04.08.07, 14:12
Mam pytanie do osob pracujacych w tej firmie. Jak wygladaja zarobki w zaleznosci od pelnionej funkcji i stazu pracy,czy jest mozliwosc awansu i rozwoju. Dzieki za odpowiedzi
Obserwuj wątek
    • Gość: Woja Re: Indykpol IP: *.ols.vectranet.pl 04.08.07, 15:50
      Rozwój to tak,z całą pewnością,szczególnie,jeśli chodzi o anatomię
      skrzydlatych,można też myć skrzynki po nich /podobno zapach?/,można też jeździć
      na rozklekotanych wózkach,jeśli już jesteś rozwinięty i masz uprawnienia.Znam
      to tylko z opowiadania a o awansach nie opowiadano.Może ktoś,kto tam pracuje
      dłuzej,zabierze głos i napisze więcej i cosz lepszego.
    • ravendom Re: Indykpol 04.08.07, 19:40
      Pracowałem tam kiedyś przez 3 tygodnie, w wakacje na umowe zlecenie przy
      produkcji szaszłyków. Wiem, ze kiedys zatrudniało sie tam przez biuro ROKA,
      teraz zatrudnia bezpośrednio Indykpol przez co zarobki wzrosły. Rozwój? Hmmm...
      zalezy na jakim stanowisku sie pracuje. Po technologii żywności może można tam
      sie rozwijać, ale trudno powiedzieć o rozwoju przy krojeniu, segregowaniu miesa
      lub uboju. Moge powiedzieć, ze praca do najlżejszych nie należy bo wilgotno i
      zimno. Pierwszy dzien i złapałem zapalenie gardła :) potem sie uodporniłem
      • Gość: rago Re: Indykpol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.07, 12:32
        jest OK

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka