Dodaj do ulubionych

STOMATOLOG

05.01.04, 21:33
CZY KTOS Z PANSTWA MOZE POLECIC GABINET STOMATOLOGICZNY , KTORY WYKONUJE
CZYSZCZENIE KAMIENIA NAZEBNEGO METODA AIR FLOW . OCZYWISCIE W LODZI , JAKI
MOZE BYC KOSZT TEGO ZABIEGU ?, DZIEKUJE I POZDRAWIAM
Obserwuj wątek
    • aniapakero Re: STOMATOLOG 05.01.04, 21:39
      No cóż nie mam pojęcia jaka to metoda ale mam świetnego dentyste który
      znieczula laserem. Więc jeżeli interesuje Cię numer telefonu to służę pomocą:)
      Acha muszę jeszcze dodać że jest to w Zgierzu choć sama mieszkam w Lodzi (jest
      to 2 przystanki tramwajem 46 za krańcówką 11-tki , więc niedaleko)
      • anusienka1 Re: STOMATOLOG 05.01.04, 21:45
        BARDZO PROSZE JESLI MOZNA I ZAPYTAM JESZCZE JAKI JEST KOSZT TAKIEGO ZABIEGU?
        POZDRAWIAM I DZIEKUJE
        • aniapakero Re: STOMATOLOG 05.01.04, 21:52
          Nie mam pojęcia ile kosztuje usuwanie kamienia nazębnego- musisz zadzwonic i
          sie spytać. Numer: 716-44-85 dentystka Grzesiek-Janas.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka