Dodaj do ulubionych

Wybory samorządowe

12.11.06, 19:29
Nie byłeś głosować? Idż wybierać swoich przedstawicieli.
Obserwuj wątek
    • mw66 Re: Wybory samorządowe 16.11.06, 15:45

      Aktualnosci - Wybory do rady miejskiej


      1. Dudaniec Tomasz Macie

      2. Wiśniewski Andrzej Janusz

      Kozłowski Grzegorz Wojciech
      Goszka Andrzej
      Dzimira Michał Paweł
      Modzelewski Tadeusz
      7. Rzeszutko Ewa Maria

      8. Romulewicz Irena

      Witkowski Tadeusz
      Machujski Stanisław
      Kordalski Ryszard
      Wrzosek Stefan Kazimierz
      Trzciński Mirosław
      Kacprzak Tadeusz Edward
      • mw66 Rada Powiatu 19.11.06, 10:15
        Nr listy Okręg nr Numer karty Dane kandydata Głosów ważnych oddanych na
        kandydata
        Nazwisko i imiona Wiek Liczba %
        4 1 1 Aurast Krzysztof Stanisław 49 413 6,07%

        17 4 2 Chmielewski Jerzy 58 625 13,39%

        19 2 1 Cieślak Wiesław Stanisław 60 505 10,13%

        19 4 5 Groblewski Krzysztof 47 400 8,57%

        7 3 2 Jackowski Sylwester Marian 41 219 3,53%

        19 1 1 Janicki Marian 48 309 4,54%

        5 1 8 Kaszubski Grzegorz 48 317 4,66%

        7 1 1 Kłosowski Piotr 52 138 2,03%

        17 3 1 Kubiński Władysław 59 424 6,83%

        7 2 1 Kuca Teresa 50 271 5,44%

        7 4 1 Makowski Jan 51 234 5,01%

        5 1 7 Ostrowski Witold 39 226 3,32%

        18 4 1 Plewka Jadwiga Barbara 58 225 4,82%

        6 3 1 Przyborski Jan Zygmunt 55 491 7,91%

        18 2 1 Raczyński Jan 65 379 7,6%

        19 3 1 Rutkowski Paweł 43 421 6,78%

        4 3 1 Siemianowski Piotr 39 380 6,12%

        18 1 1 Walentynowicz Jerzy Waldemar 58 241 3,54%

        17 2 8 Węglewski Krzysztof 49 226 4,53%


      • mw66 Rada Powiatu 19.11.06, 10:16

        Nr listy Okręg nr Numer karty Dane kandydata Głosów ważnych oddanych na
        kandydata
        Nazwisko i imiona Wiek Liczba %
        4 1 1 Aurast Krzysztof Stanisław 49 413 6,07%

        17 4 2 Chmielewski Jerzy 58 625 13,39%

        19 2 1 Cieślak Wiesław Stanisław 60 505 10,13%

        19 4 5 Groblewski Krzysztof 47 400 8,57%

        7 3 2 Jackowski Sylwester Marian 41 219 3,53%

        19 1 1 Janicki Marian 48 309 4,54%

        5 1 8 Kaszubski Grzegorz 48 317 4,66%

        7 1 1 Kłosowski Piotr 52 138 2,03%

        17 3 1 Kubiński Władysław 59 424 6,83%

        7 2 1 Kuca Teresa 50 271 5,44%

        7 4 1 Makowski Jan 51 234 5,01%

        5 1 7 Ostrowski Witold 39 226 3,32%

        18 4 1 Plewka Jadwiga Barbara 58 225 4,82%

        6 3 1 Przyborski Jan Zygmunt 55 491 7,91%

        18 2 1 Raczyński Jan 65 379 7,6%

        19 3 1 Rutkowski Paweł 43 421 6,78%

        4 3 1 Siemianowski Piotr 39 380 6,12%

        18 1 1 Walentynowicz Jerzy Waldemar 58 241 3,54%

        17 2 8 Węglewski Krzysztof 49 226 4,53%


Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka