IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.06, 19:23
Jak wam się podobało otwarcie TVP3 w nowym budynku.Duzo niebieskiego
kolorku,glos jak ze studni.No ale to wszystko przebił pan Tomasz, ktory
informowa o ciekawych ksiażkach, miał przecudnie brudne pazury, szkoda, ze
nie prezentował ksiażeczek o higienie.
Obserwuj wątek
    • Gość: krzysiek kubeczko Re: TVp3 IP: 217.173.198.* 12.02.06, 19:35
      Hehe,dobre.. Tak tak Pan Tomasz slabo slabo
      • Gość: katon Re: TVp3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.06, 20:22
        Marne to miasto w którym ekspertem literatury jest chopecek z Ozimka o

        szalenie telewizyjnej aparycji to ważne tak jak w radiowym programie
        interesujący tembr głosu...

        Na całym świecie wizyjni pracownicy tv są ludzmi którzy sa wzorem sposobu
        bycia,mody, kultury słowa itd. COŻ PROPONUJE TEN PAN I INNI PRACOWNICY I
        WSPÓPRACOWNICY nowe studio nie załatwi braku talentu dziennikarzy!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka