Dodaj do ulubionych

Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ???

04.11.05, 12:50
Zbliza sie nieuchronnie koniec rzadow " milosciwie nam panujacego"
Ryszarda Z. - wiec nieuchronnie ruszy za mala chwilke karuzela nazwisk osob
predystynowanych do objecia tego stanowiska. W zwiazku z czym otwieram watek,
ktory, niechybnie, bedzie bardzo pomocny przy naszych przyszlorocznych
rozwazaniach.
Caly szkopol w tym, ze na naszej scenie nie widac ani po prawej, ani (tfu,
tfu ) po lewej jakiejs szczegolnej postaci zdolnej podolac wreszcie
obowiazkom Prezydenta Miasta Opola. A moze sie myle ???

PS
Moze wzorem sportowym - "trener z zagranicy " ???
Obserwuj wątek
    • Gość: Tommy Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.ekadry.com 04.11.05, 12:59
      Zgłaszać się proszę, kandydować, popre każdego rozsądnego, uprawnionego
      forumowicza haha. Albo sam wezmę udział w tej szopce i zagłosuje na siebie sameg
      haha. Tylko ile trzeba mieć lat?? jakie są wymogi?? hehe
      • Gość: ? Zembczynski ma "zagraniczną" kadrę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.05, 10:42
        Cały czas ściąga innych spoza Opola
        • Gość: ;-) Re: Zembczynski ma "zagraniczną" kadrę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.05, 11:20
          O jakich kadrach z "zagranicy" mówisz ???

          ;-)
        • Gość: Romin Re: Zembczynski ma "zagraniczną" kadrę IP: *.uni.opole.pl / *.uni.opole.pl 13.12.05, 15:34
          Racja. Trzeba to przesledzic.A mowia, ze taki krysztalowy.
        • Gość: romek Re: Zembczynski ma "zagraniczną" kadrę IP: *.uni.opole.pl / *.uni.opole.pl 16.12.05, 18:52
          tez bys tak robil
    • Gość: will Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.05, 15:24
      Hej, to by nie byl glupi pomysl, zatrudnic swietnego fachowca zeby rozkrecil
      nasze miasto.
      • marmullo Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? 04.11.05, 15:48
        Należy odpolitycznić radę i wybrac bezpartyjnego prezydenta.Wybrać ludzi którym
        zależy na rozwoju tego miasta(bez którego padnie).Jak od pięciu lat nie należy
        do żadnej partii i nie jest sympatykiem to sie nadaje.Trzeba mieć
        wizję,odwagę,balansować na granicy prawa,ale nie dla siebie ale dla dobra tego
        miasta.Wyobrazacie sobie Opole jako jedyne miasto w którym rządzi bezpartyjna
        rada i prezydent?I to skutecznie.Niedługo juz samorząd szkolny będzie wybierany
        podług przynależności partyjnej.Zapytanie o partyjność na równi z zapytaniem o
        niekaralność.
        • opornik2 Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? 04.11.05, 16:49
          Na radnych jest prosty sposób.Jak ci zależy na tym aby miasto się dobrze
          rozwijało to kandyduj,ale pracuj po wyborze na radnego społecznie ewentualnie
          za niską dietę.Jestem ogromnie ciekawy ilu takich radnych by się znalazło z
          obecnej rady? Tym sposobem można wyeliminować ciąg do koryta.A poza tym po co w
          takich miastach jak Opole aż 25 radnych.Wystarczyło by 10 ,ale mądrych
          gospodarzy a nie politykierów.
          Z prezydentem to trudniejsza sprawa bo prawie cały bukiet opolskich kwiatów
          załapał się już na fuchy w sejmie lub w europarlamencie a chwasty wyplewiła
          prokutatura i sąd.Jedno jest tylko pewne;prezydent musi być czysty aby byle
          członek nie miał na niego haka,odważny,niezależny i tp.
    • Gość: ok1 Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.05, 17:41
      jak dla mnie, to bede sie cieszyl jak bedzie NOWY prezydent, ktokolwiek nim
      bedzie, zeby juz tylko pan Z. nie rzadzil,

      a co do fachowcow, to najlepszym rozwiazaniem byloby zatrudnic firme
      konsultingowa i to od zaraz, do promocji miasta i sciagania inwestorow, tak
      robi Lodz, i chociaz placi spore pieniadze za taka usluge, to jednak efekty sa
      widoczne doskonale - caly czas nowe inwestycje,
      • Gość: ?? Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 04.11.05, 21:15
        Ponoć Szteliga szuka roboty.

        Żartowałem
        • Gość: romek Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.uni.opole.pl / *.uni.opole.pl 16.12.05, 18:51
          Dlaczego zartowales?
        • Gość: odp Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.uni.opole.pl / *.uni.opole.pl 17.12.05, 13:18
          Nie ma sprawy. Da rade.
    • Gość: Yard Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.05, 08:59
      Stawiam na Dariusza Smagałę !
      Przyjrzyjcie się jemu w radzie miasta. Bardzo ciekawy, konkretny i konsekwentny
      w swych poczynaniach człowiek.
      Stawiam na p. Smagałę !
      • Gość: jasku Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 05.11.05, 12:05
        Tylko Januszek Kowalski nadaje sie do tego zadania.
        • Gość: romek Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.uni.opole.pl / *.uni.opole.pl 16.12.05, 18:51
          Moze Januszek, ale nie ten
    • Gość: Opol Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.05, 10:23
      Staszek Spychaj - nie ubabrany w "koligacje" i szemrane interesy !
      • Gość: Fiodor Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.05, 10:43
        propouję trzepizura to może dokończą tartan na gwardii.

        K...wa to jest żart.
        Wszyscy powinni polecieć na zbity pysk.
        A co do Smagały to on jest taką kulturalniejszą wersją Kowalskiego.
        Dużo autopromocji - zero efektów.
        • o.tisk Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? 07.11.05, 10:58
          Zgadzam sie, ze te ww nazwiska-postacie sa jakby zaczynem do dyskusji. Ale musi
          sie przeciez znalezc osoba (i wierze, ze sie wkrotce na opolskim podworku
          pojawi), ktora jest w stanie podzwignac z marazmu i upadku miasto, jakiego
          doznalo za czasow rzadow Rysia I Hamulcowego i jego ratuszowych poplecznikow-
          nieudacznikow !
          • Gość: Tutejszy Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.05, 11:38
            Łatwiej jest podać kto nie powinien go zastąpić.
            Na opolskim bezrybiu to irak nie pomoże.
            • Gość: remik Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.uni.opole.pl / *.uni.opole.pl 16.12.05, 18:52
              a lepiej dac prace obcemu?
    • Gość: omar Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.adsl.inetia.pl 07.11.05, 12:21
      zdecydowanie Janusz Kowalski ma facet klasę
      • Gość: cd. Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.05, 14:29
        Gość portalu: omar napisał(a):
        > zdecydowanie Janusz Kowalski ma facet klasę

        a nawet 8 klas
        • Gość: ;-) Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.05, 19:12
          Z tym, że nie jest to tak do końca udowodnione ... z tymi klasami ma się
          rozumieć..

          ;-)
          • Gość: leonard Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.05, 21:22
            Wy sobie tu jaja robicie a Miasto w potrzebie. Ten wątek jest niesłychanie
            ciekawy. Jest u nas przeciez kilku menagerów , którzy mogliby to miasto nieco
            rozruszać, tylko problem jest jeden - kasa. Żaden z nich nie pójdzie do Ratusza
            za te 10 tysięcy pensum. Mowy nie ma. Na swoim zarabiają nieporównywalnie
            więcej. Czyżbyśmy byli skazani na jakiegoś niespełnionego polityka ?
            • Gość: Tommy Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.05, 22:00
              Ja pójde i za połowe hehe. No ewentualnie moge siępotargować troszke hehe
            • o.tisk Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? 07.11.05, 22:59
              Policz sumarycznie etat Rysia i jego trzech, nic nie robiacych v-ckow. Da to z
              pewnoscia kwote wyzsza, anizeli stawka postulowana przez potencjalnego menagera
              z doswiadczeniem w zarzadzaniu gospodaka rynkowa ( BRON BOZE ZE SFERY
              POLITYCZNEJ).

              Masz rozwiazanie tansze, a jednoczesnie z pewnoscia skuteczne i korzystne dla
              Opola.

              Pzdr.
              • Gość: Opolzak Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 00:05
                no wlasnie, bo to jest bardzo ciekawe, mijaja trzy lata, a ja
                nie wiem wlasciwie czym zajmuja sie zastepcy prezydenta:
                pan Karbowiak - na forum sa dwa watki dotyczace jego dzialalnosci - to juz wiem
                co robi;)
                pan Cieply - tego pana to chyba raz w zyciu na oczy widzialem - czym on sie
                zajmuje? ktos wie?
                pan Kwiatkowski - a ten pan czym sie zajmuje??
                • Gość: niebo-rak Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 12:10
                  a może Burmistrz Kobierzyc zechce "awansować"? Samorządowcem jest dobrym, tylko
                  z pewnością jest z jakiejś opcji politycznej.
                  Sądzę, że powinniśmy się rozejżeć w świecie biznesu i ekonomii. Menedżer szybko
                  przyswoi samorządowe zagadnienia, a i pewnie dobierze odpowiednich
                  współpracowników z danych dziedzin.
                  Gorzej będzie z radą miasta... Bo nawet jak bedziemy mieli sensownego
                  prezydenta, to jeśli znowu wybierzemy Kowalskopodobnych, studenciaków, laików,
                  sportowców i politykierów, to i tak zostaniemy w d...e
                  • Gość: Odp. Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.05, 12:15
                    Pan Seltzer z Selt i Aluprofa albo Sindbad-Wójcik.
                    Niewątpliwie opolscy ludzie sukcesu to są.
                    Ale o ew. pensji to lepiej nie myśleć.
                    Milion rocznie minimum.
                    • Gość: Tommy Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.ekadry.com 08.11.05, 12:49
                      Ogólnie wiadomo, że fachowa wiedza dająca wymierne efekty jest w cenie. Ja się
                      zgadzam aby prezydent oraz jego współpracownicy zarabiali dużo ale adekwatnie do
                      wyników pracy. W prywatnych przedsiębiorstwach menedżerom nikt pieniędzy za nic
                      nie daje. Zarabiają krocie ale jeszcze więcej przyspażają zysków pracodawcy, czy
                      też organizacji, która ich zatridnia. Ich zadaniem jest pomnażanie zysków,
                      podnoszenie efektywności funkcjonowania organizacji poprzez różnego rodzaju
                      działania. Jeżeli nie wywiązują sie z nałożonych na nich zadań i obowiązków
                      najzwyczajniej w świecie rezygnuje się z ich usług. Tak samo powinno być w
                      instytucjach państwowych. Przyczym osobami odpowiedzialnymi za sytuacje
                      gospodarczą powinni być specjaliści z danej branży a nie grupa kolegów, czy też
                      chałastra z łapanki.
                      Koniec kropka.
                    • o.tisk Kto nastepca Zembaczynskiego w Ratuszu ??? 08.11.05, 17:28
                      Mysle, ze Wojcik - jako b. sprawny manager sprawdzil sie osobiscie tworzac z
                      malutkiego opolskiego biura podrozy prawdziwa potege na skale europejska. Poza
                      tym - niczym sie go nie zaskoczy, byl w koncu w paru miejscach.

                      A PRZEDE WSZYSTKIM ZNA JEZYKI, nie jak te ratuszowe niemoty!

                      Chyba tez bedzie cos szukal (jak mniemam) w innych dziedzinach samorealizacji -
                      wszak powoli nadchodzi kres jego ekspansji autokarowej w Europie -> patrz tani
                      przewoznicy lotniczy i ich ceny ... Tego sie nie przeskoczy panie Ryszardzie.
                      Co zas do do T.Selzera . Hmmm, chyba za dobrze mu idzie w biznesie w tej
                      chwili, azeby zechcial sie poswiecic miastu, chociaz ???
                      Kto wie ???
                      Ale przyklady sa swietne !
                      Ciekawe co na to sami "wywolani do tablicy " ...?!?

                      Pzdr.
                      • Gość: Tutejszy Re: Kto nastepca Zembaczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.05, 08:29
                        Miastem powinien rządzić menedżer, gość "z jajami",
                        a nieudolnym politykom należy powiedzieć:
                        WON - czyli Wreszcie Odejdźcie Nieudacznicy !!!
                        • Gość: Fiodor Re: Kto nastepca Zembaczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 09:33
                          W nadchodzących wyborach nie poprę nikogo kto będzie mówił że jest katolikiem,
                          patriotą, z pokolenia JPII, uczciwy, godny i popularny.
                          To wszystko są cechy kompletnie niepotrzebne naszemu miastu.
                          Poprę wyłącznie kandydata który powie że chce zarobić dla Opola kasę.
                          • Gość: Witas Re: Kto nastepca Zembaczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 17:41
                            Przykłady Wójcika i Selzera są znakomite. Z tego co wiem, to obaj nie paprają
                            się w politykę a że są ludźmi zamożnymi to im żadne układziki z małymi polity
                            (cz)kami nie w głowie. Popieram i spróbuję obu namówić na przeczytanie póki co
                            naszych tekstów. A może by tak obaj wzięli miasto w przysłowiową "ajencję" ?
                            Póki co, najlepsze kandydatury. Pozdrawiam i czekamy na nastepne propozycje.
                            • Gość: nn Re: Kto nastepca Zembaczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 19:43
                              Następcą Zembaczyńskiego będzie chciał być Kowalski. Już otrząsnął się z
                              przegranej i pcha się na stołki pod hasłem "nie możemy zawieść wyborców".
                              Oczywiście Kłosowski nie wopuści go na żaden stołek, więc zostaną mu tylko
                              wybory samorządowe.
                              • Gość: AK-47 Re: Kto nastepca Zembaczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.05, 08:47
                                Ignorujcie PAJACA i nie piszcie o nim to ZGINIE MEDIALNIE.
                        • Gość: Opol Re: Kto nastepca Zembaczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.05, 12:23
                          Pytanie coraz bardziej aktualne. Ale czy potrzebujemy u siebie jakiegos
                          niespełnionnego polityka przez male "p" , czy jakiegos dobrego organizatora,
                          który się za ten opolski grajdół weźmie ???
                          • Gość: Ron Re: Kto nastepca Zembaczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.11.05, 14:05
                            Myślę że co innego prowadzić firmę prywatną, a kierować urzędem to zasadnicza
                            róznica! aczkolwiek uważam, że firmy prowadzone przez Pana Wójcika i Selzera są
                            bardzo dobre!!!!
                            • Gość: Tutejszy Re: Kto nastepca Zembaczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 23.11.05, 14:43
                              Najważniejsze to aby nowy PMO był na tyle majętny żeby mniejsze wziątki jak
                              milion go nie ruszały. Ratusz to nie miejsce na dorobienie się a służba.
                              • Gość: NS Re: Kto nastepca Zembaczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.adsl.inetia.pl 23.11.05, 17:56
                                Swietny watek! Wojcik, Selzer lub inny manager - brzmi ciekawie. Urzednicy
                                pilnujacy przecinkow, kropek i fascynujacy sie obiegiem dokumentow nie powinni
                                szukac miejsca w samorzadach! Najwyzsza pora zeby opolskie media, jakie by nie
                                byly niech zajma sie ta dyskusja... Czy ktos sie odwazy?
                                • Gość: opolaninek Re: Kto nastepca Zembaczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.05, 18:32
                                  Niejaki Potocki, red nacz NTO, straszy na Krakowskiej hasłem "Patrzymy władzy
                                  na ręce". Może by się postarał by słowo stało się ciałęm. Bo co z tego, że
                                  patrzą... Ja tez patrze, każdy patrzy...
                                  • Gość: wybiórca Re: Kto nastepca Zembaczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.05, 21:04
                                    tak szukam, szukam, szukam. Zero kandydatów...
                                    • Gość: w Re: Kto nastepca Zembaczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 23.11.05, 22:42
                                      Pogan, jak wyjdzie.
                                      • Gość: ;-) Re: Kto nastepca Zembaczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.05, 01:12
                                        Ale to już nigdy nie będzie "ten" Pogan.
                                        Niestety ...

                                        ;-)
                                        • mauyprezes Re: Kto nastepca Zembaczynskiego w Ratuszu IDEAŁ 24.11.05, 01:18
                                          idealny prezydent to taki co będzie mnie wielkie i lepkie ręce jak wyrwidąb, był
                                          altruistą jak ojciec Rydzyk, kochał Opolan jak Michael Jackson dzieci, i do tego
                                          potrafił sie wywinąć jak Baksik...na przeklętego Centaura... pozostaje nam nic
                                          więcej jak zarząd komisaryczny :) chyba że Kaczyński poprowadzi nas na szczyt..
                                          że przeniosą do nas nawet stolice.
                                          • Gość: remek Re: Kto nastepca Zembaczynskiego w Ratuszu IDEAŁ IP: *.uni.opole.pl / *.uni.opole.pl 16.12.05, 18:53
                                            a po co nam tu stolyca?
                                    • Gość: final Re: Kto nastepca Zembaczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.uni.opole.pl / *.uni.opole.pl 16.12.05, 18:57
                                      Znalazloby sie kilku.
                                      • Gość: remek Re: Kto nastepca Zembaczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.uni.opole.pl / *.uni.opole.pl 16.12.05, 18:58
                                        Np kto taki?
                              • Gość: semek Re: Kto nastepca Zembaczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.uni.opole.pl / *.uni.opole.pl 16.12.05, 18:56
                                No tak. Słuzba nie druzba.
                      • Gość: semek Re: Kto nastepca Zembaczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.uni.opole.pl / *.uni.opole.pl 16.12.05, 18:56
                        Czemu nie? To dobry pomysl. A zainteresowany wie?
                  • Gość: remek Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.uni.opole.pl / *.uni.opole.pl 16.12.05, 18:59
                    Studenciaki niekoniecznie sa laikami.
                • Gość: dan Kwiatkowski? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.05, 08:09
                  Wymiataniem Opolan potrzebujących pomocy na śmietnik w tym samotne matki i
                  inwalidów
                  • Gość: janeq Re: Kwiatkowski? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.05, 20:50
                    Najlepszy prezydent to taki co robi cokolwiek. Może sie mylic, ale lepiej juz
                    naprawiac błędy niż się staczać w marazm...
                    • Gość: Re: Re: Kwiatkowski? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.05, 11:25
                      No i spojrzcie !
                      Jakie kwalifikacje predestynuja do objecia fotela w ratuszu !!!

                      " Najlepszy prezydent to taki co robi cokolwiek. Może sie mylic, ale lepiej juz
                      > naprawiac błędy niż się staczać w marazm... "

                      Jakby powiedzial Pan Edziu : " bez komentarza, bez komentarza !!! "



                      • Gość: uuuuu to taki naróD.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.05, 15:48
                        że gdzie kamieniem nie rzucisz to albo ku.. albo złodziej albo dysortografik
                        :-)))

                        ZABORCÓW sprowadzmy, gwarancja że będzie i lepiej i mądrzej!

                        polecam art z ostatniego Wprost
                    • Gość: serf Re: Kwiatkowski? IP: *.uni.opole.pl / *.uni.opole.pl 17.12.05, 13:21
                      a po co cos robic. mozna sie narazic...
                  • Gość: OROB Kwiatkowski? - tragedia! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.05, 16:45
                    To bezmyślny i bezduszny wykonawca Zembaczyńskiego!!!!!!!!!!1
                • jawa14 Jaśko podoła! 25.11.05, 21:02
                  a więc Jaśko kowalski- jest jak Harry Potter
                  • Gość: chichrak kto? IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 26.11.05, 01:59
                    usmialem sie szczerze czytajac dotychczasowe posty, wiec postaram sie utrzymac
                    ta linie. kto co robi z prezydentow?
                    Zembaczynski - wiadomo - NIC
                    Karbowiak - milczy - a przynajmniej powinien
                    Cieply - cierpi - usmiech nie jest znanym mu grymasem twarzy
                    Kwiatkowski- remontuje - chatke ktora kupil z zasobow miejskich

                    a kandydat ????
                    to jednak fucha polityczna, a wicki powinni byc merytoryczni
                    dlatego tez obstawiam D.Smagale, on daje nadzieje, ze dobierze sobie fachowcow.
                    choc nie wiem jakie swinstwa zrobi mu po drodze, ale pewnie najgorsze :(
                    Jasko Kowalski
                    • Gość: Opol Re: kto? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.05, 09:17
                      Też uważam tak samo. w tej sytuacji jedynie D.Smagała prezentuje jako taki
                      poziom uczcciwości i merytoryczności pozwalający sądzić, że jego "panowanie"
                      nie będzie takim pasmem udręki, stagnacji i nieszczęścia dla Opolan jak obecna
                      władza.
                      • Gość: Hielga Smagała ??? IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 26.11.05, 12:28
                        SMAGAŁA ???? Ludzie zobaczcie na jakim poziomie jest kierowana przez niego
                        onegdaj szkoła podstawowa nr 20 w Opolu !!! Siedlisko zniemczałych matołów bez
                        krzty polotu. To ma być rekomendacja dla prezydenta ??
                • Gość: smile Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.uni.opole.pl / *.uni.opole.pl 17.12.05, 13:20
                  Robieniem pieniedzy i krzywdy innym.
            • Gość: final Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.uni.opole.pl / *.uni.opole.pl 16.12.05, 18:59
              Ludzie. Dobroczyncy, idxcie ratowac zabka.
            • Gość: smile Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.uni.opole.pl / *.uni.opole.pl 17.12.05, 13:21
              Niespelnionych politykow u nas dostatek. Na stolkach beda sie spelnia.
              Szczegolnie ci obcy nam pokażą!
          • Gość: smile Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.uni.opole.pl / *.uni.opole.pl 17.12.05, 13:19
            ten usmieszek duzo mowi.
      • Gość: final Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.uni.opole.pl / *.uni.opole.pl 16.12.05, 18:58
        Klase ma. Skonczoną pierwsza.
    • Gość: 4.5% Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.05, 16:48
      Koniecznie Jasio Kowalski! W Warszawce nic nie załatwił, choć ostatnio starał
      się bardzo, a jakąs robotę przecież mieć musi.
    • Gość: gość Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.11.05, 19:28
      jak pisiki rozdajecie juz stołeczki!?
      • Gość: bohomaz Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.05, 20:58
        Ja się niestety boję, że skazani jesteśmy na kolejną kadencję Ryszarda
        Zembaczynskiego - też uważam, że temu Panu należy podziękować ale raczej w
        kolejnych wyrobach przejdzie.
        Niestety cały czas jest swoistym symbolem i część osób - a przede wszystkim
        tych, którzy chodzą do wyborów na niego zagłosuje a ci, którzy nie zagłosowali
        by na niego i tak nie pójdą głosować.
        Bezpośrednie wybory prezydenckie to taki konkurs piękności, życiorysów i tego
        kto lepiej potrafi przedstawić swoje rzekome "dokonania". I w przyszłych
        wyborach główną siłą Zembaczyńskiego będzie słabość jego kontrkandydatów.
        Ew. gdyby wystartował ktoś ze wspomnianych tu biznesmenów np. Wójcik może miał
        by szansę na wygraną, ale nie sądzę, że się na to zdecyduje - a ponadto moim
        zdaniem nie jest to wcale zbyt dobra kandydatura.
        W wyborach bezpośrednich też nie ma szansy nikt z zewnątrz – czyli trzeba szukać
        w Opolu a tu raczej nie widać takiego kandydata, który mógł by pokonać
        Zembaczyńskiego.
        Niestety, ale trzeba walczyć!
        • dlugi_maks Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? 27.11.05, 23:26
          Nie siej popeliny. Wystarczy przecież gruntowne wykształcenie lub otwarty
          umysł, inicjatywa, umiejętność doboru kompetentnych współpracowników, otwartość
          na to, co nowe i poszukiwanie szans rozwojowych. Takie cechy ma najdłużej
          urzędujacy w Polsce prezydent miasta Wrocławia (1990-2001). Czy na podstawie
          jego życiorysu, zanim został prezydentem mozna było dostrzec menadżerskie
          umiejetności?
          Mozna natomiast stwierdzic, że: miał odwagę, umiejetność skupiania ludzi wokół
          siebie, gruntowne ogólne wykształcenie, trening w pracy naukowej, co oznacza,
          że stale się uczył.
          Urodził się w 1957 roku w Kłodzku. Skończył filozofię i kulturoznawstwo na
          Uniwersytecie Wrocławskim. Na początku lat 80-tych był przewodniczącym
          Niezależenego Zrzeszenia Studentów na Uniwersytecie. Do 1990 roku był
          pracownikiem naukowym UWr. w Instytucie Socjologii. W roku 1989 został
          sekretarzem Komitetu Obywatelskiego "Solidarność" we Wrocławiu, później radnym
          Rady Miejskiej. W 1997 wyróżniony nagrodą dla Najlepszego Urzędnika im.
          Andrzeja Bączkowskiego.
          Zwróćice uwagę: niezależny kandydat, podobnie w Rybniku pierwszy prezydent był
          romanistą z wykształcenia, rządził dwie kadencje, a nie była z nadania
          partyjnego, tylko z komitetu obywatelskiego. Obecny prezydent Adam Fudali też
          II kadencja , reprezentuje Komitet Wyborczy Wyborców Blok Samorządowy Rybnik i
          ma wykształcenie średnie. W latach 1973-1998 współwłaściciel firmy handlowo-
          usługowej. Związany z ruchem "Solidarność". W latach 1990-1994 radny Rady
          Miasta Rybnika i Przewodniczący Komisji Działalności Gospodarczej. Współtwórca
          Izby Przemysłowo-Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego.
          Czyli najlepiej rokuja osoby zaangażowane społecznie, o talentach
          organizacyjnych, które potrafią wokół siebie skupiać ludzi, są lojalni wobec
          wyborców, a nie partii.
          • Gość: bohomaz Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.05, 09:47
            Zgadzam się z Tobą ale musisz wziąć pod uwagę to, że rok 1990 różni się od 2006
            - wówczas była premia dla nowych ludzi nieskompromitowanych spoza starego
            komunistycznego układu. I wtedy była większa szansa do wybicia się dla ludzi
            spoza układu. Obecnie się to zmieniło i nie wystarczy być tylko kimś nowym. Za
            Ryszardem Z. jest jego "legenda" świetnego wojewody obrońcy regionu a zauważ, że
            na Opolszczyźnie jest przegięcie na to, że aby tu rządzić to trzeba być stąd.
            Osoby spoza regionu aspirujące do stanowisk są określane mianem spadochroniarzy.
            Np. dlatego w do parlamentu europejskiego nie został z naszego regionu wybrany
            Jałowiecki - bo miał legendę i miał związki z regionem. Teraz okazuje się, że
            jego legenda może być nieco przybrudzona i nie widać żadnych jego działań ale
            kupon od swojej przeszłości odciął i teraz wyborców ma gdzieś, zresztą nie
            mieszka w Opolu ale w Kotlinie Kłodzkiej. Jednak ten syndrom oblężonej twierdzy
            - czyli obawy przed pożarciem przez Wrocław lub Katowice też odgrywają tu rolę.
            Wybory prezydenta miasta to nie wybory szefa regionu ale nie można przeceniać
            tego emocjonalnego ładunku. Kto dokładnie czyta programy wyborcze?
            Weź też pod uwagę fakt, że teraz wybory prezydenta są bezpośrednie – co z jednej
            strony można uznać za plus bo wzmacnia pozycję prezydenta ale z drugiej strony
            trudno wygrać takie wybory bez zaplecza i odpowiednich finansów – za
            Zembaczyńskim stoi PO. Która na Opolszczyźnie jest silna – patrz wyniki
            ostatnich wyborów zarówno do parlamentu i jak i na prezydenta. To kto z
            plakietką jakiej partii będzie startował na prezydenta też będzie miało
            znaczenie – może mniejsze niż wyborach np. parlamentarnych ale nie można o tym
            zapominać.
            Zresztą jako plus pan Ryszard Z. zapisze sobie walkę z korupcją. Powie, że być
            może w mieście nie ma rozwoju ale nie ma korupcji i najpierw trzeba było
            posprzątać to bagno, które zostało po 2 kadencjach SLD. Ciężko będzie
            kontrkandydatom udowadniać, że można było zrobić więcej. Dlatego podtrzymuję
            swoją opinię, choć wcale mi się ona nie podoba, że czeka nas druga kadencja
            Zembaczyńskiego, niestety…
            • Gość: Ibarruez Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.05, 09:53
              No pasaran !!!
              • Gość: FredQ K.... MAĆ !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.05, 10:57
                Jestem tak wk...ony na tych Hamulcowych że poprę obojętnie kogo byle tylko
                pozbyć się obecnych k...ów z Ratusza. Być może nic nie zrobią ale nie pozwolę
                na to żeby obecni deb...le żyli z naszych podatków
                • Gość: ll Re: K.... MAĆ !!! IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 28.11.05, 20:44
                  I kolejne cztery latka opie..nia się.
                  • Gość: glos negatywny Re: K.... MAĆ !!! IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 28.11.05, 21:52
                    masz racje, ze opcja glosujacych negatywnie moze byc istotna. ale ten lukrowany
                    paczek w zabek czesany, ma dobre poparcie wsrod tzw ludu, i jesli nie pojawi
                    sie powazny kontrakandydat, to zwykle antyglosowanie nie wystarczy, zeby
                    przepadl w wyborach. Dlatego apeluje: pomyslmy kogo wylansowac, kto bedzie mial
                    szanse pokonac hamulcowego. bo byle kto nie wygra :(
                    • Gość: Yard Głos w dyskusji o ratuszowych stołkach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.05, 09:10
                      Proponuję się rozejrzeć szerzej po środowisku opolskich przedsiębiorców -
                      biznesmenów, którzy realizują swoje pomysły niekoniecznie w samym Opolu, może
                      tam się trafi człowiek bez przeszłości steropianowo/partyjnej - taki, któremu
                      się chce coś zrobić dla Opola ponad standardowe "pobieranie pensji" bez krzty
                      osobistego, ambicjonalnego zaangażowania.

                      Wcześnijsze zaangażowanie partyjne powinno być ewidentnym znakiem ostrzegawczym
                      przed kolejnym karierowiczem.
                      Widzimy chyba wszyscy - wedlug jakiego klucza otoczyl sie wpółpracownikami
                      Rysio Z. Im gorszy - tym lepszy ( dla mnie oczywiście )

                      MBW w najczystszej postaci !!!
                      • Gość: NS Re: Głos w dyskusji o ratuszowych stołkach IP: *.adsl.inetia.pl 29.11.05, 16:21
                        Przypominam zestawienie krazace po tym forum w 2004 roku:

                        • Koniec IP: 217.173.203.*
                        Przeczytaj komentowany artykuł »
                        Gość: Jokey 25.10.04, 22:44 zarchiwizowany

                        To Wasze zarzuty plus moje
                        - blokada Tesco na Ozimskiej,
                        - blokada przebudowy pl. Kopernika,
                        - blokada Aqua Parku na ZWM,
                        - blokada ogródków na Rynku,
                        - blokada obwodnicy połnocnej,
                        - blokada marketu w Turawie, w tym budowy przedłużenia al. Witosa,
                        - blokada budowy hali targowej przy ul. Duboisa (dla kupców (!!!),
                        - blokada budowy górki saneczkowej na wyspie Bolko,
                        - blokada rozbudowy Lidla,
                        - nieustajaca samoblokada wlasnych pomyslow (czesto dobrych),

                        i pomniejsze "osiągnięcia":

                        - przepychanki z włascicielami czerwonej oberży (dziecinada!),
                        - puszczenie ruchu ul. św Wojciecha,
                        - tępienie świerszczyków w ratuszowym kiosku,
                        - paraliz komunikacyjny miasta;
                        - blokada dokonczenia budowy osiedla kolorowego;
                        - blokada Carrefoura na Malince;
                        - niszczenie budownictwa mieszkaniowego (zrezygnowanie z uzbrajania lwowskiej);
                        - inwestycje wlasne na poziomie 6,5 % (to chyba rekord w Polsce!!!);
                        - powazne zadluzenie miasta na deficytowe inwestycje;
                        - utrata srodkow z funduszy UE na rzobudowe wysypiska smieci;
                        - tworzenie coraz to nowych bezsensownych planow, ktore w ogole nie sa
                        realizowane, a na ktore miasto wydaje nasze pieniadze;
                        - konsultacje spoleczne, na ktore przychodzi 250 osob na 130 tysiecy;
                        - brak jakiejkolwiek aktywnosci w walce o inwestora i promocji miasta;
                        - brak nowych ścieżek rowerowych o wysokim standacie;
                        - brak porządnego sklepu wielkopowierzchiowego stanowiącego konkurencję
                        dla .......... (a niedługo Sejm zabroni powstawania sklepów
                        wielkopowiezrzchniowych bez zgody samorządu a wiadomo jaki to może mieć skutek
                        dla Opola)
                        - pole zboża między ulicą Wiejską a Witosa w centrum miasta;

                        Wiekszosc rzeczy powyzej jest nadal aktualna :( A do tego czasu doszedl Wedel i
                        pewnie jeszcze troche.... :(

                        • Gość: dupek Re: Głos w dyskusji o ratuszowych stołkach IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 29.11.05, 22:50
                          Kurde cztery latka brać 9 tyśków i meć regularnie płacony Zus to nie ośagnięcie?
                          • Gość: Fiodor najlepszy kandydat.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.05, 14:41
                            najlepszym rozwiązaniem jest prywatyzacja maksymalnie wszystkiego !!!
                            Ograniczenie władzy państwowej i samorządowej pozwoli rozwijać się miastu
                            dzięki prywatnym przedsiębiorcom którzy walcząc o swoje zyski będą rozwijać
                            swoje inwestycje a my wszyscy na tym zyskamy.
                            NIE CHODZI O TO ŻEBY ZMIENIAĆ ŚWINIE PRZY KORYCIE ALE ŻEBY ZLIKWIDOWAĆ
                            KORYTO !!!
                            • Gość: koryto OFF samo SEDNO IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 01.12.05, 01:57
                              ZLIKWIDOWAĆ KORYTO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              Samorząd powinien stać wyłącznie na straży przestrzegania prawa miejscowego i
                              obługi obywateli w zakresie przewidzianym przez ustawy. ŻADNEGO plaucha w
                              biznesie, koncesjach itp. TO RODZI KORUPCJĘ i ta KORUPCJA w OPOLU ma sie DOBRZE
                              • Gość: ic Re: samo SEDNO IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 01.12.05, 09:20


                                "אני לא באתי לעולם הזה בשביל לעשות את בני האדם טובים יותר, אלא כדי להשתמש
                                בחולשותיהם."
                                "אנחנו חייבים לשים קץ לרעיון שזה חלק מזכויות האזרח של כל אחד ואחד לומר מה שהוא
                                רוצה."
                                "אני רוצה מלחמה. בשבילי כל האמצעים יהיו כשרים. המוטו שלי הוא לא 'לא משנה מה
                                שאתה עושה, אל תעצבן את האויב'. המוטו שלי הוא 'השמד אותו בכל האמצעים האפשריים'.
                                אני זה שיפתח במלחמה!"
                            • Gość: :) Hamulcowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.05, 13:13
                              Hamulcowy i tak wsadzi swoich Chamów
      • Gość: remek Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.uni.opole.pl / *.uni.opole.pl 16.12.05, 19:09
        A nie widac?
    • Gość: Barbi Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.05, 12:04
      Czytam te wszystkie opinie na forum i dziwie sie, ze wlasciwie nie padaja zadne nazwiska, poza kilkoma. Na dodatek nikt nie pomyslal, ze prezydentem moze zostac KOBIETA. Moze jest to jakies rozwiazanie! Kobieta nie tylko potrafi zrobic porzadek, ale potrafi tez krecic szyja, na ktorej znajduje sie meska glowa. A przeciez ma wlasna. Kto pierwszy odpowie na zagadke: ktora pani pojawia sie czesto w prasie, jako osoba ktorej przewaznie wychodzi? Mala podpowiedz? Prosze bardzo. W ubieglym roku byla kandydatka na czlowieka roku.
      • Gość: Fiodor Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.05, 12:07
        Aleksandra Jakubowska ??? Niech będzie ;))
        • Gość: Re : Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.05, 12:14
          Ewka - mewka ???
          Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee .... !!!
          • Gość: Barbi Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.05, 12:29
            Tępaki jesteście!
            Kolejna podpowiedź?
            Proszę bardzo: wiele się dzieje (dobrego) za jej przyczyną
            • Gość: Fiodor ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.05, 12:42
              Halina Żyła - za kur...wskie szpilki i trwałą ondulację w stylu ABBA 1979
              Ewa Rutkowska - za rozwój województwa dzięki czemu coraz więcej ludzi chce do
              Wrocka
              Dyrektor 6 LO Krawczykowa - za dobroć serca i troskę o okaleczonego ucznia
              Córka Olszewskiej - za piękny sklep w REALU

              • Gość: Barbi Re: ??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.05, 12:58
                Chyba nie czytasz gazet na bieżąco. A może po prostu trudno sie przyznac, że w Opolu są myślące logicznie kobiety?
                • Gość: Barbi Re: ??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.05, 13:33
                  No, co jest? nikt nie zna kobiety na stanowisko prezydenta w Opolu? Jakie to przykre.
                  • Gość: Fiodor Daj se luz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.05, 13:37
                    barbi oświeć mnie któż jest tą Boginią.
                    Szukam po necie kandydatów na człowieka roku i kompletnie nikt nie przychodzi
                    mi do głowy.
                    kończ ten rebus - dawaj nazwisko
                    A swoją drogą to sama widzisz, że jesli już na starcie ta osoba jest całkowicie
                    pomijana i zapomniana to w efekcie finalnym też przepadnie
                    • Gość: Barbi Re: Daj se luz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.05, 14:00
                      To właśnie jest Kenopodobne myślenie. Przykro mi, jeśli sam nie wiesz, to zostawie Ci pewien niedosyt. Może inny forumowicz będzie bardziej inteligentny. Niekoniecznie, ktoś pomijany na starcie - przepada. W życiu bywa różnie. Buziaczki
                      • Gość: se Re: Daj se luz IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 01.12.05, 14:25
                        Ja bym tam zagłosował na Jakubowską ona tak ładna i sprytna.
                        • Gość: wicuś Nowy prezydent IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 01.12.05, 14:46
                          Marcin Pogorzelniak
                      • Gość: NS Re: Daj se luz IP: *.adsl.inetia.pl 01.12.05, 20:59
                        Masz na myśli dr Berlińską?
    • Gość: Franciszek Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.05, 18:07
      Biorę ten stołeczek - aha jeszcze tylko małe pytanko ile taki prezydencik
      kasuje na czysto???
      • Gość: OROB ponad 10 tysięcy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.05, 18:19
        do tego telefon, samochód, diety. wyjazdy zagraniczne, bankiety itd
        • Gość: ;-) Re: ponad 10 tysięcy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.05, 18:21
          Na "łapkę", na "łapkę".
          I żadnych stresów - tak przez cztery lata ...
          Fajnie, nie ???


          ;-)
    • Gość: Barbi Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.05, 14:33
      dr Berlińska - pudło. Nic nie myslicie, a zapewniam, że jest nie jedna, a parę kobitek, nadających się na to stanowisko.
      Martwi mnie tylko, że wszyscy patrzą na to stanowisko przez pryzmat pieniędzy. Skoro to taki miód,szmal, brak strsów, to czemu jest mało kandydatów ?
      • Gość: :) Pełno chętnych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 20:41
    • Gość: Franciszek Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.05, 19:50
      Pisałem już przecież więc nie zgłaszajcie innych kandydatur.
      Biorę to stanowisko od poniedziałku.
      Powiedzcie gdzie złożyć papiery.
      Obiecuję wszystkim wszystko, no i jeszcze jedno - nic nie zrobię przez całą
      prezydenturę żeby nikt nie mógł mi zarzucić że coś zrobiłem.
      • Gość: baobab Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 02.12.05, 23:31
        nie ma w opolu dobrej baby na ten stolek, bo zabek to jest najwieksza baba jaka
        mogla byc prezydentem i zadna inna go nie przebije
        • Gość: Barbi Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.05, 11:12
          W PiSie tez nie maja kobiet na stanowiska. Na wojewode znow wytypowali tylko facetow. Partyjniacy, co jest? Gdzie Wasze kobiety?
          • Gość: chandra Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.05, 17:46
            Błagam!! dajcie jakąś kobitkę kandydatkę na prezia naszego miasta!!!!!1
    • Gość: todzik Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.05, 22:29
      ja.................!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: :) Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 01:37
    • Gość: ? Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.05, 17:51
    • Gość: NRoouk Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.uni.opole.pl / *.uni.opole.pl 13.12.05, 15:33
      Musi to byc gość pełen inwencji i odwagi.
      • Gość: :-) Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 10:32
        Wojt podwrocławskich Kobierzyc - R.Pacholik na prezydenta m.Opola. Jeśli nie
        będzie chciał osobiście, to może choć weźmie ten cyrk w arendę.
        Z pożytkiem dla Opolan.

        ;-)
    • Gość: kawka Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.uni.opole.pl / *.uni.opole.pl 16.12.05, 18:50
      Nikt nie ma szans.
    • Gość: senek Re: Kto nastepca Zembczynskiego w Ratuszu ??? IP: *.uni.opole.pl / *.uni.opole.pl 16.12.05, 18:55
      zbliza sie, zbliza

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka