Dodaj do ulubionych

autoagresja-ankieta

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.07, 22:40
Witam!!!!

Jestem studentką socjologii, przygotowuję pracę licencjacką na temat autoagresji. Bardzo proszę osoby, które ten temat dotyczy o pomoc, a mianowicie o wypełnienie ankiety.

Tu jest link do pobrania ankiety:

[url= taki_jeden_ludz.fm.interia.pl/ankieta.doc ] Kliknij aby pobrać
ankietę [/url]

Z góry serdecznie dziękuję

Podaję też mojego maila i numer gg.

maja2277@wp.pl gg:9255244

Pozdrawiam!!!
Obserwuj wątek
    • edico Re: autoagresja-ankieta 11.04.07, 01:54
      W ramach tej ankety socjologicznej proponuję zastanowic sie nad slowami starej
      melancholijnej piosenki:

      Tam na poddaszy żył se stróż,
      Czy znacie wy życie stróża?
      Zamiatał ciągle stary kurz,
      No i pilnował podwórza.
      ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka