Gość: wojcekr
IP: *.olsztyn.mm.pl
26.07.09, 13:16
ciekaw jestem kto go narysował
wygląda jak reklama myjni samochodowej lub tanich parówek
brak jakichkolwiek oznak artyzmu czy paraartyzmu.........
a mogło być całkiem nieżle........
bardzo mi przykro
zgroza