oso1 12.07.03, 00:12 I piękniejsza jest noc To właśnie dla Was Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mika_1 Re: Dobranoc v.4. 12.07.03, 03:49 Co jest, spiochy???? Ja jeszcze nie spie!!!! ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobranoc v.4. IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 12.07.03, 23:25 ach śpij , bo właśnie księzyc zasnął i za chwilę ja zgasnę dobranoc z soboty na niedzielę Odpowiedz Link Zgłoś
mika_1 Re: Dobranoc v.4. 13.07.03, 00:42 A Wy ciagle spicie!!! Skandal!!! Nie ma z kim pogadac;))) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobranoc v.4. 13.07.03, 00:54 nie wszyscy A Ty cwaniaczku jeden, którą masz godzinkę, co? My tu nosami orzemy ziemię ze zmęczenia, a Ty sobie baraszkujesz po internecie, pogodę zapewne masz świetną, chociaż i u nas się poprawiła. Uważaj na wągliki. Zrób sobie zdjęcie na jakimś pięknym tle i przyślij. No niestety padam a jutro z rana muszę wyjechać z Olsztyna więc idę spańku - pozdrawiam Trzymaj się Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: Dobranoc v.4. 13.07.03, 01:31 oso, nie znecaj sie nad mika. Wcale tak fajnie w tej Ameryce nie jest. Pozdrawiam Ciebie i tych co to mi takie sny czaruja. Wczoraj skrzyzowanie Olsztyna z Krakowem, dzisiaj impreza u Puffa Daddy'ego:)))) Co bedzie dzisiaj? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ed Re: Dobranoc v.4. IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 13.07.03, 01:48 Dzisiaj to najpierw będzie - Dzień dobry :) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: Dobranoc v.4. 13.07.03, 01:50 a co bedzie po dzien dobry? bo na mnie jeszcze dobranoc za jakies dwie godziny czeka:) Odpowiedz Link Zgłoś
mika_1 Re: Dobranoc v.4. 13.07.03, 02:38 Inka, ktora jest godzina, ze chcesz isc spac??? ja jeszcze mam tyle rzeczy do zrobienia!!! Az strach! Ulazilam sie jak nie wiem co! A z pogoda nie jest wcale tak rewelacyjnie. Ja mieszkam w gorach - dziwnie jest - raz leje, raz slonce, a wilgotnosc powietrza jest oszalamiajaca. tego sie nie da opisac. Niby nie tak goraco, a pot splywa jak nie wiem co!! tak wiec wcale ta Hameryka taka suuper nie jest - lepsza chyba ta kolo Olsztynka;))) Inka, nie sadzisz????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobranoc v.4. IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 13.07.03, 22:53 żegnam wieczorną zmianę, witam nocną i ranną dobrych i milych snów Odpowiedz Link Zgłoś
andulka7 Re: Dobranoc v.4. 13.07.03, 22:58 Papatki, to też pójdę, dwie godziny dziś w nocy spałam, cholerne sroki skrzeczały, ze sto ich było czy co, wrrr Odpowiedz Link Zgłoś
angela-rt Re: Dobranoc v.4. 13.07.03, 22:59 sama zostane???jeszcze nocnej zmiany nie ma,dziewczyny pracują czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
mika_1 Re: Dobranoc v.4. 14.07.03, 00:51 angela-rt napisała: > sama zostane???jeszcze nocnej zmiany nie ma,dziewczyny pracują czy co? Nocna zmiana chwilowo sie melduje:) Ale lece pograc w badmintona - zaraz sie ciemno zrobi i nic z tego nie wyjdzie... Pokaze sie pozniej, moze dolaczy Inka. :))) Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: Dobranoc v.4. 14.07.03, 00:56 mika_1 napisała: > Pokaze sie pozniej, moze dolaczy Inka. > :))) Inka juz dolacza:) Mika, teraz widzisz ze prawde mowilam z ta wilgotniscia. Niesamowite zjawisko. Pasc mozna. Zaczynam tesknic za rozgrzana plyta krakowskiego Rynku i ...piwkiem z Toba:) A w badmintona to ja jestem the best. Kiedys z moja przyjaciloka stworzylysmy taki duet, ze nikt nas w debla nie pokonal. Dream team, mowie Ci. Wiec kiedy pogramy? Odpowiedz Link Zgłoś
mika_1 Re: Dobranoc v.4. 14.07.03, 03:20 Inka, kurcze, tu jest taka piekna okolica, ze szok. Really!!!! Tego sie nie da opisac, to trzeba zobaczyc!!! Zebysmy sie tak zgraly i zebys dala rade tu dotrzec.... Miodzio!! dzisiaj gralam w badmintona - ale gra zostala przerwana z powodu dewastacji sprzetu! 4 rakietki diabli wzieli;))) jutro jade do miast kupic nowe:) Poza tym - zyje bardzo aktywnie - bilard, jutro nauka TENISA - Rita cos dla Ciebie:))) A ktoregos dnia jeszcze kregle:))) Do tego troche pracy:) podoba mi sie tu:) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobranoc v.4. 14.07.03, 09:44 No i patrzcie, śpioszki w postaci Inki i Miki wtulają się w poduszeczki (chyba, że w kogoś innego), przesunięcie czasu i wymiękają, no Rybki może teraz pogadamy? Co? ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobranoc v.4. IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 14.07.03, 22:54 króciuteńko - dobranoc pozdrówka dla Miki i Inki , nocnych marków Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: Dobranoc v.4. 15.07.03, 02:14 oso1 napisał: > No i patrzcie, śpioszki w postaci Inki i Miki wtulają się w poduszeczki (chyba, > > że w kogoś innego), przesunięcie czasu i wymiękają, no Rybki może teraz > pogadamy? Co? > ;-)) oso, to jest jawna prowokacja:) Mam sie w co (kogo? :)) wtulac i nie bede sie zrywac w srodku nocy. Potrzebuje snu (i wtulania). Ale rozmowa z Toba nie pogardze:) Rita - dzikuje. Ale co ze mnie za nocny marek jak mi sie o 10 oczka zamykaja. Nienawidze wstawac o 6:/ Odpowiedz Link Zgłoś
mika_1 Re: Dobranoc v.4. 15.07.03, 05:50 Rita -dzieki za pozdrowki;))) Ja tez jestem nocny marek - co widac - oso prowokatorze!!!! Wtulam sie w wiewiorki i chipmanki - nie jest zle:))) Ja sie jeszcze nie zaaklimatyzowalam do konca - chodze spac kolo polnocy, a budze sie o 4 rano i koniec spania!! Niefajnie...No, zaraz to bede mogla z Pioterem alblo Zbyszkiem pogadac:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobranoc v.4. IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 15.07.03, 22:46 dziś króciutko powiem dobranoc - musze lecieć trzymajcie się dziewczyny Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: Dobranoc v.4. 16.07.03, 15:46 Szok, konsternacja i poruszenie. Dzien dobry! oso, moze teraz porozmawiamy:) Odpowiedz Link Zgłoś
mika_1 Re: Dobranoc v.4. 16.07.03, 19:08 Co jest spiochy?? oso, przygipsowali cie do podlogi, ze nie chcesz sie odzywac??? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobranoc v.4. 16.07.03, 19:22 Tak naprawdę to miałem malować pokój, ale coż to się nie robi z okazji lenistwa ;) Pomyślałem - nóżka i spoko, od tego są malarze, od samochodów mechanicy, ao bułek piekarze, od latania latawce, od picia piwa - my. Więc znalazłem wymówkę. Postaram się dotrzymać Wam towarzystwa, lecz niestety z doskoku, ponieważ majstrzy malują (5 zł od metra kwadratowego), należy więc czasami na nich spojrzeć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobranoc v.4. IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 16.07.03, 23:12 pozdrawiam wszystkich i na mnie pora dobranoc tym co idą spać i dzień dobry tym, którzy budzą sie do życia Odpowiedz Link Zgłoś
andulka7 Re: Dobranoc v.4. 16.07.03, 23:46 Nikt nie chce gadać w tak ciepła letnią noc? Trudno, dobranoc wszystkim:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobranoc v.4. IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 23:11 Noc zapada, cisza nastaje Płynąca ciemność sen już nadaje Zgaś monitor, by sen był spokojny A poranek przywita cię upojny ! Dobranoc to był wiersz dla oso1 Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobranoc v.4. 18.07.03, 00:18 Dzięki Rita Upojnie spojrzę dzisiaj w sen oddając się zaklęciom Orfeusza chociaż nie jestem już strong men To jednak widok kobiet mnie wciąż rusza co widok kobiet a co sen co to właściwie ma wspólnego sięgnę do pamięci w miarę mocnej - marzę o babie wielkanocnej Dobrej nocki Odpowiedz Link Zgłoś
mika_1 Re: Dobranoc v.4. 18.07.03, 03:00 Oso, spichu, co jest???? Ja dopiero ide pobiegac, a Ty co??? Ten gips Cie tak wykonczyl??????????? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobranoc v.4. IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 18.07.03, 23:19 Noc ciemna idzie, cisza nastaje Wyłącz komputer kochanie Co czynię - dodaję ;-) Dobranoc Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobranoc v.4. 18.07.03, 23:21 Jakie dobranoc, o 4.00 przyjeżdżają moje Budrysy z Czech (przywiozą piwko) - za Wasze zdrowie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sola Re: Dobranoc v.4. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.03, 00:10 Dobrej nocki ! Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobranoc v.4. 19.07.03, 00:12 Dobrej Nocki, chociaż zapewne zaraz kobitki z USA się odezwą i znowu nie będą miały z kim pogadać. Poczekaj Sola, to spytasz jak tam świstaki nieboraki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sola Re: Dobranoc v.4. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.03, 00:13 Ciekawa jestem jaka jest różnica w czasie? 6-8h ? Chwilkę jeszcze posiedzę. Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobranoc v.4. 19.07.03, 00:22 no to job jewo mat - to znaczy film Jak nie znikła Sola, to ma parę pytań Odpowiedz jej rzetelnie to postawię piwo Hello - idę spańku, bo muszę wstać za 3 godzinki Pozdrowionka Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: Dobranoc v.4. 19.07.03, 00:26 U mnie godzina dokladnie po drugiej stronie zegarka:) 18.30 dochodzi. Jeszcze jakies pytania? Dobranoc oso, zebys miast wykrakac teraz sobie czegos nie wysnil:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sola Re: Dobranoc v.4. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.03, 00:26 Witam Inkę. Niestety muszę już kończyć. Dla mnie zrobiło się późno. Pozdrawiam i zapewniam, że będę pytała co słychac za oceanem :) Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: Dobranoc v.4. 19.07.03, 00:27 A bardzo chetnie zadziergne nowa znajomosc:) Dobranoc:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sola Re: Dobranoc v.4. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.03, 00:28 Dobranoc. Jeszcze pytanko - która jest teraz u Ciebie godzinka? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobranoc v.4. IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 19.07.03, 23:14 inka, ale trafiłaś na balangę pełni ksiezyca w Olsztynie ;-) Pełnia ksieżyca w Olsztynie z erotycznych postów słynie dobranoc mówię wszystkim moim forumowiczom bliskim Odpowiedz Link Zgłoś
mika_1 Re: Dobranoc v.4. 20.07.03, 00:49 Roznica w czasie jest 6 godzin. Jak to kiedys Inka zauwazyla - akurat po drugiej stronie zegarka:))) JA jeszcze pracuje, spiochy;))) Pozdrawiam slonecznie:))) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobranoc v.4. 20.07.03, 02:28 Jakie śpiochy, dopiero za chwilę. Dobrej nocki Pa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobranoc v.4. IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 21.07.03, 00:04 Nie ..... Trzeba zasnąć ! posunę sobie poduszeczkę i przywrę do niej główeczkę fantazyjnych snów troszeczkę i stworzę sobie bajeczkę Dobranoc wszystkim Amerykankom - dzień dobry, ciesze sie , że jesteście w formie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobranoc v.4. IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 21.07.03, 23:09 Zasnąć dokończyć siebie chcę Usypiać spokojnie Miarowo Zakończyć na dnie Cichym dnie Nijakim Bez pytań Odpowiedzi Ze sobą Bóg wie jaką Ze światem Sobie dobrym Tak zasnąć Przyznacie całkiem spokojna dobranocka, czego wam życzę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ww Re: Dobranoc v.4. IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 21.07.03, 23:14 No, no:)) To Pani, Pani Zosiu?:P Jeśli tak, to gratuluję:) Odpowiedz Link Zgłoś
mika_1 Re: Dobranoc v.4. 22.07.03, 01:18 Hej, spiochy:)) Kto powita nocna zmiane??? Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobranoc v.4. 22.07.03, 01:50 Witaj Nocna Zmiano - to życie Twe Jak tam Mika a kowboja i indianina to Ty już widziałaś? Ja jak pojechałem kiedyś do byłego ZSRR to chciałem zobaczyć białe niedźwiedzie. Po trzech dniach to widziałem białe myszki, ale to dlatego że byłem w młynie Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: Dobranoc v.4. 22.07.03, 01:55 czesc oso, a jak Twoje zycie, ze nie spisz??? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mika_1 Re: Dobranoc v.4. 22.07.03, 02:35 Oso, wczoraj widzialam niedzwiedzia! Takiego prawdziwego normalnego niedzwiedzia. Przechadzal sie srodkiem potoku w srodku miasta!! Zatkalo mnie! Odpowiedz Link Zgłoś
andulka7 Re: Dobranoc v.4. 22.07.03, 22:32 Dzisiaj żegnam się pierwsza. Mam za sobą ciężki czas, pora odpocząć :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobranoc v.4. IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 22.07.03, 22:59 Szybko oczka sobie zmróż I piżamkę sobie włóz Szczoteczka, pasta kosmetyka i basta ! Dobranoc Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: Dobranoc v.4. 23.07.03, 00:34 Nocna zmiana sie melduje:) Sluchajcie, ma tam kto jakis sennik? Bo mnie sie dzisiaj snilo, ze mi jedna malarka malowala portret i nie wiem co to znaczy. Fakt, ze w snie obok siedzial Grzegorz Turanu i umawaial sie ze mna na kabareton do "Rotundy" jest chyba bez znaczenia? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: Dobranoc v.4. 23.07.03, 21:58 Czy Olsztyn juz sie szykuje do lozeczka? :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobranoc v.4. IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 23.07.03, 22:23 oczywiście upał + praca = dobre wyspanie do potęgi życiowej Gorące lato i w głowie siano Biały latawiec i białe wino jezioro w szklance do snu kołysze a noc zabiera czułe senne dusze Radość o poranku zalewa ich ciała Poranna rosa też by coś chciała dobranoc Odpowiedz Link Zgłoś
mika_1 Re: Dobranoc v.4. 24.07.03, 05:02 I jak tam brzask w Olsztynie??? Piekny pewnie..... :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobranoc v.4. IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 24.07.03, 23:13 Kojące oczy do snu sie zamykają Senne tchnienia ciepła przypływają Senny uśmiech zostawiam na forum By w czasie burzy nie trafił w was piorun Odpowiedz Link Zgłoś
andulka7 Re: Dobranoc v.4. 25.07.03, 00:05 Przyszłam właśnie pogadać a tu wszyscy już śpią. Cóż, to dobranoc :) Odpowiedz Link Zgłoś
mika_1 Re: Dobranoc v.4. 25.07.03, 02:00 Hej, dalej spicie???? Pobudka!! Gdzie jest nocna zmiana??? Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: Dobranoc v.4. 25.07.03, 02:17 Ja jestem i sobie samiutenka pobuszuje na forum. A Wy sobie smacznie chrapcie:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobranoc v.4. IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 25.07.03, 23:19 Witam samotne nocne zmiany i życze dobrej nocy Ciepło ciepłem słońce słońcem to zaczyna być nużące noc nocką gwiazdy gwiazdami księżyc księżycem a ja tu siedzę i piszę i ledwo dyszę miłych snów wszystkim życzę prosze o następną zmianę , może nie zaśpi ;-))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobranoc v.4. IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 26.07.03, 23:00 Ogłaszam ciszę nocną dla forum Olsztyn - Olsztyn śpi ! Każdy podróżnik marzy o własnym łózku - ja go mam i jestem szczęśliwa ! Prawda Inka i Mika - marzycie o własnym łózku ? Dobranoc i milych snów zyczę ! Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: Dobranoc v.4. 26.07.03, 23:03 eee, ja to chyba jestem typ wloczegi, bo za wlasnym lozkiem nie tesknie, a jak by sie dobrze nad tym zastanowic, to ja swojego lozka po prostu nie mam:( Dlaczego cisza nocna? Specjalnie wczesniej jestem przed kompem!! POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mika_1 Re: Dobranoc v.4. 27.07.03, 05:42 Hej, spiochy, co jest????? Pobudka. Nocna zmiana bardzo opuszczona;) A mnie tam lozeczko, ktore tutaj mam bardzo odpowiada:) Duuuze, wygodne - dobrze mi sie spi:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobranoc v.4. IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 27.07.03, 23:13 dziś prosto i skromnie dobranoc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobranoc v.4. IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 28.07.03, 23:08 dziewczynki, dziś inaczej was ululam ;-) Dzień Dobry kołderko ! Dzień Dobry poduszeczko ! Dzień Dobry piżameczko ! Dzień Dobry misiaczku ! Dzień Dobry nocna zmiano ! Jest 23.00 Dobranoc Można prosić byście sie cicho zachowywały, bez krzyków ;-)))))) Możecie mi nawet coś cicho zaspiewać do snu ;-)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: Dobranoc v.4. 29.07.03, 00:42 Ales Ty pomyslowa:) Wszystko sie zgadza, tylko misia brakuje... No coz, trza sie rozejrzec za jakims substytutem:))) W miom przypadku to dwie Twoje proby sie wykluczaja. Moj "spiew" raczej przypomina "krzyki". Bozia mi dala rozliczne talenta, ale nie glos. Ale przypominam sobie ostatnio taki widok - jeden moj znajomy starszy pan spiewal swojej czteromiesiecznej wnusi "Ach, spij kochanie". Chcialabym zeby cos takiego Was kiedys ululalo:P Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobranoc v.4. 29.07.03, 01:40 Witam po krótkiej niebytności. Jeżeli chodzi o pioseneczkę na dobranoc, to kiedyś Dziadziuś mi śpiewał: Ach śpij bo właśnie jak Ci przywalę urwisie, to za chwilę zaśniesz. Chcąc nie chcąc, wolałem zasnąć niż dostać po uchu. Odpowiedz Link Zgłoś
mika_1 Re: Dobranoc v.4. 29.07.03, 05:16 Hej, spioszki, pobudka:))) Nowy dzien trzeba zaczac!!! Z usmiechem:)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: Dobranoc v.4. 29.07.03, 21:01 oso, usmialam sie z ta piosenka, naprawde:) Moj dziadek mial inne metody wychowawcze. Nazywalo sie to "meki indianskie" i polegalo na zagilgotaniu mnie do lez:) Jeszcze za wczesnie na dobranoc, porozmawiamy przed snem? :))) Odpowiedz Link Zgłoś
angela-rt Re: Dobranoc v.4. 29.07.03, 21:56 ja chyba dzisiaj odpadam-weny brak,moze wczesnie,ale lozko wzywa:)Dobranoc nocnym markom,ja dzisiaj w 2 lidze Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: Dobranoc v.4. 29.07.03, 22:46 a ja sie chyba do kina wybiore:) to juz trzecia liga hihi:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobranoc v.4. IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 29.07.03, 22:53 a ja do snu odsuwam od siebie wszystkie mysli , by prędko i spokojnie zapodziać sie w sen Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobranoc v.4. 30.07.03, 01:37 A skowroneczków zza oceanu ni widu, ni słychu. NIc to pozdrawim i udaję się do łózia, by odpoczęła nózia. Odpowiedz Link Zgłoś
mika_1 Re: Dobranoc v.4. 30.07.03, 05:29 Inka, niezly zawodnik z Ciebie, bez wzgledu na lige... A ja sie chyba w czwartek wybiore na paintball. Mam tez w planach wycieczke do Woodstock... A co! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobranoc v.4. IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 30.07.03, 23:17 Pora na spanko! Odezwij się kolysanko ! Rzuć problemy daleko Niech wyplyną jak mleko dobranoc , niech was pchełki nie zepchną z siennika;-) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobranoc v.4. 31.07.03, 01:32 dobranocka A teraz śnią się Wam piękne sny, no ciekawe co?? I niech chociaż w snach spełnią się Wasze życzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobranoc v.4. IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 31.07.03, 23:09 nie powiem, bo się nie sprawdzą ;-))))) Dziś wyjątkowy śpiący Olsztyn Nocko, nocko - utul moją duszę Do snu miłego Olsztyn zmuszę Mika, Inka, oso Nocną zmianę tworzą Pełnia księzyca niech im swieci I życie nocne niech im się kleci Odpowiedz Link Zgłoś
andulka7 Re: Dobranoc v.4. 31.07.03, 23:35 Znowu nie ma chętnych do gadania. Spać mi sie nie chcce ale nie dajecie wyboru... Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: Dobranoc v.4. 01.08.03, 00:38 andulka, ja o tej porze wracam z pracy... dobranoc:) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobranoc v.4. 01.08.03, 00:47 No i czwarta setka zamknięta (jeszcze jedna i półlitra). To już 400 razy mówiliśmy sobie dobranoc. Zamykam i otwieram v.5. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 123456789123 Re: Dobranoc v.4. IP: *.skane.se 10.09.03, 06:08 oso1 napisał: > I piękniejsza jest noc > To właśnie dla Was Odpowiedz Link Zgłoś