Gość: słuchacz IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 20.02.07, 22:48 Wróble ćwierkają o tym, że gościu pcha się do RO na wiceprezesa, czy to prawda to się okaże. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: sąsiad Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 09:48 Kto, on? Chyba cię poskręcało? Jest post i przestań wreszcie pić! Niech robi to co potrafi najlepiej, czyli puszczać latawce i czyścić imadła. RO niech zostawi znawcom! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pytacz Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 11:34 Pierwszy tam gdzie kolesie i kasa?! A kwalifikacje? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rożek Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.unicity.pl 21.02.07, 18:14 Ciekawe, czy mu załatwią? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dowcipniś Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 18:45 Załatwili Semakowi to załatwią Czernyszowi. HA, HA, HA !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dwcipniś Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.unicity.pl 21.02.07, 21:32 HA, HA, HA!!! nie załatwią Czernyszowi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eol Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.07, 08:40 On sobie sam załatwi. Żonie też coś tam kiedyś załatwił i smród idzie za tym do dzisiaj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ??? Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.07, 08:49 Boże ....nie nadążam z tą fluktuacją kadr w radiu...kto to jest Czernysz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ikar Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.uni.opole.pl 22.02.07, 12:26 To jest Czery. Wypadł z kursu bo osmielił się mieć swoje zdanie. Nie ma teraz biedak żadnych pleców. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawy Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.07, 20:22 A takie były aspiracje i plany! Podobno już planował na co wyda kasiorkę? Czyżby pozostały mu tylko latawce i imadła? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: frraczyk Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 22.02.07, 23:17 Ten gostek jak go zwolnili z Urzędu Wojewodzkiego, to ci co go znają mówia,że mocno zaniemógł i miał czub rozfalowany, oczka błyszczaco-błyskające i zmęczoną minę,tak mocmo bolał. Ludzie mówili, że mocno "cierpiał". Mówią też, że obecnie jest w dobrej kondycji i chętnie by popracował na dobrze płatnym stanowisku np. w radyjku. Coś jest na rzeczy, bo jakoś mniej zagląda do związku, a częściej go widzą z maciarem, aladynem, roszko i innymi z radyjka. Jakoś widać, że ostatnio mu blisko, po drodze do radiostacji, widują go jak się usmiecha i robi dobre minki. A przy tym jaki grzeczny dla pani poseł i pana posła i doradców wojewódzkich z piastowskiej, aż miło patrzeć jak się chłopina stara. Może dostanie to na co zasłużył. Zobaczymy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prezes Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 22.02.07, 23:47 Dostanie to na co sobie zasłużył. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sąsiad Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.07, 08:54 On ma tyle wspólnego z radiem, że też, jak niektóre stacje pieprzy głupoty. "Fachman", że nie ma co. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: berta Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.07, 13:05 Dla niego to może RADIO JEREWAŃ? Będzie mógł opowiadać, jak skutecznie zabiegać o dyplomy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bbb Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.ghnet.pl 23.02.07, 14:50 Ten wątek powinien sie nazywac "Semak a radio opole", a moze inaczej "gdzie jeszcze semak nie pracowal i czego nie spieprzyl"?? bedzie krocej wymieniac gdzie go nie bylo niz gdzie byl:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dykta Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.07, 15:15 Rodzina tego "redaktorka" tez umie pisać. Wydawało się, że też musi być niekumata, jak Czerysław. Co wy pijecie, że takie głupoty wypisujecie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kum Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.07, 16:24 Pewnie łoją dyktę. Oczka takie jakieś szczurkowate i świdrowate. Gruba Dorisa nie wygląda lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: HA! Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.07, 11:17 Ale jaja. Ha, ha, ha! Odpowiedz Link Zgłoś