Gość: maniek
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
12.02.06, 19:23
Jak wam się podobało otwarcie TVP3 w nowym budynku.Duzo niebieskiego
kolorku,glos jak ze studni.No ale to wszystko przebił pan Tomasz, ktory
informowa o ciekawych ksiażkach, miał przecudnie brudne pazury, szkoda, ze
nie prezentował ksiażeczek o higienie.