pan_andrzej 04.08.07, 14:12 Mam pytanie do osob pracujacych w tej firmie. Jak wygladaja zarobki w zaleznosci od pelnionej funkcji i stazu pracy,czy jest mozliwosc awansu i rozwoju. Dzieki za odpowiedzi Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Woja Re: Indykpol IP: *.ols.vectranet.pl 04.08.07, 15:50 Rozwój to tak,z całą pewnością,szczególnie,jeśli chodzi o anatomię skrzydlatych,można też myć skrzynki po nich /podobno zapach?/,można też jeździć na rozklekotanych wózkach,jeśli już jesteś rozwinięty i masz uprawnienia.Znam to tylko z opowiadania a o awansach nie opowiadano.Może ktoś,kto tam pracuje dłuzej,zabierze głos i napisze więcej i cosz lepszego. Odpowiedz Link Zgłoś
ravendom Re: Indykpol 04.08.07, 19:40 Pracowałem tam kiedyś przez 3 tygodnie, w wakacje na umowe zlecenie przy produkcji szaszłyków. Wiem, ze kiedys zatrudniało sie tam przez biuro ROKA, teraz zatrudnia bezpośrednio Indykpol przez co zarobki wzrosły. Rozwój? Hmmm... zalezy na jakim stanowisku sie pracuje. Po technologii żywności może można tam sie rozwijać, ale trudno powiedzieć o rozwoju przy krojeniu, segregowaniu miesa lub uboju. Moge powiedzieć, ze praca do najlżejszych nie należy bo wilgotno i zimno. Pierwszy dzien i złapałem zapalenie gardła :) potem sie uodporniłem Odpowiedz Link Zgłoś