Dodaj do ulubionych

Kolejarz Opole przegrał z Rawiczem 44:46

IP: *.chello.pl 09.05.10, 18:56
To nie szkodzi! Pod światłym przywództwem ptasiego prezesa juz wkrótce
dojedziemy do III ligi (jeżeli ją dla nas specjalnie utworzą). Wodzu prowadź i
nawet nie myśl o tym żeby dać kibicom i zawodnikom odpocząć od twojej wielce
zasłużonej osoby. Tylko ryba psuje się od głowy.
Obserwuj wątek
    • Gość: ptica Kolejarz Opole przegrał z Rawiczem 44:46 IP: *.chello.pl 09.05.10, 19:06
      Oczywiście nie wyobrażam sobie innego wyniku niż nasza wygrana. Jednak musi
      być ona na tyle wysoka, aby w rewanżu mieć szansę na punkt bonusowy -
      podkreśla Jerzy Drozd, prezes Kolejarza.
      Albo prezes ptica na żużlu kompletnie się nie zna, albo daje się robić w
      bambuko przez zawodników i trenera. Jedna i druga sytuacja dyskwalifikuje go
      jako prezesa. Kończ waść, wstydu oszczędź! i nie piernicz, że nie chcem ale
      muszem.
      • Gość: seski nigdy nie spadnie! Kolejarz nigdy nie spadnie! IP: *.ethnet.com.pl 10.05.10, 00:29
        szkoda ze Slask Swietochlowice i Victoria Machowa juz nie jezdza. -K-
        moglby powalczyc o przedostanie miejsce, a tak....
    • Gość: gośc Kolejarz Opole przegrał z Rawiczem 44:46 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.10, 19:32
      Panie Prezesie
      daj pan spokój wszystkim ludziom i władzy nie nadajesz się do prowadzenia
      takiej słabej sekcji.
      A żużlu w Opolu na poziomie już nie będzie.
      Najlepiej pieniądze przeznaczyć na młodzież w innej dyscyplinie.
      A niech "władza" wyjaśni dlaczego daje pieniądze dla młodzieży a żadnej w
      zespole nie ma. Sprawdźcie w konkursach Urzędu Marszałkowskiego,
    • Gość: Żanuada tekst!!!!! Kolejarz Opole przegrał z Rawiczem 44:46 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.10, 22:54
      "wczoraj na torze w Opolu dominowali od pierwszego wyścigu" - ciekawe, że mecz
      się odbyłw sobotę, bo czytam tekst w niedzielę - żenuada wyborcza!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: Osama Zaorać IP: 195.205.193.* 10.05.10, 07:33
      Już dawno temu pisałem żeby Pan Drozd zrezygnował z funkcji prezesa,a stadion
      przy wschodniej zaorać i zrobić boiska treningowe!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka