IP: *.ztpnet.pl 29.04.06, 09:10
zależy mi na tym aby ludzie byli bardziej mili i życzliwi dla siebie ,ale w
ddzisiejszych czasach większość widzi tylko czubek własnego nosa, nawet
zwykły uśmiech czy zwykłe dzień dobry osobie obcej nierżadko wiwołuje kpiący
uśmieszek
zaganiani ludzie nie myślą o innych na co dzień chociaż przy większych
akcjach takich jak Orkiestra okazuje się że mamy serce, gdyby tak na co
dzień.........
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka