Gość: po co Piłsudski ?!
IP: 88.156.63.*
13.06.07, 02:16
Dla rozwoju turystycznego Olsztyna dużo więcej zrobi obelisk upamiętniający
pobyt, nawet najkrótszy, Napoleona niż pomnik Piłsudskiego większy od
ratusza. Pomniki itp. upamiętniają pewne "zadrzenia" historyczne związane z
miejscem ich wzniesienia. Chyba, że chcemy dogonić tradycję ZSRR z
pomnikomanią bez względu na zdrowy rozsądek.