Dodaj do ulubionych

Ksiądz podejrzany o gwałt

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.06, 17:33

charakterystczna wypowiedź kołtuństwa -
"Przecież to dorosła kobieta, wiedziała po co do niego sama idzie - mówiły
kobiety wychodzące z kościoła"
no super, czyli sama jest sobie winna - spalić ją na stosie !
biedne dzieci, kto ich bedzie teraz religii uczył? taka strata.
Obserwuj wątek
      • Gość: bart Re: Ksiądz podejrzany o gwałt IP: 80.51.57.* 03.09.06, 19:31
        Ludzie opaujcie się ze swoimi durnymi komentarzami. Znacie tego księdza?? Trzy
        czwarte z was pewnie nie. A ja wam powiem że jestem z jego parafii i go znam. To
        porzadny normalny człowiek. Zawsze był miły i życzliwy a to że jakaś siksa
        wzieła coś takiego za gwałt to sory. Ale zapewniam że to najnormalniejszy i
        naporządniejszy ksiadz jakiego można spotkac w Polsce
      • Gość: Teranjo 17 Przestańmy to komentować...!!! IP: 195.116.81.* 03.09.06, 23:19
        ....::APEL DO WSZYSTKICH KOMENTUJĄCYCH::....

"Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni.
        Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą;
        i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą.
        Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata,
        a belki we własnym oku nie dostrzegasz? ...
        ...Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka,
        a wtedy przejrzysz,ażeby usunąć drzazgę z oka Twego brata."

Mt.7,1-5

Tylko Pan Bóg, ksiądz i owa dziewczyna wiedzą co sie tak naprawdę stało.
        PRZESTAŃMY TO KOMENTOWAĆ!!!! bo to nie ma najmniejszego sensu i nikomu w niczym
        nie pomoże...lepiej się pomódlmy się by prawda zwyciężyła. Bo chyba o to w tym
        wszystkim chodzi...

• Gość: fuckin word Re: Ksiądz podejrzany o gwałt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.06, 16:08
        gadanie... ksiądz zawsze dla mnie był podejżany jak było niewiem , ale niewiem czemu wy go tak bronicie skoro został zatrzymany znaczy się , że policja ma podstawy ku temu , ksiądz jest proboszem w parafi N.M.P na jednostce B "północ"
        Nazwiska niepowiem , przez takie osoby jak on przestałem chodzić do tamtejszego kościoła gdyż nielubie polityków w habitach a on właśnie z ambony wiał propagandą w stylu rodziny radja maryja , kiedyś była afera ,że niby ma dziecko z jakąś kobietą pamietam , że go w toważystwie wtedy broniłem bo niejestem plotkażem ale teraz skoro został zatrzymany muszą być jakieś podstawy , a jeśli są jakieś niedomówienia tzreba mówić o tym głośno i trąbić na około takie sprawy niemogą przycichać jak to bywa zazwyczaj osobiście chce wyjaśnień popartych dowodami w tej sprawie .
        przepraszam za literóki
      • Gość: salsa Re: Ksiądz podejrzany o gwałt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.06, 08:16
        widzę, że rozmowy dotyczą tylko księdza. a czy ktoś zastanowił się co teraz czuje ta dziewczyna? nie, bo spór toczy sie o Krzysztofa J. Ludzie niedowierzają bo był im bliski. ja go nie znam, nie obchodzi mnie kim był, jaki był. jakolwiek chodziła ubrana ta dziewczyna, cokolwiek mówiła, nie miał prawa jej tknąć, nawet jeśli stałaby naga przed nim powinien zachować wstrzemiezliwośc nawrocić ją i odesłać do domu. nie miał prawa dotknąc jej palcem jakolwiek by prowokowała. Liczycie na to, że policja udowodni czy ksiadz jest winny czy może to wymysł tej dziewczyny, ale czy sądy w Polsce są sprawiedliwe? nie bo sąd w większości przypadków stoi po stronie kata i to ofiara musi udowadniac swoją niewinność, a powinno być na odwrót.dlatego tez jest tak mały procent kobiet zgłaszających gwałty, bo są mieszane z błotem, zrównane z gruntem, traktowane jak gó... zarzut gwałtu i to ze szczególnym okrucieństwem, jest cholernie poważny i nie sądzę, by dziewczyna narażała się robiąc takie doniesienie. nie bedzie łatwo jej opowiadac i wracać do wspomnien. odpowiadac na kompromitujace pytania policji sadu i prokuratury, nie bedzie jej latwo stanac twarza w twarz z tym czlowiekiem. zycze jej, by okazala sie tak glupia, że to wymyslila, bo jesli to jednak jest prawda, to wydarzenie to odcisnie pietno na calym jej zyciu. ale teraz nikt o tym nie pomysli, a szczególnie emerytki, które fałszywą wiarą i zaślepiem chcą sobie zapewnić raj po smierci. one widzą i wierzą tylko w to w co chca wierzyc i widzieć. mloda kobieta, zapewnie chcialaby zalozyc rodzine...3 miesiace temu zostalam zgwalcona...nie wyobrazam sobie, by wspolzyc teraz z mezczyzna, by czuć się kobietą. wspolczuje tej dziewczynie, bo wiem co czuje i ile lez wylala, bo wiem przez jaki horror przeszla i nie zycze nikomu takich przykrych doświadczeń i przeżyć. halo o księdzu przejdzie w zapomnienie,ale z nią to co się stało zostanie na zawsze....
        • Gość: Wierna rzeka Re: Ksiądz podejrzany o gwałt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.06, 09:20
          Przezyłaś tragedię czego nie podważam. I nawet nie próbuję twierdzic, że wiem
          co czujesz, bo uważam, że tylko osoba, która znalazła się w podobnej sytuacji
          może miec do takiego stwierdzenia prawo. Ale dopóki nie usłyszę wyroku, dopóty
          nie uwierzę w jego winę. Przez tak długi okres go znam, obdarzam wielkim
          uczuciem. Czyzbym stworzyła sobie jego wyidealizowany obraz ? Dlaczego z góry
          zakłada się, że te oskarżenia to prawda, że została przez niego zgwałcona i to
          ze szczególnym okrucieństwem. To do niego nie pasuje w zupełności. Jeszcze nie
          spotakałam się na tym forum ze stwierdzeniem, że ktoś wczesniej doświadczył z
          jego strony agresjii, zainteresowania o charakterze seksulanym. A i tak osoby
          go nie znające twierdza, że był kobieciarzem, że miewał romanse, że urodziło mu
          się dziecko. To czyste pomówienia nie znajdujące podstaw w dowodach. Owszem
          lubił żartować, ale to jego urok, częśc osobowości. Miał podejście do ludzi
          młodych. I zaufanie do ludzi, czego teraz zapewne żałuje. gdyby był oficjalny,
          kontaktował się z ludźmi wyłącznie w kancelarii w godzianach jej urzędowania
          nie przezywałby teraz koszmaru. Mieć z nim dziecko - marzyłam o tym prze lata.
          Wstydzę się nawet jakie czasami w chwili rozpaczy do głowy przychodziły mi
          pomysły. I dlatego nie wierzę, bo znam nature kobiety odrzuconej a jednoczesnie
          zafascynowanej i kochającej latami. Jesli zaś usłyszę, że nie był tak czysty
          jak w moich oczach przyjdzie mi dalej żyć z ta osobista i dla mnie tragedią. I
          nie zyczę tego żadnej kobiecie.
      • Gość: EuGene Wolfe Re: Ksiądz podejrzany o gwałt IP: 87.239.176.* 03.09.06, 18:23
        Rowniez znam (i to od bardzo dawna) tego ksiedza. Jest to jeden z niewielu "prawdziwych kaplanow". Ludzie, ktorzy go dobrze znaja nawet nie dopuszczaja do siebie mysli, ze bylby w stanie dopuscic sie czegos takiego. Ja raczej podejrzewam nieudana probe wyludzenia pieniedzy (co ladnie okreslila pozniej jako 'dotacje' na zbozne cele) i w konsekwencji swoista 'zemste'.
        Ktos powiedzial wczesniej - jesli niewinny, to go uniewinnia. Tak, ale jego dobre imie bedzie juz zszargane (o sprawie krzycza media w calym kraju). Dodatkowo w takich sytuacjach ksiadz jest przenoszony przez biskupa w inne miejsce. A to juz ogromna strata dla parafian, ktorzy akurat jemu zawdzieczaja bardzo wiele.
        Tak czy owak, jestem bardzo przygnebiony.
      • Gość: pawlak Re: Ksiądz podejrzany o gwałt IP: 195.124.114.* 18.12.06, 14:52
        sam siebie nie znasz, a juz uniewinniasz kleryka, bo sie wabi "ojcem swietym".
        wlasnie przez takie zaslepienie, ktore ty tutaj zaafiszowales, robia kleryki w
        polsce, co sie im podoba: firmy budowlane bez podatkow, gromadzenie kasy od
        naiwnych emerytek i regularne wizyty w burdelach, ktorymi sa dla nich takze
        klasztory.
        od znajomej wiele szlyszalem, co tam sie dzieje.
        nie osadzam go odrazu, ale nie zdziwie sie, jesli ta dziewczyna mowi prawde.
        polski katolicki kosciol bazuje na zaklamaniu. to jedna wielka firma do
        homikowania kasy, i nic wiecej.
        znam duzo ksiezy w polsce, roznych. takze tych, o ktorych sie mowi, ze sa z
        powolania. ale jedno maja wszyscy wspolnego: jesli chodzi o banknociki, to
        wszystkim sie odrazu galy swieca i zapominaja o milosci blizniego i dzieleniem
        sie chrzescijanskim.
      • Gość: sebastian Re: Ksiądz podejrzany o gwałt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.06, 22:24
        To proboszcz byłej parafii mojej żony. 5 lat temu, gdy braliśmy ślub poszliśmy
        do niego żeby nam on udzielał sakramentu. Żona chciała, bo wcześniej ten
        proboszcz szwagrowi dawał ślub i fajnie wyszło. Powiedział mi 500 zł. za ślub,
        dałem mu 300, a on na to ŻE ZA TAKIE PIENIĄDZE TO ORGANISTA NIE PRZYJDZIE,
        dołożyłem jeszcze 100 zł. Kasę wziął ale ślubu nie dał, tylko przysłał
        wikariusza, księdza Kipigrocha (obecnie na Lisińcu). Wreszce się doigrał. Jeśli
        ktoś uważa, że to "PRAWDZIWY KAPłAN" to współczuje... że mamy takich
        "prawdziwych kapłanów".
        • Gość: gość Re: Ksiądz podejrzany o gwałt IP: 80.51.57.* 04.09.06, 12:27
          No niestety u Nas w parafii jest ZDZIERSTWO:/Mojej siostrze powiedzieli 800
          zł.Dlatego tez slub wzięła w innym kościele:)Ale i tak zarobili kasy bo za
          głupie dokumenciki wzieli sporo!O wiele za duzo!!A co do tego gwaltu to juz
          wczesniej chodzily po osiedlu glosy ze za dobrze sie tam nie dzieje:)To fakt ze
          ksiadz byl bardzo mily ale to nie oznacza ze nie mogl sie dopuscic takiego
          czynu:/Jakos wierze tej dziewczynie!A w kościele powinna byc kasa fiskalna!!!
        • Gość: rozgoryczona Re: Ksiądz podejrzany o gwałt IP: 195.116.81.* 05.09.06, 00:37
          podobna sytuacja była u mojej corki,dał ślub bo młodzi obiecali dopłatę ale
          miesiac po ślubie była msza za pary młode z wymienionymi imionami nowożeńcow
          ale moich dzieci nie wymienił bo nie dostał wszystkich pieniędzy.Straszny bol
          nam rodzicom zadał i jeszcze na kolędzie wyzwał od złdzieji.Mam bardzo
          żal do proboszcza bo takim postępowaniem nie przyciagnie ludzi do kościola a
          wręcz przeciwnie.Ale jezeli nie zgwałci tej dziewczyny to moze zrobiła to z
          zemsty ,bo on nie jest pan na włosciach tylko sługa boży.
      • Gość: meredithz Re: Ksiądz podejrzany o gwałt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.09.06, 19:22
        skoro jest aresztowany za gwałt ze szczegolnym okrucienstwem, to znaczy,ze
        kobieta miala robiona obdukcje
        co równiez znaczy, ze musiala miec na ciele widoczne slady przemocy.
        skoro zglosila sie zaraz po zajsciu wiec na pewno podbrali sperme do analizy
        chyba ze ksiadz byl zaopatrzony w prezerwatywy
        w kazdym razie - jesli jest winny, to mu to udowodnia
        jesli nie - oczyszcza z zarzutów.
        jak mozecie w ogole mówic, ze ona chciala wyludzic od niego pieniadze, czy tez z
        zmesty?
        kazdy gwałt bedziecie usprawiedliwiac?
        bo dziewczyna sama sobie winna, albo tez na pewno to sobie wymyslila?
        Wy nie tylko w ciemnogrodzi zyjecie, wy go tez tworzycie.
    • Gość: jaa Re: Ksiądz podejrzany o gwałt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.09.06, 19:17
      wszyscy sie wypowiadaja i w ogole a nie znamy calej sparwy...albo znacie ja
      albo ksiedza... nic nie wiadomo...i raczej sie juz nie dowiemy... i jedno i 2
      jest prawdopodobne..ale w kazdym przypadku Ktos bedzie cierpiał...albo
      dziewczyna ze robiła z przymusu, albo ksiadz ze chca go oczernic... w sumie tak
      czy inaczej za ksiedzem bedzie sie to ciagneło do konca zycia...chyba ze
      wyprowadzi sie gdzies daaaleko, a dziewczyna jesli zmusił ja do tego to te
      zraczej tego nie zapomni:( a jesli leci na kase to coż ... tak sie zdaza... ...
      jest jeczsze 3 opcja... mogli miec romans... nie che tutaj nikogo obrazac bo
      wiadomo ze ksieza nie powinni tak robic..ale Kto wie... mozliwie...mogli meiec
      romans..a On chcial sie wkrecic on chorej sytuacji i Ona sie zbuntowana, albo
      mogła go prowokowac a [pozniej ostarzyc<podobna sytuacja była w plebani" a
      wiadomo facet to facet>??? Albo On jest złym człowiem albo ona... ale chyab i
      tak ni na to nie poradzimy i mało prawdopodobne ze bedziemy znac
      prawde...dlatgeo nei wiem czy jest sens to komentowac bo kogos skrzywdzimy,
      albo Ja albo ksiedza...a takie gadanie boli...wspołczuje im obojgu...
    • Gość: parafianka Re: Ksiądz podejrzany o gwałt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.09.06, 20:32
      "Do gwałtu miało dojść na plebanii, gdy 20-latka przyszła porozmawiać z
      księdzem o dofinansowaniu obozu rekolekcyjnego." do "obozu
      rekolekcyjnego"?????taaaaa... chyba ktoś ma tu jakies niekompletne albo
      nierzetelne informacje-obozy rekolekcyjne sa wczesniej niz we wrzesniu.ciekawe
      co jeszcze bylo inaczej napisane.moze to o paniach w beretach i ich
      wypowiedziach ze "dorosla kobieta wiedziala po co do niego sama idzie"? ludzie
      media to rzeczywiscie IV wladza.moga Wam kit wciskac ile sie da!smutne.a Wy
      tylko chapiecie.poczekajcie na wynik sprawy a nie osądzajcie juz teraz.a! a tak
      co do tych osądów to przypominam o tytule artykułu: " ksiądz POSĄDZONY..." a nie
      "OSKARŻONY"!!!
      • Gość: Sphinx Re: Ksiądz podejrzany o gwałt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.06, 20:47
        Parafianko. Gdzieniegdzie bywa, że pewne wydatki są zwracane po poniesieniu
        kosztów. Prawda?
        Owszem. Media to potężna władza. Można sterować ludźmi ale nie da się wmówić,
        że czarne jest białe, że Kopernik była kobietą itd. Jeśli została dokonana
        obdukcja poszkodowanej, stwierdzone zostaną ślady przemocy, znaleziona na ciele
        ofiary tkanka sprawcy a wina stwierdzona to będzie można otwarcie powiedzieć.
        JEST WINIEN. Jeśli jest winien, to powinien odejść w niesławie i ponieść karę.
        Wcześniej, przed zakończeniem śledztwa radzę wszystkim poskromnić języki.
        Zdążycie go jeszcze wszyscy ukamienować. Zanim podniesiecie kamień zastanówcie
        się nad sobą.
      • Gość: jacek Re: Ksiądz podejrzany o gwałt IP: *.czestochowa.agora.pl 03.09.06, 21:07
        Parafianko, ksiądz jest „podejrzany”, bo prokurator przedstawił mu zarzuty, a
        nie jak piszesz „posądzony”, bo nie ma takiego terminu w prawie. Posądzona może
        być np. ty o nierzetelność. Oczywiście, że nikt nie ma prawa powiedzieć o tym
        księdzu, że jest „winny”, ale skoro zwracasz uwagę na terminy - to rzetelnie.
    • Gość: Antyfanka moherów Ksiądz podejrzany o gwałt IP: 195.116.125.* 03.09.06, 21:01
      Moim zdaniem to te "stare moherowe berety"przeginają jak mogą oskarzać niewinną
      dziewczynę.Rozwalają mnie słowa:"to po co do niego poszła sama sobie winna to
      taki kochany ksiądz"no właśnie okazał tą miłość gwałcąc tą dziewczynę,która
      poszła do niego prosić o pomoc a ten tak brutalnie i w dodatku w okrutny
      sposób zgwałcił i to ma być ksiądz!!!???Mam obrzydzenie do niego i do tej
      parafii jak sobie pomyślę że to zaszło na plebanii...jak o tym myślę to aż się
      boję czasami przecież tą dziewczyną równie dobrze mogłabym być ja albo jakaś
      inna moja koleżanka lub zupełnie obca dziewczyna...nie wiem sama co mam o tej
      sprawie myśleć ale nawet jeśli ta dziewczyna go zmusiła<w co niewierzę bo zaraz
      po tej"akcji"udała się na policję> to on dobrze wiedział że jest księdzem i nie
      powineien popełnić takiego czynu... To co stało sie w mojej parafii na mojej
      dzielnicy jest dla mnie niewyobrażalne i pomyśleć że ten ksiądz był u mnie w
      domu chodząc po kolędzie i że przygotowywał mnie do komunii to aż mi
      niedobrze!!!Więc mohery sorry ale nie brońcie go tak bo w każdej plotce jest
      ziarenko prawdy!!!
      • Gość: nina Re: Ksiądz podejrzany o gwałt IP: 195.116.125.* 03.09.06, 21:20
        Sory, ale kit wciskasz mowiac, ze dziewczyna "poszla prosic o pomoc" jak bys
        nie zauwazyla to wakacje sie juz skonczyly i nikt nie organizuje zadnych
        obozow.Wiec to jest pierwszy fakt sprzeczny , po drugie byla to osoba obca wiec
        nie mogla sie znalezc na plebani, tylko w kancelarii, a to jest ogromna
        roznice. To co jest zamieszczone w internecie jest zanujace, przeciez mozna
        wywnioskowac, ze jest pewnie prowadzone sledztwo, wiec nie ma winnego. To nie
        ludzie ale naszczescie sad jest od orzekania winy. Najbardziej mnie bulwersuje,
        to ze ta sprawa jest strasznie naglasniana, a przeciez nie ma
        ogloszonego "wyroku". Pragne zauwazyc, ze jest to jeden z ksiezy, ktorzy
        naprawde sa do tego stworzeni i nie mozna od tak sobie wieszac na nim "psow".
        Jest to bardzo przykre jak ludzie potrafia z gory osadzac drugiego czlowieka, a
        w szczegolnoci jak jest to osoba duchowna. Pomimo,ze sprawa bedzie rozwiazana,
        a mocno wierze w to,ze jest to nieprawda, ksiadz i tak ma opinie zszargana.
        • Gość: diana muller Re: Ksiądz podejrzany o gwałt IP: *.toya.net.pl 04.09.06, 09:17
          wakacje sie skonczyly? skoro ta dziewczyna maila 20 lat to nei chodzi juz do
          gimnazjum tylko na studia , a z tego co wiem , bo sama niedawno bylam studentką
          , to wakacje dl studentów trwaja 3 meisiące , czyli do października-więc chyba
          mogła sobie wtety pojechac na obóz?
          a co do tego księdza to juz kiedys o nim pisali w gazecie , tylko wtedy chodzilo
          o wymuszanie jakichs pieniedzy od prarafian.Sama jestem z jego parafii i
          apmiętam jak rozsyłal do domów takie druki do wpłat i wyliczyl że każda rodizna
          powinna zaplacic po 400 zl na kościół.Moim zdaniem on wcale święty nie był- ja
          uważam że zgwałcił ta dziewczyne bo był pewny swojego autorytetu , myslal , że
          ona bedzie się wstydzic i nikomu nei powie , a nawet jesli to nikt jej nie
          uwierzy , bo on jest przecież "kochanym kapłanem"
            • Gość: dianamuller Re: Ksiądz podejrzany o gwałt IP: *.toya.net.pl 04.09.06, 09:29
              a przyszło ci do głowy że ty tez możesz sie mylić? czy jestes całkiem ślepa na
              fakty? czy to pierwszy ksiądz który okazał się sku..senem? chyba nie. tylko że
              wiekszośc księży lubi raczej mlodych chlopców. Czemu w tym przypadku mialoby byc
              inaczej? Ja uważam że jeśli policja kogos aresztuje , dostaje pozowlenie na
              przertzyamywanie kogos w areszcie to musi miec bardzo poważne dowody przeciwko
              takiej osoby , bo nikt nie chciałby ryzykowac , ze potem ten ksiądz okaże sie
              neiwuenny , wytoczy im proces a oni będa musieli mu zapłacić gigantyczne
              odszkodowanie.
      • Gość: ktos_stad Re: Ksiądz podejrzany o gwałt IP: 195.116.125.* 03.09.06, 21:08
        Ja również należę do tej parafii. Mówiąc szcerze, ja wierze w te oskrażenia -
        nigdy dobrze mu z oczu nie patrzyłem - jego życzliwość, to życzliwość na pokaz,
        a jak ktoś tutaj dobrze ujął, gwałt "ze szczegulnym okrucieństwem" nie jest
        czymś wyssanym z palca. Myślę też, że to nie jest pierwszy taki incydent.
      • Gość: ja Re: Ksiądz podejrzany o gwałt IP: 80.51.57.* 03.09.06, 21:59
        do onaaaa chyba Ci sie cos pomieszalo i ty mowisz ze nalezysz do tej parafii
        zastanow sie co ty piszesz
        nieznalas dobrze tego ksiedza co odzedł wiec nieobrazaj go to byl ksiadz ktory
        umial porozmawiac posmiac sie nigdy nieodmowil pomocy a ty mowisz ze mial
        sklonnosci a ja Ci powiem ze to bzdura co do ks. Proboszcza trzeba poczekac do
        wyroku a nie go kamieniowac WIERZE ZE ON JEST NIEWINNY MARCINEK DOBRZE MOWISZ
        MUSIMY BYC WSZYSCY RAZEM
        • Gość: diana muller Re: Ksiądz podejrzany o gwałt IP: *.toya.net.pl 04.09.06, 09:21
          a jak np ktos sie okazuje psychopatycznym morderca to tez wszyscy sasiedzi i
          inne osoby ktore go znaly twierdza , ze to neimozliwe zeby on toz robil , bo byl
          mily , pomocny i zawsze akzdemu powiedizal dzien dobry. To jest chyba oczywiscte
          ze nie afiszowal sie ze swoimi sklonnosciami tylko sie maskowal za wszelka cene.
          Czy mail sobie napisac na czole : chetnie przelece jakąs 20 latke , zapraszam na
          plebanię?
          czy uważacie że policja aresztowałaby go tak po prostu bo jakas dziewcyznka
          sobie przyszła i cos zmyśliła?
