Dodaj do ulubionych

AIR SHOW - 2009

28.08.09, 07:28
Zabiorę dwie osoby do Radomia na AIR SHOW wyjazd w sobote 29
sierpień rano ten3@gazeta.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: sławekM Re: AIR SHOW - 2009 IP: *.toya.net.pl 28.08.09, 07:35
      czy może Pan podań kontakt telefoniczny??
    • mosze_zblisko_daleka Re: AIR SHOW - 2009 28.08.09, 08:17
      Jak wrocisz to podaj fotki, a ja tez podam jakie sa tutaj...

      www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=445994&highlight=%EE%F1%E3%F8+%EB%F0%F4%E9%E9%ED

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka