eichenau
27.02.07, 18:51
www.heise.de/tp/r4/artikel/21/21686/1.html
Bez Nas niema pojednania z BRD Polacy usiluja nas pominac w roznych
negocjacjach,torpeduja nasze postulaty i dazenia, niestety tylko poprzez
zgode i przebaczenie za krzywdy i wypedzenia za rabunek mienia,strate Heimatu
indywidualne odszkodowania wypedzonych mozna pozniej zasiadac do stolu i mowic
o negocjacjach Politycznych jak tez Sasiedzkich czy Partnerskich!
W Telewizji Niemieckiej leci dwuczesciowy Film o Vertriebenen aus der Heimat
Losy Miliony mieszkancow z prastarych ziem Niemieckich ich wypendzenia,Mordy
gwalty kobiet,rabunek mienia,smierc setki tysiecy Heimatlose w drodze do
Niemiec.Polecam obejrzec!!