Dodaj do ulubionych

Cat-Mackiewicz a III Rzesza

IP: 213.25.85.* 19.01.03, 16:57
Załozyciele Opolskiego Klubu Myśli Konserwatywnej im. Stanisława Cata-
Mackiewicza (Arkadiusz Karbowiak,Janusz Kowalski) chyba powinni zmienić
patrona . Polecam lekturę artykułu "Przy tobie Rzeszo" w Numerze nr 2
www.newsweek.pl , w którym to mowa jest o ciekawych dokumentach od których to
zawartości samej Zofii Herzowej włos zjeżył się na głowie.Wspomniany Cat-
Mackiewicz jawi się nam jako 100% kolaborant podpisujący się pod ofertą do
III Rzeszy by utworzyć kolaboracyjny rząd polski.Polecam forumowiczom
artykuł bo naprawdę warto wiedzieć jakich idoli ma nasza władza.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka