Dodaj do ulubionych

hehe...forum Warmińsko-mazurskie

09.05.03, 18:16
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=608
Obserwuj wątek
    • Gość: anna Re: hehe...forum Warmińsko-mazurskie IP: *.umcs.lublin.pl 12.05.03, 09:43
      student wjechał z tramwajami na forum eDziecko...rozumiem Cię Mika...wtarabanił
      się z buciorami (tak jak to określiłaś), ale tak to już jest jak człowiek
      czegos dokładnie nie przeczyta, i motywuje to potem głupio, że w tramwaju są
      przyciski dla matek z wózkami...to tak jakby ktoś na forum Kuchnia pisał o
      hucie...przecież sztućce są ze stali :))))))))))))
    • umk__historia Do studenta 13.05.03, 15:33
      Cóz - krótko - przeginasz troche i to za bardzo.

Zamieszczając wątek nt tramwajów na forum dotyczące matek to jest przegięcie!
      Sam zresztą umieściłem tam symbol :-) tylko dla tego że uważam że ciesze sie ze
      jest takie odrebne forum dla matek gdzie moge wymieniac poglądy na temat który
      im najbardziej odpowiada.
      Sorry ale nie uwierzę że nie zauważyłes gdzie umieszczasz ten wątek - przecież
      czytając pierwsze trzy górne wątki od razu mozna sie domyślec jakie jest to
      forum.
      Nie napisałby tutaj nic na Twój temat gdybyś umiescił tam wątek nawet na temat
      tramwajów ale w taki sposób który zainteresowałby forumpowiczki np. informacja
      że miasto planuje zakup niskopodłogowych tramwajów które to ułatwią podróż
      wózkiem z dzieckiem- ok- taki wątek jeszcze tam byłby do zaakceptowania ale nie
      TWÓJ!

Reasumując chyba nie dorosłes do dyskusji!
      Po 1 - Nie chwal sie tym Elblągiem że niby jest tak cudnie itd ...
      Po 2 - Chyba masz jakiś uraz psychiczny nt Olsztyna i woj. Warmińsko-
      Mazurskiego.
      Po 3 - Jak cos chcesz napisac to zastanów sie 24 godziny przed dokonaniem wpisu
      czy warto!
      Po 4 - Jestes bardzo łatwowierny - tak - co przeczytasz w gazetie to od razu
      wierzysz że bedą Gruszki na wierzbie - czy Ty orientujesz sie co to jest
      dziennikarstwo? oraz Kampania Wyborcza - zagladając tutaj i czytając Twoje
      wpisy dochodzę do wniosku że NIE!
      • mika_1 Re: Do studenta 13.05.03, 15:49
        umk_historia - zgadzam się z Tobą w 100, a może nawet w 105 %;)
        Zastanawiam się jednak, czy to, co my tu piszemy - poprawi jakośc szarych komórek Studenta. I śmię wątpić.... :(
        • student_el Re: Do studenta 13.05.03, 23:27
          Wiesz co mika chce mi się "rzygać" jak widze Twoje wypowiedzi na mój temat.

Przypieprzyłas się do mnie jakbyś coś do mnie czuła:P

Poza tym wątek NIE JEST DO CIEBIE SKIEROWANY LECZ DO MNIE.

Ale masz pewnie za mało szarych komórek żeby to złapać.
      • student_el Re for UMK_historia <zakaz czytania przez mikę> 13.05.03, 23:46
        umk__historia napisał:

> Cóz - krótko - przeginasz troche i to za bardzo.
        >
        > Zamieszczając wątek nt tramwajów na forum dotyczące matek to jest
        przegięcie!

Cóż tak wyszło zupełnie przez pomyłkę, nie zauważyłem , że to jest forum mam,
        nie czytałem żadnych wątków (oprócz wątku ELBLĄG) i po prostu dodałem nowy
        temat;) Wkońcu w moich oczach było widoczne Warmia-Mazury;)
        Pomyłki się zdarzają.
        Lecz jak widać mało ineligentne kobiety mają problem ze zrozumieniem tego.
        I teraz mi taka jedna opinię psuje.

> Sam zresztą umieściłem tam symbol :-) tylko dla tego że uważam że ciesze sie
        ze
        >
        > jest takie odrebne forum dla matek gdzie moge wymieniac poglądy na temat
        który
        > im najbardziej odpowiada.

Tez zapoczątkowałem ostatnio wątek o maluchach elbląskich;)

> Sorry ale nie uwierzę że nie zauważyłes gdzie umieszczasz ten wątek -
        przecież
        > czytając pierwsze trzy górne wątki od razu mozna sie domyślec jakie jest to
        > forum.

Przykro mi, moim oczom ukazał się tylko wątek Elbląg (już tak mam, że
        literę "E" widze od razu;) ), gdzie przeczytałem o Chicco, w inne wątki nie
        zagladałem, a nawet nie czytałem ich tytułów. i od razu dodałem temat o
        tramwajach;)
        Dopiero później zauwazyłem, że jest tam pełno wątków o dzieciach, lecz nadal
        nie zagłębiłem się że to jest podforum eDziecko;)
        Zdarza się.

> Nie napisałby tutaj nic na Twój temat

Lubię gdy jestem tematem rozmów;)

>gdybyś umiescił tam wątek nawet na temat
        > tramwajów ale w taki sposób który zainteresowałby forumpowiczki np.
        informacja
        > że miasto planuje zakup niskopodłogowych tramwajów które to ułatwią podróż
        > wózkiem z dzieckiem- ok- taki wątek jeszcze tam byłby do zaakceptowania ale
        >nie

A przyciski w GT6 mnie nie uratują??? ;))))))

>
        > TWÓJ!
        >
        > Reasumując chyba nie dorosłes do dyskusji!

Teraz może zmienisz zdanie;)

> Po 1 - Nie chwal sie tym Elblągiem że niby jest tak cudnie itd ...

Nie rozumiem dlaczego miałbym tego nie robić?

> Po 2 - Chyba masz jakiś uraz psychiczny nt Olsztyna i woj. Warmińsko-
        > Mazurskiego.

Skąd ten wniosek?

> Po 3 - Jak cos chcesz napisac to zastanów sie 24 godziny przed dokonaniem
        wpisu
        >
        > czy warto!

O tramwajach zawsze warto pisać;)
        A czy tylko do mnie ta uwaga? A moze jednak prawie do wszystkich??? I to z
        całego forum GW.

> Po 4 - Jestes bardzo łatwowierny - tak - co przeczytasz w gazetie to od razu
        > wierzysz że bedą Gruszki na wierzbie - czy Ty orientujesz sie co to jest
        > dziennikarstwo? oraz Kampania Wyborcza - zagladając tutaj i czytając Twoje
        > wpisy dochodzę do wniosku że NIE!

Niezupełnie to co w gazecie lecz to co usłyszę w ust prezydenta.
        Dotąd to co mówił to robił <przynajmniej w ogromnej większości> - ewentualnie
        coś tam z opuźnieniem.
        Więc dlaczego mam nie wierzyć?

• jamtupanek student_el 14.05.03, 09:11
          "Cóż tak wyszło zupełnie przez pomyłkę, nie zauważyłem , że to jest forum mam,
          nie czytałem żadnych wątków (oprócz wątku ELBLĄG) i po prostu dodałem nowy
          temat;) Wkońcu w moich oczach było widoczne Warmia-Mazury;)
          Pomyłki się zdarzają.
          Lecz jak widać mało ineligentne kobiety mają problem ze zrozumieniem tego.
          I teraz mi taka jedna opinię psuje."

"całkowicie spoko koleś"

• Gość: anna Re: Re for UMK_historia <zakaz czytania przez IP: *.umcs.lublin.pl 14.05.03, 13:19
          student_el napisał:

> Lecz jak widać mało ineligentne kobiety mają problem ze zrozumieniem tego.
          > I teraz mi taka jedna opinię psuje.
          >
          >
          kto miał problem ze zrozumieniem - chyba Ty, bo nawet wątek twojego autorstwa
          był "cofam to co napisałem" (watek był skierowany do mnie, bo nie przeczytałeś
          ze zrozumieniem tego, że wyjaśniłam Ci że to było forum edziecko, na co
          wystosowałeś do mnie tyradę pełną jakichś wyssanych z palca głupot) a to
          świadczy o tym, że nie zrozumiałeś tego co jest napisane
          opinii nikt ci nie psuje, bo ktoś ci opini zepsuć nie może, bo w internecie nie
          ma wątpliwości, nie ma plotek, tylko fakty, a więc zdania napisane konkretnie
          przez osobę- tym samym SAM psujesz sobie opinię
          • mika_1 Re: Re for UMK_historia <zakaz czytania przez 14.05.03, 14:56
            Gość portalu: anna napisał(a):

>opinii nikt ci nie psuje, bo ktoś ci opini zepsuć nie może, bo w internecie nie
            >
            > ma wątpliwości, nie ma plotek, tylko fakty, a więc zdania napisane konkretnie
            > przez osobę- tym samym SAM psujesz sobie opinię
            Anno, on myśli, że pisząc te głupawe wytłumaczenia poprawi swój wizerunek. I, niestety, nie widzi, że pisząc to wszystko, zapętlając sznur tej dyskusji wokół WŁASNEJ szyi, wystawia sobie coraz to gorszą opinię... Wiesz, chyba żal mi go...

• student_el Pamiętacie ubiegły rok 14.05.03, 15:31
                Jak przez niedopilnowanie pewnej matki dziecko wpadło pod tramwaj?

To może teraz o tym porozmawiajmy, a nie zajmummy sie sensem umieszczenia
                wątku tramwajowego tam, a może teraz jednak jest sens?
            • Gość: anna Re: Re for UMK_historia <zakaz czytania przez IP: *.umcs.lublin.pl 15.05.03, 11:04
              mika_1 napisała:

> Anno, on myśli, że pisząc te głupawe wytłumaczenia poprawi swój wizerunek. I,
              n
              > iestety, nie widzi, że pisząc to wszystko, zapętlając sznur tej dyskusji
              wokół
              > WŁASNEJ szyi, wystawia sobie coraz to gorszą opinię... Wiesz, chyba żal mi
              go.
              > ..
              a mnie to denerwuje, zresztą widać to po moich postach, nie rozumiem jak można
              tak się zachowywać...własciwie cała ta jałowa (jak się okazało) dyskusja
              zakończyłaby się zanim się jeszcze zaczęła, gdyby Student okazał trochę pokory-
              wszystko skończyłoby sie "żartobliwie i humorystycznie", a tak to poszły konie
              po betonie (właściwie ja też się zagalopowałam, jakaś nieustępliwa jestem :)))
              Ale i tak czuję niedosyt w postaci takiej, że na początku to Wy między sobą
              prowadziliście wymianę zdań i w momencie jak już Student "przejrzał" swój błąd
              (Tymon mu to klarownie wyłożył) powinien (ale to jest tylko moje subiektywne
              odczucie) zrobić w Twoim kierunku jakiś gest sympatii, jakieś jedno małe zdanie
              o swoim błędzie- a tu masz, jeszcze zwalił winę na Ciebie (to są po prostu
              jaja, aż mi się wierzyć nie chce, że można tak (próbować) odkręcić kota ogonem-
              chociaż mój mąż ma podobne zapędy :)))))-
                • mika_1 Re: Re for UMK_historia <zakaz czytania przez 15.05.03, 11:24
                  student_el napisał:

> Poza tym ja się przyznałem do błędu - JEŻELI KTOŚ CIĄGNIE JAŁOWĄ DYSKUCJĘ TO
                  > TYLKO I WYŁĄCZNIE TY!!!
                  > Rozmowa zakonczyłaby się dawno, a dokładnie po uwadze tymona.
                  Nie wydaje mi się... Po uwadze Tymon - ty dalej mieliłeś jęzorem:P

• student_el Re: Re for UMK_historia <zakaz czytania przez 15.05.03, 11:31
                    mika_1 napisała:

> student_el napisał:
                    >
                    > > Poza tym ja się przyznałem do błędu - JEŻELI KTOŚ CIĄGNIE JAŁOWĄ DYSKUCJĘ
                    > TO
                    > > TYLKO I WYŁĄCZNIE TY!!!
                    > > Rozmowa zakonczyłaby się dawno, a dokładnie po uwadze tymona.
                    > Nie wydaje mi się... Po uwadze Tymon - ty dalej mieliłeś jęzorem:P
                    >
                    >

A ty może zapoznaj się z datami i godzinami.
                    Po tej wypowiedzi był koniec
                    12-05-2003 09:56
                    Dalej to już tylko przesz Was.

• student_el Re: Re for UMK_historia <zakaz czytania przez 15.05.03, 11:32
                      student_el napisał:

> mika_1 napisała:
                      >
                      > > student_el napisał:
                      > >
                      > > > Poza tym ja się przyznałem do błędu - JEŻELI KTOŚ CIĄGNIE JAŁOWĄ DYSK
                      > UCJĘ
                      > > TO
                      > > > TYLKO I WYŁĄCZNIE TY!!!
                      > > > Rozmowa zakonczyłaby się dawno, a dokładnie po uwadze tymona.
                      > > Nie wydaje mi się... Po uwadze Tymon - ty dalej mieliłeś jęzorem:P
                      > >
                      > >
                      >
                      >
                      >
                      > A ty może zapoznaj się z datami i godzinami.
                      > Po tej wypowiedzi był koniec
                      > 12-05-2003 09:56
                      > Dalej to już tylko przesz Was.
                      >
                      >
                      >

Ten był ostatni, zaraz po tym. 12-05-2003 09:57
                      Pózniej jak widac od Anny się zaczęło.
              • student_el Albo zapoznaj się z wszytskimi wątkami..... 15.05.03, 11:28
                ....albo przestań takie bzdury pisać.

>"gdyby Student okazał trochę pokory-

Nie będę sie płaszczył przed Wami, przyznałem się raz i wystarczy.
                Ale Wy kobiety nadal swoje

>wszystko skończyłoby sie "żartobliwie i humorystycznie", "

O,.....jestem zszokowany, że Ty to mówisz, a co ja niby robię w wątku "Anno"
                Tylko Ty nadal PROWADZISZ TĄ GŁUPIĄ DYSKUSJĘ NA POWAŻNIE DALEJ.

Ja proponuję żebyś teraz pomyślała nad innym wątkiem i dała już sobie spokój z
                tym.
                Na żaden post już nie odpowiadam, nie ma zamiaru ciągnąć dlaej tej
                dyskucji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          • student_el Anno 14.05.03, 15:24
            Tak jak już dzisiaj napisałem (widac nie doczytałaś). Co się takiego złego
            stało? Już mówiłem, żeby nie wypowiadać się na ten temat, po co?
                • Gość: anna Re: Anno IP: *.umcs.lublin.pl 15.05.03, 10:29
                  student_el napisał:

> Wirtualny świat Cie przerasta.

dziękuję, ale porad pseudopsychologicznych od Ciebie nie potrzebuję, widać, że
                  jak brak Tobie argumentów to ludzi obrażasz...przykre to jest...
                  >
                  > Tak duzo się stało, gdy dziecko wbiegło pod tramwaj. Kto jest temu winien???

nie wiem o czym piszesz, ten temat, ten wątek jest o czym innym, dla
                  przypomnienia dodam, że dyskutujemy tylko i wyłącznie o Twojej pomyłce i o
                  konsekwencjach tej pomyłki...:)))))
                  • student_el Re: Anno 15.05.03, 10:43
                    Gość portalu: anna napisał(a):

> student_el napisał:
                    >
                    > > Wirtualny świat Cie przerasta.
                    >
                    > dziękuję, ale porad pseudopsychologicznych od Ciebie nie potrzebuję, widać,
                    że
                    > jak brak Tobie argumentów to ludzi obrażasz...przykre to jest...

Przykro mi jest, ale to nie jest obraza.
                    Przykłady obrazy moge podać w wypowiedziach miki.

> >
                    > > Tak duzo się stało, gdy dziecko wbiegło pod tramwaj. Kto jest temu winien?
                    > ??
                    >
                    > nie wiem o czym piszesz, ten temat, ten wątek jest o czym innym,

Czy nie takie te forum, gdzie mamy kilka tematów pod jednym wątkiem.
                    Piszę o wypadku, w ktorym dziecko poprzez niedopilnowanie przez matkę zginęło
                    pod kołami tramwaju w centrum Elbląga.

> dla
                    > przypomnienia dodam, że dyskutujemy tylko i wyłącznie o Twojej pomyłce i o
                    > konsekwencjach tej pomyłki...:)))))

Konsekwencje są straszne, jutro nawet protest będzie z tej okazji.
                    I jedno hasło na transparentach: STUDENTA na SZUBIENICĘ.

Czy nie uważasz, że ta sprawa już Ciebie przerasta i za bardzo się w to
                    angażujesz.
                    Robisz z tego wielkie halo.
                    <pozdrowienia dla miki bo wiem, że to czyta>
    • tymon2 Propozycja 15.05.03, 12:36
      Wiecie co ten wątek wygląda tak dwie Panie (bez urazy ale jakoś nie mogę znaleź
      odpowiedniego slowa) atakują Studneta, który próbując się bronić jeszcze
      bardziej się wkopuje.

Więc propnuję zakończcie tą dyskusję bo obawiam się, że ona do niczego nie
      prowadzi. No chyba, że chcecie calkowicie dobić studenta.

PS. Studnet lepiej nie próbuj się tłumaczyć bo te Twoje wytłumaczenia obracją
      się przeciwko Tobie.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka