Dodaj do ulubionych

Pytanie do Berlińskiej - rzecznika rektora Nicieji

IP: *.atol.com.pl 22.01.06, 12:23
Będą czy nie będą narodowe godła wywieszone w salach UO?
Czy Uniwersytet przestanie się kompromitować i tak jak w każdej jest to
szkole w Opolu tak i na UO zostana godła w każdej sali zawieszone?
Tak czy nie?
Obserwuj wątek
    • Gość: BRO Re: Pytanie do Berlińskiej - rzecznika rektora Ni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.06, 13:52
      Te student, te godla na scianach to twoj najzywotniejszy problem?
      Za komuny studenci byli czesto najwrazliwsza czescia spoleczenstwa.
      Ty wydajesz mi sie najwarcholsza jego czescia.
      Patriotyzm to nie ptaszek na sciance ale cos znacznie wazniejszego.
      Poucz sie synku zamiast bezmyslnie stukac w klawisze.

      A co do wywolanej z nazwiska dr. Berlinskiej to niezaleznie kto na Jej miejscu
      bylby, z pewnscia na takie sztubackie pokrzykiwania nie zwracalby uwagi.
      Tak tez chyba bedzie.

      Pozdrawiam
      BRO
      • Gość: syt Re: Pytanie do Berlińskiej - rzecznika rektora Ni IP: *.atol.com.pl 22.01.06, 14:31
        Studenci do nauki to stare haslo jak widac jest tobie bliskie.
        • Gość: BRO Re: Pytanie do Berlińskiej - rzecznika rektora Ni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.06, 19:19
          Gość portalu: syt napisał(a):
          > Studenci do nauki to stare haslo jak widac jest tobie bliskie.

          To akurat byly zupelnie inne czasy, inne hasla, inna "wolnosc", inne sprawy i
          onni studenci. Nic dwa razy sie nie zdarza.
          A studenci rzeczywiscie powinni sie uczyc nie tylko z ksiazek.

          I pozostaje przyswoim, ze praszek na scianie to niekoniecznie patriotzm, to moze
          byc wrecz paskudny nacjonalizm. A nie jest to roznica wylacznie semantyczna.

          Pozdrawiam
          BRO
        • Gość: behemot BRO IP: 217.153.196.* 22.01.06, 19:24
          Ales walnał BRO:
          Patriotyzm to nie ptaszek na sciance ale cos znacznie wazniejszego.
          Owo znacznie wazniejsze musi zaczac sie od ptaszka na ścianie przedszkola a
          skończyć na uniwersyteckiej scianie.Czcij barwę i godło swoje, jak ojca i matkę
          swoją.Codziennie doświadczasz w otaczajacym Cie świecie braku czci dla rodziców,
          to jak wymagasz czci i szacunku dla barwy i godła.Trzeba przywrocić słowom i
          pojeciom ich sens, ktory zatraciły na skutek mód wszelakich,"nowoczesnych prądów
          myślowych",wolności od wszystkiego i budowania rzeczywistości by "nie uwierała"
          jakimis nienowoczesnymi przeżytkami.
          • stefan_ems Re: BRO 22.01.06, 19:36
            Tzn., jak nie mam zdjęcia rodziców na ścianie to jestem złym dzieckiem?
            Patriotyzm na Śląsku może mieć różne oblicza i nie będą jakieś przybłędy (zdaje
            się, że tylko jeden z tego towarzystwa studiuje na OU) z MK narzucać swoich
            priorytetów w tej kwestii.
            • Gość: bronek Re: BRO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.01.06, 21:02
              Teraz toś ty, Behemocie, walnął. Godzien żeś jest szacunku za bawienie forumowej publiki i erudycyjne wycieczki. Ale żeby trwonić cenny czas na obronę tych młodych karierowiczów? Daj se luz, kocie. Czy ciebie nie irytuje ta gawiedź? Czy naprawdę uważasz, że młodzież powinna dziś walczyć o wieszanie orłów w uniwersyteckich kanciapach. O co chodzi? Państwowość mamy zagrożoną? Ktoś w Polsce walczy z symbolami narodowymi? Rozbiory się szykują? O co ten krzyk? Łepki zwołują media i robią sobie promo a ty dorabiasz do tej hecy ideolo. Pozdrawiam.
              • Gość: AK Re: BRO IP: *.atol.com.pl 22.01.06, 22:12
                ...czyli pojecie patriotyzm i szacunek dla symboli narodowych obowiazuje
                tylko "w czasie zagrozenia Ojczyzny"????

                pozdrowienia od PATRIOTY
              • Gość: behemot Re: BRO IP: 217.153.196.* 23.01.06, 01:07
                Wyraznie z mego postu wynika, że bronię godła i barwy a nie młodych, którzy
                rację mają, że sie go domagają w uniwersyteckich kanciapach.Uniwersytet jakby
                nie było państwowy, a wiec Rzeczpospolitej, a bez godła.Za to indeksy, dyplomy i
                inne wazne dokumenty pieczętują okrągłą pieczęcią z godłem państwowym.Na ch..,
                że pozwolę sobię zadać pytanie.
            • Gość: behemot Re: BRO IP: 217.153.196.* 23.01.06, 01:00
              Tzn., jak nie mam zdjęcia rodziców na ścianie to jestem złym dzieckiem?

              Prostota wniosku niegodna Niemca i Slazaka.
              Może ma i rożne oblicza ale pod godłem państwa, którego cześcią jest dzisiaj i
              czas to przyjąc do wiadomości.
          • Gość: ! Re: BRO IP: *.atol.com.pl 22.01.06, 21:54
            Berlińska jak Matheja nie chce godła polskiego w publicznej instytucji. Wstyd i
            hańba.
            • Gość: BRO Re: BRO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.06, 11:09
              Wywolany z nicka odpowiem troche patetycznie.
              Kocham swoj narod i kraj, szanuje panstwo choc nie zawsze bywa takie jak by sie
              chcialo.
              Sztandary, godla i symbole (i tu jest problem, bo czy one sa narodowe czy tylko
              panstwowe i czy z nimi sie utozsamiam zalezy od tego jak panstwo reprezentuje
              dobro wspolne ludzi tu zyjacych)darze najglebszym szacunkiem i przez nie
              demonstruje swoja przynaleznosc narodowa.

              Czym innym jednak jest okazywanie patriotyzmu w sposob skromny i dostojny a czym
              innym traktowanie godla narodowego jako srodka na zaistnienie, zwlaszcza, ze to
              nic dzis nie kosztuje.

              To wlasnie w wydaniu tej grupki podbechtanej oszolomskiej mlodziezy godlo
              zostalo sprowadzone do roli ptaszyny na sciance.

              Czy jest cos niedonrego gdy godlo znajduje sie w sali wykladowej? Oczywiscie, ze
              nie. Ale to powinna byc co najwyzej administracyjna decyzja wladz uczelni.
              O co ten spor?

              Kiedys ktos z pionierow nowozytnego Izraela jak wyznacznik normalnosci swojego
              kraju przywolal zwykle kryminalne przestepstwa.

              Mysle, ze miara normalnosci naszego kraju bedzie to gdy o umieszczeniu lub nie
              umieszczeniu godla w pomieszczeniu nie bedzie toczyc sie kampanii a zwyczajnie
              decydowac w trybie administracyjnym. Tylko tyle i az tyle.

              Pozdrawiam
              BRO

      • k100 Re: Pytanie do Berlińskiej - rzecznika rektora Ni 22.01.06, 22:10
        Podzielam zdanie BRO. Tyle lat nie bylo ptaszka na scianie nikomu to nie
        przeszkadzalo. Zdaje sie ze orzel jest niezbedny do bicia politycznej piany.
        A piany tegos roku to mamy bez liku. Ciekawe czy od nadmiaru piany bedzie nam
        sie lepiej zylo w tym zakreconym przez 'patriotow' kraju?
        • Gość: ! Re: Pytanie do Berlińskiej - rzecznika rektora Ni IP: *.atol.com.pl 22.01.06, 22:13
          w naszym kraju wszytsko bedzie porabane jak dalej będą debile sprowadzac
          poważną sprawę godła narodowego do "ptaszka na ścianie". to debilizm,
          prymitywizm, gnojstwo i zwykła podłość i niegodziwość pierwszej wody.
          popieprzyło się niektórym w głowach.
          • Gość: katon Re: Pytanie do Berlińskiej - rzecznika rektora Ni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.06, 12:20
            Prymitywy już nazywano naszego orła KURICĄ- kacapy z CCCP
            ZATEM sprd...cie do Putina lub na Kube padliniaki jedzacy Polski chleb!
            • Gość: BRO Re: Pytanie do Berlińskiej - rzecznika rektora Ni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.06, 12:44
              Wyluzuj Katon, wyluzuj.
              Nie przystoi z takim nickiem tak sie zacietrzewiac. Przepraszam zaorlac.
              Juz wyjasnilem, ze to niestosowne w zwyczajnych czasach brac takie zadecie do
              zgola prosciutkiej sprawy.
              Ktos chce zaistniec. Niech sobie istnieje. Ale zeby do tego mieszac symbole
              narodowe? I powazni ludzie maja stawac do odpowiedzi bo sie kilku smarkaczom
              chce awantury?
              Jakies Katon to nie Roman. Troche umiaru.

              Pozdrawiam
              BRO
    • k100 Re: Pytanie do Berlińskiej - rzecznika rektora Ni 23.01.06, 13:01
      No to mamy kolejny proble dyzurny godlo w salach na Uniwerku.
      Ciekawe co jutro nasi wspaniali patrioci wymysla zeby plepsowi dac tematy
      zastepcze zamiast prawdy w dzialaniu? Oj biedny nasz kraj jak bez przerwy
      tanczy sie z chocholami.
      • Gość: orła cień Re: Pytanie do Berlińskiej - rzecznika rektora Ni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.06, 18:08
        problemu nie było,gdy rektorem był Musielok.Prblem jest bo rektorem jest
        Nicieja ot i cały wielce patriotyczny podtekst inicjatywy MK!
    • sebush Re: Pytanie do Berlińskiej - rzecznika rektora Ni 23.01.06, 18:23
      A co w tym zlego, ze ow Nicieja jest rektorem? UO spadnie jeszcze nizej niz
      jest - upadek uczelni zaczal sie za jego czasow, wowczas wazniejsze byly
      budynki niz ludzie! Na dzis zapowiada sie to samo. A wiec wieszajmy orly - nie
      ma jak problemy zastepcze...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka