ol4 30.11.04, 01:32 coz za geniusze biznesowi sprzedaja MPEC teraz:( nie lepiej bylo to opchnac kilka lat temu jeszcze z Procykiem? pewnie miasto dostaloby 2 razy tyle:( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Piecuch Re: Sprzedaż MPEC przesądzona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.04, 09:12 Nie rozumiem jak można być tak naiwnym, że PRATERM jest jedynym wyściem dla miasta. Przecież to nie jest instytucja charytatywna - widzi w tym duży interes, bo ciepło ludzie zawsze będą musieli kupić. To dlaczego miasto "oddaje" kurę znoszącą złote jajka. Wydaje się duże pieniądze na konsultantów, traci czas.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Sprzedaż MPEC przesądzona IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.04, 13:28 A niby kto miałby finansować inwestycje MPEC? Sądzicie, że zwolnienie jeszcze większej ilości pracowników załatwi sprawę i będą pieniądze na modernizację i konkurencyjność? I skąd wy wiecie ile naprawdę warta jest ta firma? Czas najwyższy skończyć z komunalną własnością póki jeszcze jest coś warta, bo niedługo to zapewne ....długi zaczną być widoczne. Odpowiedz Link Zgłoś