Gość: Bibi IP: 217.116.110.* 29.11.06, 20:43 Może ktoś coś wie na temat wolnych miejsc na sylwestra w jakiejś miłej atmosferze w przystępnych cenach.Pozdrowionka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jaaaa Re: Sylwester IP: 62.29.133.* 29.11.06, 21:09 idziesz na sylwka z grzywka na jeza?????????? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bibi Re: Sylwester IP: 217.116.110.* 29.11.06, 22:12 Nojak pisałam minęły 3 miesiąc, dzisiaj sięga do brwi ,nie ma tragedi .ALE BYŁA POZDROWIONKA Odpowiedz Link Zgłoś