Dodaj do ulubionych

oppelner_os wiysz

23.03.06, 02:44
bydziesz musioul sam zas` nick zmienic` abo ftos` sam wpadnie dou tyj kafeji
internetowej,
ty pieronie wiysz uoczym jo godom=we gorach,

z pozdrowieniami Go`rnos`loonskimi,

Obserwuj wątek
    • oppelner_os Re: oppelner_os wiysz 23.03.06, 08:24
      he he

      bye Wladek
      • oppelner_os Re: builder wisz 23.03.06, 09:29
        Tak sie ino zastanawiam, czy ty aby zdrowy jestes.
        Szukasz po bazach tak jakbym ci cos zrobil.
        Wystraszyles sie maila?
        Przeciez jak moge twoje porty atakowac, jak nie znam twojego IP.
        Skad mialbym go znac? Wyslales cos do mnie, abo?
        Pomysl troche...

        Na zartach nie znasz sie wcale, sorry.

        Ale szukaj dalej, jak ci to cos da:)
        Jakas satysfakcje albo co innego?

        Baw sie dalej dobrze

        bye
        • builder Re: oppelner_os wisz 23.03.06, 23:44
          som zes` zaczoul ta "wojna"=a jou nienawidza hakerstwa,
          cza bolu gupot niy wpisywac`,

          by,

          oppelner_os napisał:

          > Tak sie ino zastanawiam, czy ty aby zdrowy jestes.
          > Szukasz po bazach tak jakbym ci cos zrobil.
          > Wystraszyles sie maila?
          > Przeciez jak moge twoje porty atakowac, jak nie znam twojego IP.
          > Skad mialbym go znac? Wyslales cos do mnie, abo?
          > Pomysl troche...
          >
          > Na zartach nie znasz sie wcale, sorry.
          >
          > Ale szukaj dalej, jak ci to cos da:)
          > Jakas satysfakcje albo co innego?
          >
          > Baw sie dalej dobrze
          >
          > bye
          • oppelner_os Re: oppelner_os wisz 24.03.06, 00:17
            Jak ty sie na wicach nie znosz to trudno
            • oppelner_os Re: oppelner_os wisz 24.03.06, 00:33
              Jeszcze jedno ja tez nienawidze hackerstwa!

              bye
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka