Gość: aseret
IP: *.ztpnet.pl
29.04.06, 09:10
zależy mi na tym aby ludzie byli bardziej mili i życzliwi dla siebie ,ale w
ddzisiejszych czasach większość widzi tylko czubek własnego nosa, nawet
zwykły uśmiech czy zwykłe dzień dobry osobie obcej nierżadko wiwołuje kpiący
uśmieszek
zaganiani ludzie nie myślą o innych na co dzień chociaż przy większych
akcjach takich jak Orkiestra okazuje się że mamy serce, gdyby tak na co
dzień.........