Gość: kajtek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.05, 11:08 Na Szmiciora już patrzeć nie mogę. Dziwi mnie że ten człowiek odnalazł się w tak poukładanej zdawałoby się partii jak PiS! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: psiak Re: Szczygło prezesem PiS IP: 212.160.172.* 19.12.05, 11:36 A ja mogę patrzec dalej i dzięki niemu i tylko niemu prawica się trzyma w Olsztynie. Kajtek zmień pieluchy dzieciaku.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oli oj chlopaki, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.05, 13:28 taką prawicę jaką buduje Jurek już raz za awuesu mieliśmy. I słusznie im podziękowano Odpowiedz Link Zgłoś
robiii Re: oj chlopaki, 19.12.05, 14:15 gratulacje dla pana posła. jeden z niewielu polityków w regionie, któremu byłbym w stanie zaufać. pozdro. Odpowiedz Link Zgłoś