        • Gość: onaaaa Re: Ksiądz podejrzany o gwałt IP: 195.116.81.* 04.09.06, 20:33
          wiesz jezeli piszemy o tym samym ksiedzu, to porozmawiaj sobie z osobami
          ktorych uczyl religii, jak się zachowywal podczas lekcji i jak traktował młode
          dziewczyny!!!Mów sobie co chcesz był kobieciarzem, flirciarzem itd, itp!!!Do
          tej pory lubiłam tylko jednego księdza z tej parafii, któremu nie mogłabym nic
          zarzucić i ktory wydaje mi się był prawdziwym księdzem z powołania i dziwnym
          trafem wywalono go gdzies na wieś, chyba byl za dobry!!!!
    • Gość: 15-latka z NMP ... Ksiądz podejrzany o gwałt IP: 195.116.125.* 03.09.06, 21:32
      hehe trudno w to uwiezyc ksiadz ktorego nieco lubialam trafil za kratki..schiz
      na miejscu ale juz stracilam zaufanie do niego gdy na bloku przy ulicy
      michalowskiego 28 byl przedstawiony test ciazowy ze on jest ojcem.. z jednej
      strony oki mogl ktos se jaja zrobic ale teraz jak jest wyraznie napisane o
      gwalcie ze szczegolnym okrucienstwem to doslownie schiz!! mam obrzydzenie teraz
      do naszej parafii kto wie jacy sa inni ksieza..? nie mam juz do nich zaufania
      za grosz jak do takiego ksiedza do spowiedzi chodzic! jedynie co do sr.
      Małgorzaty nic nie mam
      P.S. chodzilam na oaze w tej parafii teraz .. juz nigdy! wole modlic sie sama!
      a nie z klamcami bo on nas wszystkich oklamal! a co do tej 20 latki tez nie
      jest bez winy nara! a te mohery tak go nie bronia co z tego ze pomagal jak za
      skora chcica! heheh mogl sie za te moherki wziasc to nie mial by problemu!
      • kaja1990 Re: Ksiądz podejrzany o gwałt 18.09.06, 12:44
        Droga 15-latko.
        Wiem, ze nie chodziłas na oaze w ostatnim roku formacyjnym. Jestem w szoku po
        tym, co piszesz. Ty, taka fajna laska i tak dalas sie uniesc plotkom, które są
        nieprawdziwe. Coz nie tylko ty jestes głupia.
    • Gość: 15-latka z NMP ... Ksiądz podejrzany o gwałt IP: 195.116.125.* 03.09.06, 21:32
      hehe trudno w to uwiezyc ksiadz ktorego nieco lubialam trafil za kratki..schiz
      na miejscu ale juz stracilam zaufanie do niego gdy na bloku przy ulicy
      michalowskiego 28 byl przedstawiony test ciazowy ze on jest ojcem.. z jednej
      strony oki mogl ktos se jaja zrobic ale teraz jak jest wyraznie napisane o
      gwalcie ze szczegolnym okrucienstwem to doslownie schiz!! mam obrzydzenie teraz
      do naszej parafii kto wie jacy sa inni ksieza..? nie mam juz do nich zaufania
      za grosz jak do takiego ksiedza do spowiedzi chodzic! jedynie co do sr.
      Małgorzaty nic nie mam
      P.S. chodzilam na oaze w tej parafii teraz .. juz nigdy! wole modlic sie sama!
      a nie z klamcami bo on nas wszystkich oklamal! a co do tej 20 latki tez nie
      jest bez winy nara!
      • Gość: Sphinx Re: Ksiądz podejrzany o gwałt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.06, 22:24
        Gwałt nazywasz brednią?

Albo większość tego rodzaju debilnych tekstów to prowokacje mające ośmieszyć
        katolików, albo rzeczywiście sporo ludzi jest tak ciemnych i daremnych
        umysłowo. Przerażające.

Człecze. Poćwicz ortografię i zastanów się zanim wyślesz jakikolwiek tekst, bo
        pokazujesz całej Częstochowie jakim matołem jesteś.
    • Gość: rs Re: Ksiądz podejrzany o gwałt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.06, 22:22
      haha czyli jak kto jest dorosły i idzie do księdza to powinien liczyć się z gwałtem. Gratuluję
      inteligencji dewotom. Ciekawe czy cokolwiek może trafić do ich siwych ograniczonych główek.

P.S. Nie oceniam czy gwałt był czy to pomówienie bo nic na ten temat nie wiem. Po prostu
      wkurza mnie niezmierzona głupota niektórych ludzi. Szczególnie ta głoszona przez istoty
      nader świątobliwe bo krzyżem leżące w kościele.
      • Gość: obserwatorka Re: Ksiądz podejrzany o gwałt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.09.06, 22:29
        ....bez sensu!ciemnota jednak panuje wśród starszego pokolenia!już nie po raz
        pierwszy taka "sprawa"wyszła na jaw,ale za każdym razem jak dotyczy to kogoś z
        otoczenia to parafianie stają za nim murem"bi taki dobry,tyle zrobił,to
        niemożliwe"....a dziewczyne najlepeiej zlinczowaliby=>oto Polska właśnie!!!Nie
        znałam tego księdza/z opowiadań znajomych parafian jedynie/ale niektóre opinie
        obronne rozbajają!:( Skoro wystąpiono o areszt księdza to na pewno są co do tego
        podstawy!
    • Gość: MikiS Ksiądz podejrzany o gwałt IP: *.org 03.09.06, 22:23
      "Przecież to dorosła kobieta, wiedziała po co do niego sama idzie" właśnie
      zazwyczaj jak się idzie do duchownego to myśłi się tylko o jednym nawet w
      konfesjonale tylko o d... seksie
      te moherowce to mają przeżarte łby przez jedne słuszne radio i jedną słuszną
      telewizje.
    • Gość: blagier Ksiądz podejrzany o gwałt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.09.06, 22:27
      Czytam te straszne opinie i jestem przerażony zasciankowościa ludzi, ktorzy
      zabieraja glos. Tak, wierzcie w jego niewinnośc,Prokuratura i polcja sie myli a
      kobieta jest winna ! LUDZIE ! OTWÓRZCIE OCZY !
      Ksiadz zgwałcil ją wczesniej używajac siły fizycznej.I to nie był pierwszy jego
      raz. to chrzaniony erotoman!!!! A wy dajcie mu wiecej kasy - proponuje !
      Kołtuny jedne. A broniace baby nie były jego ofiarą bo po prostu sa stare .
      Ksiadz widocznie lubi młode. Pora mówic otwarcie o tym. Byc moze dbał o kościól
      ale z całą pewnością wykorzystał swoją pozycje. GWAŁT NA PLEBANI !!!!!!
      Ludziska, stare kołtunarskie baby nikt nie aresztuje nikogo za niewinność.
      A w areszcie i tak poczuje swoje , to przynajmniej odwet za to skrzywdził
      kogoś. ciekawqe czy za trzy miesiace wróci jakby nic si8e nie stalo. bronicie
      gwałciciela, zwyrodnialca. I dawajcie wiceje kasy. Proponuje na grzywne za
      ksiedza. I stójcie w kolejce aby sobie użył.
    • Gość: sebastian Ksiądz podejrzany o gwałt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.06, 22:31
      To proboszcz byłej parafii mojej żony. 5 lat temu, gdy braliśmy ślub poszliśmy
      do niego żeby nam on udzielał sakramentu. Żona chciała, bo wcześniej ten
      proboszcz szwagrowi dawał ślub i fajnie wyszło. Powiedział mi 500 zł. za ślub,
      dałem mu 300, a on na to ŻE ZA TAKIE PIENIĄDZE TO ORGANISTA NIE PRZYJDZIE,
      dołożyłem jeszcze 100 zł. Kasę wziął ale ślubu nie dał, tylko przysłał
      wikariusza, księdza Kipigrocha (obecnie na Lisińcu). Wreszce się doigrał. Jeśli
      ktoś uważa, że to "PRAWDZIWY KAPłAN" to współczuje... że mamy takich
      "prawdziwych kapłanów".
</