Gość: Student
IP: *.atol.com.pl
22.01.06, 12:23
Będą czy nie będą narodowe godła wywieszone w salach UO?
Czy Uniwersytet przestanie się kompromitować i tak jak w każdej jest to
szkole w Opolu tak i na UO zostana godła w każdej sali zawieszone?
Tak czy nie?