Gość: maja
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
10.04.07, 22:40
Witam!!!!
Jestem studentką socjologii, przygotowuję pracę licencjacką na temat autoagresji. Bardzo proszę osoby, które ten temat dotyczy o pomoc, a mianowicie o wypełnienie ankiety.
Tu jest link do pobrania ankiety:
[url= taki_jeden_ludz.fm.interia.pl/ankieta.doc ] Kliknij aby pobrać
ankietę [/url]
Z góry serdecznie dziękuję
Podaję też mojego maila i numer gg.
maja2277@wp.pl gg:9255244
Pozdrawiam!!!