Gość: tadeusz
IP: *.kg.net.pl / *.kg.net.pl
01.08.05, 22:08
ale jak w każdym interesie uwzględniajcie proszę finanse takiej autonomii
bez kasy autonomia która od normalnego państwa różni się brakiem polityki
zagranicznej, monetarnej oraz własnego wojska nawet nie powstanie.
Natomiast ma Rząd oraz władze ustawodawczą i wykonawczą która żyje z podatków
obywateli.
Skąd weźmiemy kasę, co będziemy eksportować zważywszy ,że węgla nie chcą a
stali nie mamy natomiast 80% naszych obywateli to soronie nadający się
wyłącznie do łopaty.
Przedstawcie scenariusz powstania i rozwoju takiej autonomii.
Wybijcie se z głowy,że Niemcy okażą zainteresowanie jeśli do Waszego
Herrenvolku trzeba będzie dopłacać.