Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 08.08.11, 21:16 a do Maski i Laboratorium też pójdą? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mm Re: Jak opolskie firmy oszukują fiskusa IP: *.dynamic.chello.pl 09.08.11, 06:55 min 138 max 2 tys. , nie wiem po co ustala się takie chore widełki - później mamy akcje typu pani z kiosku . co dostaje mandat 120x krotności tego czego nie nabiła ... Najłatwiej uderzyć w małych, duże firmy gdzie robi się przewały na setki tysięcy są chronione przez pracowników o większej wiedzy niż mają sami urzędnicy. Więc żadnemu nie chce się z nimi babrać. Odpowiedz Link Zgłoś
grubyfacio Jak opolskie firmy oszukują fiskusa 09.08.11, 08:16 A może by tak UKS przyjżał się funkcjonariuszom największego kościoła w Polsce?Za swoje usługi nie odprowadzają podatku.Cennika też nie mają wywieszonego.Kontrolerzy boją się ekskomuniki,czy piekła?A może boją się ,że zostaną pochowani w nie poświęconej ziemi? Chore państwo.Chory system.Łupienie biedaków narodowym sportem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Do grubyfacio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.11, 19:22 Jak widzę zrobiłeś się bracie cienkim faciem skoro twierdzisz ,że kościół nie odprowadza podatków.Czytając niejednokrotnie Twoje opinie na forum sądziłem ,że posiadasz lepszy gatunek oleju w swojej makowce a tu taki klops.Popracuj nad sobą by znowu pisać grubyfacio.Na razie żegnaj cieniasiefacio! Odpowiedz Link Zgłoś
grubyfacio Re: Do grubyfacio 09.08.11, 21:45 Gość portalu: gość napisał(a): > Jak widzę zrobiłeś się bracie cienkim faciem skoro twierdzisz ,że kościół nie o > dprowadza podatków.Czytając niejednokrotnie Twoje opinie na forum sądziłem ,że > posiadasz lepszy gatunek oleju w swojej makowce a tu taki klops.Popracuj nad so > bą by znowu pisać grubyfacio.Na razie żegnaj cieniasiefacio! Chodzi mi o usługi (śluby,pogrzeby,chrzciny) Księża biorą pieniądze do ręki ! Nieopodatkowane ! To szara strefa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: syn farorza Re: Do grubyfacio IP: *.dynamic.chello.pl 09.08.11, 22:47 Grubyfacio pójdzie do piekła Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mobber Re: Do grubyfacio IP: *.dynamic.chello.pl 11.09.11, 10:25 a tam pójdzie............................... on tam jest iz piekła pisze napewno Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek? Re: Jak opolskie firmy oszukują fiskusa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.11, 00:17 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Jak opolskie firmy oszukują fiskusa IP: *.play-internet.pl 09.08.11, 10:44 Jak dałem paragon urzędniczce to zaraz znalazła inny powód że by dowalić mandat. Mam na kasie fiskalnej wpisany numer daje paragony ale i tak mandat dostałem. Tak zwana nadinterpretacja przepisów i nie pogadasz. Można używać nazw własnych ale według tej pani nie i mandat dała. Jak już gdzieś wejdą to mandat wlepią. Odpowiedz Link Zgłoś
grubyfacio Re: Jak opolskie firmy oszukują fiskusa 11.09.11, 11:47 Najpierw niech rząd przestanie oszukiwać podatników i dopiero wtedy,niech wymaga uczciwości. RYBA PSUJE SIĘ OD GŁOWY Odpowiedz Link Zgłoś