Gość: wirującywlewo
IP: *.chello.pl
09.05.10, 18:56
To nie szkodzi! Pod światłym przywództwem ptasiego prezesa juz wkrótce
dojedziemy do III ligi (jeżeli ją dla nas specjalnie utworzą). Wodzu prowadź i
nawet nie myśl o tym żeby dać kibicom i zawodnikom odpocząć od twojej wielce
zasłużonej osoby. Tylko ryba psuje się od głowy.