Dodaj do ulubionych

!!! BOJKOT POLSATU !!!

IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 01.06.02, 21:23
PROPONUJĘ CAŁKOWITĄ IGNORANCJĘ DLA WSZYSTKICH KANAŁÓW PLATFORMY POLSATU.
HE HE HE POLSAT SPORT I TAK ZBANKRUTUJE I SKOŃCZY NADAWANIE ZARAZ PO MUNDIALU.
U MNIE ŻADNYCH KANAŁÓW POLSATU NIE BĘDIE!!!-DO KOŃCA ŚWIATA I O JEDEN DZIEŃ
DŁUŻEJ!!!(ZRESZTĄ I TAK OFERTA BARDZO UBOGA,WIĘC NIC NIE TRACIMY).
WIWAT CZESKA TELEWIZJA!!!!!WIWAT!!!!!WIWAT!!!!!WIWAT!!!!!

Obserwuj wątek
    • Gość: jurek Re: !!! BOJKOT POLSATU !!! IP: 217.96.51.* 11.06.02, 11:00
      polsat do kasacji
      • Gość: Yard Re: !!! BOJKOT POLSATU !!! IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 08.07.02, 23:17
        Czeska telewizja dała po ryju wszystkim dupkom z Polsatu na połowie Polski, hehe
    • Gość: maciek Re: !!! BOJKOT POLSATU !!! IP: 217.96.51.* 22.07.02, 16:18
      to szmira

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka