Dodaj do ulubionych

Szczygło prezesem PiS

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.05, 11:08
Na Szmiciora już patrzeć nie mogę. Dziwi mnie że ten człowiek odnalazł się w
tak poukładanej zdawałoby się partii jak PiS!
Obserwuj wątek
    • Gość: psiak Re: Szczygło prezesem PiS IP: 212.160.172.* 19.12.05, 11:36
      A ja mogę patrzec dalej i dzięki niemu i tylko niemu prawica się trzyma w
      Olsztynie. Kajtek zmień pieluchy dzieciaku..
      • Gość: oli oj chlopaki, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.05, 13:28
        taką prawicę jaką buduje Jurek już raz za awuesu mieliśmy. I słusznie im
        podziękowano
        • robiii Re: oj chlopaki, 19.12.05, 14:15
          gratulacje dla pana posła. jeden z niewielu polityków w regionie, któremu
          byłbym w stanie zaufać.
          pozdro.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka