Dodaj do ulubionych

VIP -kim jest dla mnie VIP

IP: *.ols.vectranet.pl 12.09.08, 11:45
Dla mnie VIPEM w Olsztynie jest kasjerka albo pani z kosku lub pan
listonosz lub pani z miotłą na osiedlu bo to są ludzie których praca
się opłaca nie to co urzędów.
Obserwuj wątek
    • Gość: skromny Re: VIP -kim jest dla mnie VIP IP: *.olsztyn.mm.pl 12.09.08, 11:54
      Masz rację ogórasie, jest to kwestia definicji. Z angielskiego znaczy to
      dokładnie: Bardzo Ważna Osoba. U mnie w domu taką Osobą jest Pani dla której ja
      jestem mężem.
      • yadol Re: VIP -kim jest dla mnie VIP 12.09.08, 12:26
        ja mam jeszcze ważniejszą - teściowa się nazywa
        • Gość: skromny Re: VIP -kim jest dla mnie VIP IP: *.olsztyn.mm.pl 12.09.08, 12:48
          Czekasz na gratulacje, czy wyrazy współczucia?
    • mobydickzolsztyna Re: VIP -kim jest dla mnie VIP 12.09.08, 13:41
      Wątpliwości rozwiewa "Chwila Prawdy".

      Np gdy pszczoła ugryzie w paluszek i znienacka spuchnie buzia, a krtań przecie
      tak bliziutko!!!.
      Gdy kroplówki, gdy nocleg w szpitalu, gdy palpitacje i ogólna bezsenność.

      Gdy w panice wirują i Namilejsza i Teściowa i ja i wszelkie inne przyległości.
      I okazuje się wtedy, że VIP-em jest ...
      No Kto?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka