IP: 217.116.110.* 29.11.06, 20:43
Może ktoś coś wie na temat wolnych miejsc na sylwestra w jakiejś miłej
atmosferze w przystępnych cenach.Pozdrowionka
Obserwuj wątek
    • Gość: jaaaa Re: Sylwester IP: 62.29.133.* 29.11.06, 21:09
      idziesz na sylwka z grzywka na jeza?????????? :)
      • Gość: bibi Re: Sylwester IP: 217.116.110.* 29.11.06, 22:12
        Nojak pisałam minęły 3 miesiąc, dzisiaj sięga do brwi ,nie ma tragedi .ALE BYŁA
        POZDROWIONKA

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka