Dodaj do ulubionych

uśmiechnięty Kopernik

IP: *.olsztyn.mm.pl 26.07.09, 13:16
ciekaw jestem kto go narysował
wygląda jak reklama myjni samochodowej lub tanich parówek
brak jakichkolwiek oznak artyzmu czy paraartyzmu.........
a mogło być całkiem nieżle........

bardzo mi przykro
zgroza
Obserwuj wątek
    • Gość: wojcek Re: uśmiechnięty Kopernik IP: *.olsztyn.mm.pl 26.07.09, 15:19
      widze że nikt nie potrafi ocenić
      wszyscy gadają tylko o stołkach..........
    • Gość: ewa Re: uśmiechnięty Kopernik IP: *.netrar.pl 10.12.09, 21:22

      a przypadkiem nie tenb od plafonu?
    • Gość: ak Re: uśmiechnięty Kopernik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.09, 19:48
      www.youtube.com/watch?v=J_Tt5ViPQEw

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka