"? Widać,że dziecko od małego wychowywało się
      samopas, może rodziciele kazali jej podciągać rzeczy ze spożywczego
      i przynosic kasę na kolejną flaszkę?
      W szkole nikogo nic nie tknęło?
      Księdza po kolędzie też nie tknęło?
      Taką dziewczynką i jej rodziną powinna się zająć opieka
      społeczna...bo widać,że rodzice też wymagają resocjalizacji, nie
      tylko dziecko. Ukarać nie sztuka, bo społeczeństwo będzie ponosić
      koszty utrzymania dziewczyny całe lata...
      • Gość: jacek226315 Re: A opieka społeczna?! Trzeba resocjalizacji! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.09, 21:04
        a moze rodzice wiedzac,ze 12 letniej nic nie zrobia sami ja do tego
        przysposobili?
      • miken1200 Re: A opieka społeczna?! Trzeba resocjalizacji! 30.07.09, 08:59
        Ksiądz na kolędzie? A skąd wiesz, że go wpuścili. Może ich w domu nie było. Z
        doświadczenia wiem (jako dzieciak latałem jako ministrant po kolędzie), że
        zdarzają się w blokach takie piętra, że na 3 mieszkania nikt nie przyjmie.
    • p8 bezstresowe wychowanie... a fu :/ 29.07.09, 16:51
      to się nie sprawdza. pocieszę że nasze małolaty to anioły w porównaniu z ich
      rówieśnikami w irlandii. polskie nastolatki póki co nie sikają w autobusie
      pełnym pasażerów...

      ale słyszałem że będzie i u nas bezstresowe wychowanie :/:/:/ więc wszystko
      przed nami...
      • Gość: titta Re: bezstresowe wychowanie... a fu :/ IP: *.botany.gu.se 29.07.09, 16:54
        Ci z "bestresowego wychowania" to kradna na nowa gre/komorke a nie
        na slodycze...
    • absurdello Nie można jej wlać, bo to by jej mogło ... 29.07.09, 17:21
      spaczyć charakter !!!

      "Złapać gó...arę i porządnie złoić pasem tyłek.
      W razie potrzeby powtórzyć kilkakrotnie. "

    • the_rapist Powszechna niemoc. 29.07.09, 17:32
      Dlaczego panstwo ze swoim systemem prawnym, policja, sadami itd nie moze sobie
      dac rady z dzieciakiem - zlodziejem? Nikt nic nie moze zrobic, kazdy nabiera
      wody w usta. Rozmowa resocjalizacyjna powiadacie, moge sie zalozyc, ze ta
      dziewczynka bedzie sie smiala w oczy urzedasowi, a potem pojdzie krasc dalej.
      Bo ona w przeciwienstwie do medrcow ukladajacych kodeks karny nauczy sie, ze
      wszystie instytucje moga jej skoczyc, a obecne prawo wrecz zacheca nieletnich
      to popelniania podobnych czynow.
      • Gość: elmer Re: Powszechna niemoc. IP: *.chello.pl 29.07.09, 21:53
        kiedys dostala by od rodzicow wp****ol, ze 3 dni na d***e by nie usiadla, to by
        sie jej odechcialo za pierwszym razem.
    • Gość: Radykalnemetody Co za problem IP: 85.19.195.* 29.07.09, 17:34
      połanać jej rączki.
      • Gość: nanga Re: Co za problem IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.07.09, 19:45
        Gość portalu: Radykalnemetody napisał(a):

        > połanać jej rączki.

        E tam "połamać"-poucinać.
    • Gość: PrawoJestPrawo 12-latka kradnie na potęgę. Jest bezkarna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.09, 17:34
      I powinno być przestrzegane...
      Jeżeli twój pies kogoś pogryzie, Ty za niego odpowiadasz!
      Podobnie jest z dziećmi - Rodzice odpowiadają za czyny swoich pociech do
      momentu usamodzielnienia się wobec prawa.
      Ktoś tam pisze, że rodzice pracują i nie mają czasu...
      To oznacza, że niestety nie powinni sobie "fundować" dzieciaka - a jeżeli już
      jest, to czas dla dziecka trzeba znaleźć.
      To co robi to dziecko nie jest wynikiem kaprysu, tylko wieloletnich zaniedbań.
      W tej sytuacji rzeczywiście rodzice powinni być pozbawieni praw lub
      ograniczenie tychże praw.

      Z artykułu wynika, że prawo polskie trzeba szybko dostosować do warunków.
    • Gość: As Przykuc łańcuchem do kaloryfera w piwnicy IP: *.wroclaw.mm.pl 29.07.09, 17:47
      Przez tydzień tak trzymać w ciemności o chlebie i wodzie. Jak wyjdzie to jeszcze
      złoić dupsko pasem. Będzie najgrzeczniejszym dzieckiem na osiedlu.
    • Gość: Stary Zgred 12-latka kradnie na potęgę. Jest bezkarna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.09, 17:57
      No to jeszcze zakazać ustawowo bicia dzieci! Pełne bezstresowe wychowanie! Nic nie mozna zrobić? Bezstresowo faktycznie nie, ale wlać w tyłek pasem i panna sie nauczy, że nie wszystko wolno!
    • Gość: Szymek 12-latka kradnie na potęgę. Jest bezkarna IP: 188.33.40.* 29.07.09, 18:05
      A powinno się upublicznić jej wizerunek.
      Wywiesiłbym jej zdjęcia na słupach w całej miejscowości.
      Skoro prawo ją aż tak chroni,że nic nie można zrobić,to podziała na nią
      i jej rodziców nie kolejna rozmowa wychowawcza,czy lanie,ale wstyd.
    • 4v hodowców dzieci jest coraz więcej 29.07.09, 18:10
      oj będzie się działo, jak ci obecni 5-12 latkowie dorosną.
      pierwsze pokolenie, co wyszło spod ręki hodowców dzieci

      ludzie, po co wam te dzieci, jak się nie nadajecie na rodziców? a i hodowcy z
      was marni, skoro nawet słodyczy te dzieci potrzebują w ilościach hurtowych.
      spasie się ta dziewczynka i rozchoruje. zły hodowca, oj zły :/
    • prorok_lebioda Re: 12-latka kradnie na potęgę. Jest bezkarna 29.07.09, 18:11
      O, to, to! Dodałbym, że najlepiej na goły tyłek, ale zaraz zakrzykną że
      pedofilia, nie-bez-stresowe wychowanie i tego typu brednie.
    • ka.mu Jest bezkarna? Czyżby? 29.07.09, 18:15
      Ponoć za dzieci odpowiadają rodzice. A może to sierotka?
    • cover_w 12-latka kradnie na potęgę. Jest bezkarna 29.07.09, 18:19
      Jak okradała tych "humanistów" od bezstresowego wychowania i róbta
      co chceta to dać lizaka, w innych przypadkach lać w dupe zanim
      narobi gorszych rzeczy.
      • Gość: dziadek Re: 12-latka kradnie na potęgę. Jest bezkarna IP: *.adsl.inetia.pl 29.07.09, 20:04
        jak to lać w dupe ,dzieci się nie bije, biedne dziecko. Musi kraść, bo ma
        biednych rodziców
      • Gość: hehehe Re: 12-latka kradnie na potęgę. Jest bezkarna IP: 94.75.67.* 29.07.09, 21:12
        Ależ drogi panie, dziecko za pewne jest wychowane w duchu katolickim.
        To, kogo okradało nie ma znaczenia. Chodziło od przedszkola na
        religię, na nauki przedkomunijne, na rekolekcje, roraty i kółko
        różańcowe. Jak to może być, że taka ilość moralności na nie nie
        wpłynęła? A może katolicka moralność na niby nie zastąpi wychowania?
        • Gość: ktos Re: 12-latka kradnie na potęgę. Jest bezkarna IP: *.adsl.inetia.pl 29.07.09, 23:10
          co ty bredzisz ? nie pal tego więcej bo masz dziwne jazdy...
    • alik666 Parytet dla niewiniątka. 29.07.09, 18:31
      Uciąć lepkie łapki i po problemie. A jeśli to za radykalne to żądam dla tej
      biednej dziewczynki parytetu w sejmie. Oczywistą oczywistością jest, że temu
      biednemu dziecku brak siły przebicia.

      Wszystko co możliwe zagrabili już męscy ciemiężyciele, a to dziecko próbuje
      się tylko odgryźć oprawcom w taki sposób w jaki potrafi. Może więc w sejmie
      uda się ją zresocjalizować pod okiem wybrańców narodu, ludzi cieszących się
      największym autorytetem w tym kraju.

      A jak nie, to niech ją Bochniarz albo Środa adoptuje i wychowa jak swoje.
    • angelomichal888 12-latka kradnie na potęgę. Jest bezkarna 29.07.09, 18:42
      Do 13-nastego roku życia jest bezkarna. To niech się wyszaleje do tego czasu !!
    • Gość: moher Re: 12-latka kradnie na potęgę. Jest bezkarna IP: *.dsl.chcgil.sbcglobal.net 29.07.09, 18:43
      To nie przejdzie w TUSKOLANDZIE bo maloletnie matoly to wyborcy PO-szpany.
      Ale ona ma ma tylko 12, nie szkodzi -za rok bedzie miala 13 i napewno
      bedzie miala pelnoletnich uzytkownikuw/koleguw/POinteligentuw. A za rok
      som wybory !!!!!!!!!!! Moze sie nie zgadzasz ze mnom ale ci w tajemnicy
      przekaze ze PO-roztropniaki(znam kilka sztuk) na sam muj widok szlag ich
      trafia. A za PiSu....to byli normalni ludzie i napewno by wogule do
      takiej sytuacji nie dopuscili - Ziobro juz chwytal holote za gardlo.
    • Gość: Robink 12-latka kradnie na potęgę. Jest bezkarna IP: *.torun.mm.pl 29.07.09, 19:19
      JA proponuje by zaczęła okradać na komisariacie. to znajda na nia
      sposób teraz po co. nie ich kasa i torebki. proponuje wyciueczki
      przedszkolaków do supermarketów na darmowe zakupy:)
    • Gość: jano44 12-latka kradnie na potęgę. Jest bezkarna IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.07.09, 19:38
      dla malolatow powinno byc zomo
    • Gość: panijedna1 12-latka kradnie na potęgę. Jest bezkarna IP: *.aster.pl 29.07.09, 19:46
      a moze po prostu dziecku pieniedzy bylo potrzeba...
      albo slodyczy...
      bogaty nie kradnie. najwyzej robi malwersacje i nie placi podatku.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka