Dodaj do ulubionych

Sprzedaż MPEC przesądzona

30.11.04, 01:32
coz za geniusze biznesowi sprzedaja MPEC teraz:( nie lepiej bylo to opchnac
kilka lat temu jeszcze z Procykiem? pewnie miasto dostaloby 2 razy tyle:(
Obserwuj wątek
    • Gość: Piecuch Re: Sprzedaż MPEC przesądzona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.04, 09:12
      Nie rozumiem jak można być tak naiwnym, że PRATERM jest jedynym wyściem dla
      miasta. Przecież to nie jest instytucja charytatywna - widzi w tym duży
      interes, bo ciepło ludzie zawsze będą musieli kupić. To dlaczego
      miasto "oddaje" kurę znoszącą złote jajka. Wydaje się duże pieniądze na
      konsultantów, traci czas....
      • Gość: gość Re: Sprzedaż MPEC przesądzona IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.04, 13:28
        A niby kto miałby finansować inwestycje MPEC?
        Sądzicie, że zwolnienie jeszcze większej ilości pracowników załatwi sprawę i
        będą pieniądze na modernizację i konkurencyjność?
        I skąd wy wiecie ile naprawdę warta jest ta firma?
        Czas najwyższy skończyć z komunalną własnością póki jeszcze jest coś warta, bo
        niedługo to zapewne ....długi zaczną być widoczne.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka