Gość: ogóras IP: *.ols.vectranet.pl 12.09.08, 11:45 Dla mnie VIPEM w Olsztynie jest kasjerka albo pani z kosku lub pan listonosz lub pani z miotłą na osiedlu bo to są ludzie których praca się opłaca nie to co urzędów. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: skromny Re: VIP -kim jest dla mnie VIP IP: *.olsztyn.mm.pl 12.09.08, 11:54 Masz rację ogórasie, jest to kwestia definicji. Z angielskiego znaczy to dokładnie: Bardzo Ważna Osoba. U mnie w domu taką Osobą jest Pani dla której ja jestem mężem. Odpowiedz Link Zgłoś
yadol Re: VIP -kim jest dla mnie VIP 12.09.08, 12:26 ja mam jeszcze ważniejszą - teściowa się nazywa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skromny Re: VIP -kim jest dla mnie VIP IP: *.olsztyn.mm.pl 12.09.08, 12:48 Czekasz na gratulacje, czy wyrazy współczucia? Odpowiedz Link Zgłoś
mobydickzolsztyna Re: VIP -kim jest dla mnie VIP 12.09.08, 13:41 Wątpliwości rozwiewa "Chwila Prawdy". Np gdy pszczoła ugryzie w paluszek i znienacka spuchnie buzia, a krtań przecie tak bliziutko!!!. Gdy kroplówki, gdy nocleg w szpitalu, gdy palpitacje i ogólna bezsenność. Gdy w panice wirują i Namilejsza i Teściowa i ja i wszelkie inne przyległości. I okazuje się wtedy, że VIP-em jest ... No Kto? Odpowiedz Link Zgłoś