ten3 28.08.09, 07:28 Zabiorę dwie osoby do Radomia na AIR SHOW wyjazd w sobote 29 sierpień rano ten3@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: sławekM Re: AIR SHOW - 2009 IP: *.toya.net.pl 28.08.09, 07:35 czy może Pan podań kontakt telefoniczny?? Odpowiedz Link Zgłoś
mosze_zblisko_daleka Re: AIR SHOW - 2009 28.08.09, 08:17 Jak wrocisz to podaj fotki, a ja tez podam jakie sa tutaj... www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=445994&highlight=%EE%F1%E3%F8+%EB%F0%F4%E9%E9%ED Odpowiedz Link Zgłoś