Gość: Agnieszka
IP: *.sgh.waw.pl / *.sgh.waw.pl
15.11.04, 09:43
Uważam, że autor artykułu ma w 100% rację, trudno dziś znaleźć prawdziwego
wrażliwego, inteligentnego faceta. Naprawdę, ubolewam nad tym. Większość jest
pusta, zamknięta w sbie i nieszczera. Nie potrafi z nami rozmawiać. Poza tym
myślę, że jest dziś w nich o wiele za dużo agresji, spowodowanej chyba tylko
i wyłącznie stresem środowiskowym. Nie wiem co możemy zrobić, aby to zmienić.
Chyba tylko nagłaśniając ten temat można na to wpłynąć.
Agnieszka