Gość: Adrian
IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl
24.01.03, 23:09
Co ciężko sie przyzyczaić że w Polsce jak w Niemczech też trzeba
się stosować do przepisów prawa. Nie lubie POgana, ale za tš
sprawę oddaje mu szacunek, żeby jeszcze w innych był zawsze taki
skrupulatny.