Dodaj do ulubionych

Allegro zawita do Opola

15.09.09, 13:00
W najbliższą niedzielę, 20 września, do Opola zawita Truck Allegro.

To mobilne centrum edukacyjne zaparkuje na Rynku Głównym a jego załoga od
godziny 12.00 do 17.00 zaprasza was do udziału w licznych konkursach i
aukcjach. Doradzi też jak bezpiecznie kupować i sprzedawać w Internecie oraz
jak korzystać z Allegro.

Na miejscu odbędą się także warsztaty, w czasie których można dowiedzieć się
jak najlepiej fotografować przedmioty przeznaczone na aukcje oraz jak można je
ciekawie zaprezentować.

Ważnym punktem wizyty załogi Truck Allegro będzie specjalna aukcja „na żywo”,
z której dochód zasili fundusz pomocy przy usuwaniu szkód po huraganie w Legnicy.
Obserwuj wątek
    • Gość: ? Re: Allegro zawita do Opola IP: *.punkt.pl 15.09.09, 16:20
      zasadnicze pytanie: tylko po co?
      • grubyfacio Re: Allegro zawita do Opola 15.09.09, 17:20
        Prywatnej,dobrze prosperującej firmy,nie stać na przyzwoite i
        uczciwe sposoby reklamowania się?Wstyd!
        • allemiasto Re: Allegro zawita do Opola 16.09.09, 13:26
          Wizyta Truck Allegro to część akcji alleMIASTO 2009 obejmującej 17 polskich
          miast o liczbie mieszkańców od 90 do 130 tysięcy.

          W rywalizacji, zaplanowanej na wrzesień i październik, wygra to miasto, którego
          mieszkańcy i firmy najwięcej zaoszczędzą kupując towary i usługi z Allegro.

          Miasta rywalizują o Wielki Koncert Sylwestrowy, na którym na żywo wystąpią
          między innymi Kayah, Maria Sadowska i DJ Hugo oraz zespoły Sofa i Mosquitoo.
          • jureek Re: dalej bezczelnie spamują 16.09.09, 13:37
            co za dziadostwo
            Jura
            • grubyfacio Re: dalej bezczelnie spamują 16.09.09, 14:33
              Zgadzam się z panem Jura.Jak na Allegro,to dziadostwo.Mogli się
              lepiej postarać z reklamą i wykonawcami.Bieda i amatorszczyzna.
              • Gość: crejzy_zbynek Re: dalej bezczelnie spamują IP: 62.29.253.* 16.09.09, 16:55
                Gratulacje - to że Agorze nie udało się przejąć allegro to odrazu trzeba
                zmieszać z błotem, jeszcze biskupów i PiS dopiszczie do tego spisku
                • jureek Re: dalej bezczelnie spamują 16.09.09, 17:22
                  Gość portalu: crejzy_zbynek napisał(a):

                  > Gratulacje - to że Agorze nie udało się przejąć allegro to odrazu trzeba
                  > zmieszać z błotem, jeszcze biskupów i PiS dopiszczie do tego spisku

                  To Ty chyba jakieś spiski węszysz wszędzie. Ja nawet nie wiedziałem, że agora
                  próbowała przejąć allegro. Po prostu nie lubię spamu, a czymże jak nie spamem
                  jest zamieszczanie reklam na forach. Z agorą mam tyle samo wspólnego co i Ty -
                  czyli to, że piszę na jej portalu.
                  Jura
                  • gregola Prymitywne wpisy inteligentnych 16.09.09, 18:06
                    Przecież :
                    " Ważnym punktem wizyty załogi Truck Allegro będzie specjalna
                    aukcja „na żywo”, z której dochód zasili fundusz pomocy przy
                    usuwaniu szkód po huraganie w Legnicy. "

                    Kazda akcja pomocy jest cenna
                    • allemiasto Re: Prymitywne wpisy inteligentnych 17.09.09, 01:45
                      Drodzy forumowicze nie ma sensu się kłócić.

                      Chcemy jedynie zakomunikować konkurst oraz wizytę edukacyjnego
                      Trucka w Opolu.

                      Jest to świetna zabawa, może nie tylko kupić coś dla każdego
                      ciekawego w internecie, czy także pomóc własnemu miastu, w końcu
                      można nawet zgarnąć 30 tyś dla SIEBIE. Zwycięskie miasto dostanie za
                      darmo koncert sylwestrowy.

                      Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy

                      pozdrowienia



                      • Gość: ads Re: Prymitywne wpisy inteligentnych IP: *.punkt.pl 17.09.09, 06:12
                        alllllle spam
                        • allemiasto Re: Prymitywne wpisy inteligentnych 20.10.09, 14:53
                          Sylwester jeszcze jest w zasięgu ręki! Zajmujemy aktualnie 6 miejsce za
                          Tarnowem, Tychami, Zieloną Górą, Słupskiem i Koszalinem!! Udało nam się
                          zaoszczędzić ponad 460 tysięcy złotych!

    • allemiasto Re: Allegro zawita do Opola 26.10.09, 15:36
      Na pięć dni przed zakończeniem konkursu alleMIASTO mieszkańcy uczestniczących w
      nim miast zaoszczędzili już ponad osiem milionów złotych.

      Najwięcej pieniędzy zostało w kieszeniach koszalinian. Od kilku dni toczy się
      zażarta rywalizacja o drugie i trzecie miejsce między mieszkańcami Zielonej
      Góry, Słupska, Tychów i Opola! Narazie zajmujemy 6 miejsce - ale wiele się
      jeszcze może zmienić.

      Miejsca, które zajmują te miasta zmieniają się z godziny na godzinę. Wszystko
      wskazuje na to, że czeka nas bardzo emocjonujący finisz, a mieszkańcy Koszalina
      nie mogą być wcale pewni swojego zwycięstwa.

      • Gość: ! Re: Allegro zawita do Opola IP: 77.223.227.* 26.10.09, 15:58
        Usuncie ten wątek!Przecież forum to nie miejsce na reklamę
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka