Dodaj do ulubionych

Antykoncepcja dla facetów

IP: *.dynamic.chello.pl 30.01.13, 19:13
Wazektomia – co o tym myślicie?
Trzeba wejść na stronę

www.facebook.com/Wazektomia
Tam po prawej stronie pod tytułem „Brylantów nie ucinam” znaleźć link. Otwiera się plik PDF. Od razu go nie podam ponieważ wyskakuje błąd.
Obserwuj wątek
    • Gość: lalecznik Re: Antykoncepcja dla facetów IP: *.dynamic.chello.pl 31.01.13, 19:18
      To jest całkiem niezłe dla tych którzy mają już dzieci, nie chcą mieć więcej, a z seksu chcą czerpać same przyjemności.
      Po pierwsze to facet przejmuje odpowiedzialność za antykoncepcję. Kobieta nie musi stosować pigułek. Jest to jednak dla niej w jakimś stopniu szkodliwe. Nie każda może stosować. Przykładowo, przy stanach zapalnych żył i żylakach. A to częste u kobiet, które już któryś raz z rzędu obchodzą osiemnaste urodziny. Trzeba polegać na sumienności stosowania. Wkładka domaciczna też ma wady. Może wypaść, może być ciąża poza maciczna. Dochodzą względy moralne, ponieważ zarodek jest. Prezerwatywy są dobre dla studentów na przygodną miłość, a nie dla par z solidnym stażem.
    • Gość: wesely Re: Antykoncepcja dla facetów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.13, 10:42
      A ja śpiewam za Foggiem: "ja mam to już za sobą" i nareszcie oddycham swobodną piersią.. mówie wam nie uwierzycie jak natura w procesie ewolucji doskonale skonstruowała faceta...przychodzi moment, że nawet do głowy wam nie przyjdzie, by myśleć o brylantach w akcji.. Co najwyżej usmiechniecie się słysząc stary dowcip z brodą: jaki jest przedwojenny sklad czeskiej dwójki kajakowej bez sternika? - Pojebal i Smutny !
    • Gość: lalecznik trochę danych IP: *.dynamic.chello.pl 06.02.13, 17:03
      badania międzynarodowego instytutu SKIM Analytical Healthcare ukazują, że 38% Polek nie stosuje żadnej metody antykoncepcji, 30% wybiera stosunek przerywany, 20% tabletki antykoncepcyjne, zaś 12% kalendarzyk małżeński
      www.federa.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=53&Itemid=52

Inne badania statystyczne przedstawione według
      www.obcasy.pl/antykoncepcja/Antykoncepcja_w_statystykach,1,422,540.html
      pokazują, że w Polsce najczęściej stosowanym środkiem antykoncepcyjnym jest:
      1.prezerwatywa (40-50% par)
      2.stosunek przerywany (do tej metody - mimo jej zawodności- jest przywiązanych ponad 20% par)
      3.pigułka doustna

Z kolei według
      www.poradynazdrowie.pl/hormonalne-tabletki-antykoncepcyjne-czy-prezerwatywa.html
      Z pigułką styczność miało ponad 40% młodych kobiet, 27% używa jej obecnie, dalsze 15% stosowało ją kiedyś, lecz przestało.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka