anusienka1 05.01.04, 21:33 CZY KTOS Z PANSTWA MOZE POLECIC GABINET STOMATOLOGICZNY , KTORY WYKONUJE CZYSZCZENIE KAMIENIA NAZEBNEGO METODA AIR FLOW . OCZYWISCIE W LODZI , JAKI MOZE BYC KOSZT TEGO ZABIEGU ?, DZIEKUJE I POZDRAWIAM Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aniapakero Re: STOMATOLOG 05.01.04, 21:39 No cóż nie mam pojęcia jaka to metoda ale mam świetnego dentyste który znieczula laserem. Więc jeżeli interesuje Cię numer telefonu to służę pomocą:) Acha muszę jeszcze dodać że jest to w Zgierzu choć sama mieszkam w Lodzi (jest to 2 przystanki tramwajem 46 za krańcówką 11-tki , więc niedaleko) Odpowiedz Link Zgłoś
anusienka1 Re: STOMATOLOG 05.01.04, 21:45 BARDZO PROSZE JESLI MOZNA I ZAPYTAM JESZCZE JAKI JEST KOSZT TAKIEGO ZABIEGU? POZDRAWIAM I DZIEKUJE Odpowiedz Link Zgłoś
aniapakero Re: STOMATOLOG 05.01.04, 21:52 Nie mam pojęcia ile kosztuje usuwanie kamienia nazębnego- musisz zadzwonic i sie spytać. Numer: 716-44-85 dentystka Grzesiek-Janas. Odpowiedz Link Zgłoś