Dodaj do ulubionych

Kaczyński - Made in kaput

IP: 87.204.174.* 28.10.13, 22:12


hartman.blog.polityka.pl/
Obserwuj wątek
   • Gość: mk Sondażownia IP: *.adsl.inetia.pl 31.10.13, 05:40
    Najnowszy sondaż TNS dla "Wiadomości" przynosi sensacyjne wyniki. Na partię Donalda Tuska chciałoby głosować 41 proc. Polaków. To 11 punktowy wzrost w stosunku do poprzedniego badania. Co więcej, ugrupowanie Tuska ma aż 9 proc. przewagi nad Prawem i Sprawiedliwością. Partia Jarosława Kaczyńskiego z poparciem 32 proc. straciła 7 punktów procentowych.
    wiadomosci.onet.pl/kraj/sondaz-tns-dla-wiadomosci-duza-przewaga-po-nad-pis/c9g57
    Swoją drogą, to dziwię się, że ktoś jeszcze chce glosować na te dwie siostry.
  • privus Zmierzch bogów solidarnościowych 01.11.13, 01:34
   zarysował się już dawno i nigdy nie wątpiłem, że skoczą sobie do oczu. Tzw. Rycerze Okrągłego Stołu byli naiwniakami, a wyznawane przez nich zasady przez nich samych wrzucone zostały do lamusa. Chyba nadchodzi czas przewartościowania tych wartości na rozwiązania bardziej stosowne i przemyślane, praktyczne, sprawdzalne w życiu codziennym, bez obłudnej demagogii skrywanej pod przepowiedniami o różowej przyszłości bez dopisku, że chodzi o samych wybrańców.
  • Gość: mk Czy Kaczyński planował zamach stanu? IP: *.adsl.inetia.pl 05.11.13, 00:20
   Przez dwa lata rządów PiS-u pięciokrotnie wyprowadzano wojsko na ulicę. 19 października 2007 roku, za czasów rządu pana premiera Kaczyńskiego - wyprowadzono wojsko na ulicę w trakcie wyborów do parlamentu RP. Mówiono wtedy, że ten stan rzeczy pociąga za sobą zmiany zagrożeń przestępczością różnych patologii społecznych i trzeba podjąć wzmożone działania prewencyjne, celem zapobieżenia możliwości wystąpienia bezpośredniego zagrożenia dla obiektów ważnych dla bezpieczeństwa obronności.
   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,14895042,Kaczmarek_zawiadamia_prokurature_ws__wojska_na_ulicach_.html?lokale=katowice#BoxWiadTxt
  • Gość: mix Kaczyński lekceważy państwo IP: *.ip.netia.com.pl 07.11.13, 15:40
   Lekceważenie Polski przez szefa PiS polega, zdaniem Giertycha, na niestawianiu się przed sejmową Komisją Odpowiedzialności Konstytucyjnej.

   Kaczyński 6 listopada nie pojawił się na przesłuchaniu ws. postawienie jego i Zbigniewa Ziobry przed Trybunałem Stanu za nadużycie uprawnień w czasie rządów PiS, LPR i Samoobrony.

   Zdaniem Giertycha, władze powinna były zająć się tą sprawą w 2008 roku. Jednak, zdaniem byłego polityka, dziś wiemy znacznie więcej o tak zwanej aferze gruntowej. Giertych przekonywał, że była to nielegalna prowokacja wobec Andrzeja Leppera, ówczesnego ministra rolnictwa. Jej bezprawność polegała na braku domniemania popełnienia przestępstwa przez ministra rolnictwa.
   www.wprost.pl/ar/424135/Kaczynski-lekcewazy-panstwo/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka