Dodaj do ulubionych

Czernysz a Radio Opole

IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 20.02.07, 22:48
Wróble ćwierkają o tym, że gościu pcha się do RO na wiceprezesa, czy to
prawda to się okaże.
Obserwuj wątek
    • Gość: sąsiad Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 09:48
      Kto, on? Chyba cię poskręcało? Jest post i przestań wreszcie pić! Niech robi to
      co potrafi najlepiej, czyli puszczać latawce i czyścić imadła. RO niech zostawi
      znawcom!
      • Gość: pytacz Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 11:34
        Pierwszy tam gdzie kolesie i kasa?! A kwalifikacje?
        • Gość: Rożek Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.unicity.pl 21.02.07, 18:14
          Ciekawe, czy mu załatwią?
          • Gość: dowcipniś Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 18:45
            Załatwili Semakowi to załatwią Czernyszowi. HA, HA, HA !!!!!
            • Gość: dwcipniś Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.unicity.pl 21.02.07, 21:32
              HA, HA, HA!!! nie załatwią Czernyszowi.
              • Gość: eol Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.07, 08:40
                On sobie sam załatwi. Żonie też coś tam kiedyś załatwił i smród idzie za tym do
                dzisiaj.
                • Gość: ??? Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.07, 08:49
                  Boże ....nie nadążam z tą fluktuacją kadr w radiu...kto to jest Czernysz?
                  • Gość: Ikar Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.uni.opole.pl 22.02.07, 12:26
                    To jest Czery. Wypadł z kursu bo osmielił się mieć swoje zdanie. Nie ma teraz
                    biedak żadnych pleców.
                    • Gość: ciekawy Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.07, 20:22
                      A takie były aspiracje i plany! Podobno już planował na co wyda kasiorkę? Czyżby
                      pozostały mu tylko latawce i imadła?
                      • Gość: frraczyk Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 22.02.07, 23:17
                        Ten gostek jak go zwolnili z Urzędu Wojewodzkiego, to ci co go znają mówia,że
                        mocno zaniemógł i miał czub rozfalowany, oczka błyszczaco-błyskające i zmęczoną
                        minę,tak mocmo bolał. Ludzie mówili, że mocno "cierpiał". Mówią też, że obecnie
                        jest w dobrej kondycji i chętnie by popracował na dobrze płatnym stanowisku np.
                        w radyjku. Coś jest na rzeczy, bo jakoś mniej zagląda do związku, a częściej go
                        widzą z maciarem, aladynem, roszko i innymi z radyjka. Jakoś widać, że ostatnio
                        mu blisko, po drodze do radiostacji, widują go jak się usmiecha i robi dobre
                        minki. A przy tym jaki grzeczny dla pani poseł i pana posła i doradców
                        wojewódzkich z piastowskiej, aż miło patrzeć jak się chłopina stara. Może
                        dostanie to na co zasłużył. Zobaczymy.
                        • Gość: prezes Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 22.02.07, 23:47
                          Dostanie to na co sobie zasłużył.
                          • Gość: sąsiad Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.07, 08:54
                            On ma tyle wspólnego z radiem, że też, jak niektóre stacje pieprzy
                            głupoty. "Fachman", że nie ma co.
                            • Gość: berta Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.07, 13:05
                              Dla niego to może RADIO JEREWAŃ? Będzie mógł opowiadać, jak skutecznie zabiegać
                              o dyplomy.
                              • Gość: bbb Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.ghnet.pl 23.02.07, 14:50
                                Ten wątek powinien sie nazywac "Semak a radio opole", a moze inaczej "gdzie
                                jeszcze semak nie pracowal i czego nie spieprzyl"?? bedzie krocej wymieniac
                                gdzie go nie bylo niz gdzie byl:)
                                • Gość: dykta Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.07, 15:15
                                  Rodzina tego "redaktorka" tez umie pisać. Wydawało się, że też musi być
                                  niekumata, jak Czerysław. Co wy pijecie, że takie głupoty wypisujecie?
                                  • Gość: kum Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.07, 16:24
                                    Pewnie łoją dyktę. Oczka takie jakieś szczurkowate i świdrowate. Gruba Dorisa
                                    nie wygląda lepiej.
                                    • Gość: HA! Re: Czernysz a Radio Opole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.07, 11:17
                                      Ale jaja. Ha, ha, ha!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka